Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wychowanie mężczyny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kobieta I Seks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 15:24    Temat postu: Wychowanie mężczyny Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie,chętnie poznam Wasze zdania i sposoby na to jak sobie wymodelować partnera ,żeby tańczył tak jak mu się zagra Wink

Pytanie "rozkręcające" :Jak wychować mężczyznę,żeby od czasu do czasu bez okazji kupował Ci kwiaty ? Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 31, 2007 15:24    Temat postu:

Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, bo to faceci moga cytac, to może nie powinnyśmy:D
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilono no tak ale skoro jesteś z facetem już 16 lat, to musiałaś nawet podświadomie stosować jakieś metody żeby jakoś go okiełznaćVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiesz, że tak jest... ostatnio oglądałam program na tvn style. miasto kobiet i właśnie był temat o wychowywaniu faceta .. mówię Wam każda z nas ma swoje sposoby... a to trzeba chwalić faceta to wtedy jestp potulniejszy, albo
dzielić się obowiązkami:) jest tego całe mnóstwo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda co do kwestii chwalenia-wypróbowane! Twisted Evil Oni sie czują wtedy tacy ważni-wzrasta ich ego Wink
Właśnie a kobiety?Czy potrzebujecie chwalenia przez partnera?Na mnie bardzo działa Very Happy
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że potrzebuje:) A zwłaszcza potrzebuję, żeby moj facet zaczął zauważać że byłam u fryzjera i powiedział że bosko wyglądam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jemu też kiedyś mówiłaś ,że fajnie wygląda w tym czy w tamtym,że uwielbias zkiedy się tak ubiera..?Jesli jest bystry z czasem zauważy że Ty tez czasem inaczej wyglądasz..a jak nie to powiedz wprost,byle delikatnie "Przykro mi,że nie widzisz tego jak bardzo chcę być dla Ciebie piękna.. Sad"
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz że faceci rzadko kiedy zauważają takie zmiany w naszym wyglądzie? a jak już delikatnie zasugeruję że coś tam... to on wtedy powie że nawet w workach po kartoflach dobrze wyglądam Smile i co na takiego poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mężczyzna ostatnio dwa razy mi powiedział ,że ładnie wyglądam,a po jego błysku w oczach było widać znacznie więcej... Wink Ja też staram się podkreślac choć najmniejsze zmiany w jego wyglądzie i zawsze go za to chwalę... Very Happy
A z tym workiem..-noo...,mój mężczyzna uwielbia gdy po wyczerpującym bieganiu jestem taaaaka spocona.Uważa to za seksowne.. Twisted Evil
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest....
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo tak, zapach to podstawa:) Zarówno jęsli chodzi o zapach koboety jak i męzczyzny, ja za każdym razem jak moj męzczyzna się wypachni to chwalę go pod niebiosa:) A on pęcznieje z dumy:) jakie to słodkie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tam uwielbiam mężczyzn pachnących..ale wolę raczej po kąpieli, a nie kiedy jest spocony bieganiem Wink
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do "wychowywania" mężczyzny sądzę, że czasem może się to udać bo faceci wielu rzeczy nie robią trochę z lenistwa, trochę dlatego, że nie mają motywacji.

ALE musicie wyczuć tą granicę za którą facet musiałby robić coś wbrew sobie, wbrew swej naturze, charakterowi, zasadom itp. Niektórzy mimo to będą "skakać" ale swoje sobie i tak pomyślą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, zgadzam się, ale dla mnie wychowanie faceta...to takie trochę inne , niż podporządkowanie go sobie. Raczej chcę doprowadzić go do tego, żeby sam ze sobą czuł się dobrze, żeby nie robił wszytskiego dla mnie, ale dla siebie. Poza tym to dobrze pomóc sobie tak nawzajem w zwalczaniu niedoskonoałości charakteru.
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj stwierdziłam , że wychowywanie faceta to niekoniecznie jest odpowiednie słowo. a czemu tak stwierdziłam? poniewaz jak moj facet szykował się dzisiaj do pracy powiedziałam mu że zawsze powinien się "wypachnić" ponieważ zawsze będzie to o nim lepiej swiadczyc niz to że będzie smierdziećSmile i on powiedział, że ja w nim wyrobiłam własnie ten nawyk pachnienia się, poniewaz wczesniej nie przywiązywał do tego wagi bo po co zapach jest wazny?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Cze 11, 2007 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kobieta I Seks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group