Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naturalne kosmetyki - używacie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agataso4
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam od siebie większej fanki kosmetyków naturalnych! Uwielbiam sprawdzać skład i zastosowanie, a moim ulubionym sklepem internetowym jest https://scandiacosmetics.pl . W asortymencie posiadają fajny balsam do ciała, który według mnie idealnie nawilża ciało. Musicie spróbować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 24, 2020 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie jestem ogromną zwolenniczką kosmetyków naturalnych bo one znacznie lepiej wpływają na nasz organizm. Świetne kosmetyki są z konopi, znalazłam nawet tutaj https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 kilka ciekawych rzeczy i według mnie warto się nimi zainteresowac.
Powrót do góry
sowelka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kneipp ma sporo fajnych kosmetyków z naturalnymi składami, kupiłam ostatnio ich pomadkę ochronną, 100% naturalnych składników i fajne opakowanie częściowo z korka, im mniej plastiku tym lepiej.
Powrót do góry
belciaa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzywam z bielendy Smile seria botanical clays z naturalną glinką zieloną i różową zapewniają skórze oczyszczenie detoks nawilzenie no i regeneracje a tego wlasnie moja skora potrzebuje Very Happy
Powrót do góry
Klaudus89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 14:54    Temat postu: Co sądzicie o tych kosmetykach wegańskich Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a miałyscie może okazję testować serię Bielenda vegan co myslicie o niej i ich składach, bo nie znam sie az tak mocno ale na pierwszu rzut oka wydaje się okej. Będę wdzieczna za odpowiedź
Powrót do góry
anitazw
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza skóra to naturalna bariera ochronna ciała. Warto zwrócić uwagę w jaki sposób ją pielęgnujemy. W sklepie z ekologicznymi kosmetykami https://www.ecokosmetyki.pl wśród popularnych marek tanich kosmetyków znajdziesz preparaty do pielęgnacji ust, twarzy, ciała, włosów, a także bezpieczne produkty dla kobiet w ciąży.
Powrót do góry
Klaudus89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak próbowałam kilku marek ale zawsze cos było nie tak :/ i ciagle wracam do kolorówki z Eveline ale ostatnio kupilam sobie kilka rzeczy z Couleur i bede testowała więc zobaczymy. Zdam relację.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 22, 2020 11:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: