Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie macie hobby?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pukla123
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 06:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RoboZ napisał:
Mnie interesują głównie tematy związane z motoryzacją, oraz technologią. Lubię czytać o takich rzeczach.

Ja uwielbiam jeździć na nartach! Każdemu kto by się chciał nauczyć to polecam bo sama korzystałam z https://smigajnanarty.pl/nauka-jazdy-na-nartach/ To bardzo profesjonalna szkoła narciarska. Efekty niesamowite, a teraz ceny promocyjne na kursy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 05, 2019 06:43    Temat postu:

Powrót do góry
Mannia
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to zdecydowanie jazda na rowerze. Uwielbiam ten zastrzyk endorfin wywołany sporą aktywnością. Uprawiam ten sport od kiedy odkryłem ofertę roweryrolki.pl . Także i od nich zakupiłem wspomniany rower, który okazał się wyborem idealnym.
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze chciałam się wspinać, niestety nigdy nie było na to czasu. W ubiegłym miesiącu zapisałam się na zajęcia ze wspinaczki i jestem bardzo zadowolona. Poza tym raczej na spokojnie: jazda na rowerze, dobra książka
Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to rozwijać swoje hobby, bo jest to przecież czymś, co pozwala Wam cieszyć się i oderwać się od codzienności. Skoro interesują Was kwestie związane z myślistwem, to powinniście zajrzeć na portal https://lowiec.com.pl/bron Tam znajdziecie wiele ciekawych pomysłów, które pomogą Wam jeszcze lepiej rozwijać się w tym kierunku.
Powrót do góry
Psikusik
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby może nie jest popularne, ale uwielbiam kombinować z włosami. Czy to swoimi czy koleżanek. Aktualnie mam fioła na punkcie ombre na krótkich włosach.
Powrót do góry
bendy
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto poświęcić trochę czasu na relaks i swoje hobby. Wtedy uda się oderwać od pracy i rzeczywistości. Fajne są modele do składania https://www.ksiegarnia-marki.pl/Modele-do-skladania-c6200 To wciąga i można mieć frajdę składając takie modele.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już przebieram nogami i czekam na śnieg... uwielbiam! Deska strasznie mnie odpręża i uwielbiam spędzać czas na stoku. Najlepiej postawić na sprawdzone deski snowbordowe https://flowshop.pl/deski-snowboardowe Najważniejszym czynnikiem jest dostosowanie stylu jazdy i długości deski do wzrostu oraz gabarytów osoby, która będzie jej używać. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, nie ryzykuj i nie strzelaj w ciemno.
Powrót do góry
Lila_Róż
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sport, zupełnie jak autorka wątku Very Happy Mężowi często kradnę spodnie dresowe męskie Adidas... nic nie poradzę, że są jakieś takie wygodniejsze!
Powrót do góry
ram4you
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakłady bukmacherskie także was wciągają? Mając sporo wiedzy o sporcie szkoda nie typować, bo można na tym zarobić, a wystarczy tylko chwilę poświęcić, by zyskać jak najwięcej. Tutaj https://e-zaklady.org wiele się dowiedziałem o obstawianiu. Bukmacherzy często oferują kody promocyjne, więc uda się zyskać więcej.
Powrót do góry
Acksay
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ciekawe hobby to wydaje mi się, że można takim nazwać obstawianie meczy online. Dodatkowo jeśli ktoś z wasd chciałby skorzystać z akiejś ciekawej promocji bukmacherskiej, na pewno sporo informacji na ich temat znajdzie tutaj https://bonusowo.pl . Na prawdę warto jest zajrzeć według mnie na tę stronę
Powrót do góry
bingoo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jednak coraz więcej osób interesuje się piłka nożną albo muzyką. I jest nawet szkolenie online na stronie Chce Zostać dla producentów muzycznych albo piłkarzy. I powiem szczerze, że to bardzo ciekawe bo można nauczyć się tworzenia muzyki albo pisania tekstów albo też poznać schemat treningów piłki nożnej pod okiem Tomasza Frankowskiego. Wiec każdy znajdzie coś dla siebie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 14, 2020 16:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: