Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie będą dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i konserwantów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1127

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 11:07    Temat postu: Jakie będą dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i konserwantów Odpowiedz z cytatem

Na jaką karmę postawić przede wszystkim bez zbóż, ziemniaków, czy też konserwantów. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję na dłuższy termin (unikając problem trawiennych). Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 11, 2022 11:07    Temat postu:

Powrót do góry
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 869

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru odpowiedniej naturalnej karmy o naturalnym składzie to mogę jak najbardziej polecić ofertę Empire u których wybraliśmy "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Szczeniaków i Juniorów Maltańczyka 1.8kg+200g Gratis" którą znajdziecie tutaj https://empireshop.pl/ mu smakuje, zyskał więcej energii do działania. Fajnie się sprawdza i nie ma od tej pory żadnych problemów trawiennych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 810

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karmy muszą być odpowiednie i służyć naszym pupilom. Ja dlatego właśnie zanim zamówiłem większą paczkę karmy do empire to wcześniej wzięliśmy mniejszą próbkę, żeby zobaczyć czy będzie mu smakowało. Naprawdę chętnie ją zajada i nic w misce nie zostaje, a też nie wszystko mu pasuje bo niestety ale często przy innych miewał problemy z ich trawieniem bo posiadały zboża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1127

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to fajnie, dzięki wielkie za informacje! Na pewno zerknę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guapo
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla kogo te karmy?
_________________
bramy przemysłowe Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nasz labrador wsuwa od Empire karmę "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Dorosłego Golden'a & Labrador Retrievera 12kg" a dokładnie ta https://empireshop.pl/karmy-hipoalergiczne-dla-psow/empire-hipoalergiczna-karma-dla-doroslego-goldena--labrador-retrievera-12kg teraz jest na fajnej promocji w której jest aż 80% Świeżego Mięsa z Dziczyzny i Jagnięcin i specjalnie dedykowany dla psów dorosłych. U naszego Szarka wszystko znika z miski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornalixas11
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minek
Barok
Barok


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 67

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdź sobie sklady tych karm - https://omegakarmy.pl/, moim zdaniem są ekstra. nie są może zbyt popularne, dlatego uwazam że warto się dzielić w ogóle wiedza o ich istnieniu ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkaaa
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 88

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bozita ma bardzo dobry skład. Dla swojego psiaak zamawiam własnie tą karmę od samego poczatku i widać, że mu służy- jest zdrowy i silny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Becia89
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno psom jak i kotom bardzo dobrze służy dieta BARF czyli karma z mięsa i podrobów w postaci surowej. Można takie gotowe mięso zamówić ze sklepu https://www.lubiezwierzaki.pl/ na przykład wołowinkę, z jelenia, czy z indyka. Także mają u siebie żwacze wołowe w postaci mrożonej, które są przysmakiem piesków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żanka
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 57

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może te kamry - https://omegakarmy.pl/ ? Składy mają bardzo dobre, pieskom smakują więc wydaje mi się że to może być strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiki22
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bozita ma fajny skład. No i kilka wariantów smakowych więc anwet pies niejadek znajdzie coś dla siebie. No i cenowo wychodzi korzystnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaT
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 47

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiki22 napisał:
Bozita ma fajny skład. No i kilka wariantów smakowych więc anwet pies niejadek znajdzie coś dla siebie. No i cenowo wychodzi korzystnie.


Też zamawiam Bozite i jestem z niej zadowolona. Psiak jest zdrowy, silny i energiczny, porcja zjada ze smakiem a mnie karma nie ciągnie po kieszeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikosy
Renesans
Renesans


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 54

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też bym stawiał na Empire. Dużo dobrych składników. 80% mięsa i to nie takiego zwykłego, tylko lepszego. Od razu widać, że stawiają tam na jakość produktu. I nie tylko ich karma jest fajna. my jeszcze ich przysmaki kupujemy, te paski z kolagenem. Fajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
losia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 383

PostWysłany: Wto Sie 29, 2023 12:27    Temat postu: Re: Jakie będą dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i konserwant Odpowiedz z cytatem

Nesska napisał:
Na jaką karmę postawić przede wszystkim bez zbóż, ziemniaków, czy też konserwantów. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję na dłuższy termin (unikając problem trawiennych). Pozdrawiam Wink


Sprawdź sobie te składy - https://omegakarmy.pl/ jak na moje oko, są naprawdę bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 29, 2023 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group