Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja a palenie!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolutnie nie zgodzę się z tym, że po tabletkach antykoncepcyjnych będzie super. Po takiej ingerencji w nasze ciało, możemy mieć rozregulowaną owulacje, a co jak będziesz chciała zajść w ciążę? Moja koleżanka tak sobie właśnie organizm "popsuła" i zastanawia się nad suplementem http://www.inofem.pl/ , który ma wspomóc jej starania o dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale pytanie było jak palenie papierosów wpływa na przyjmowanie tych tabletek czy niweluje efekt czy nie... sam się zastanawiam, bo ja np. zamawiam ze sklepu internetowego https://tytonpapierosowy.pl/ bardzo dobry tytoń i sam palę papierosy, a moja kobieta czasem popala ze mną i tez przyjmuje tabletki. Sądzicie, ze jest tu jakieś ryzyko, że antykoncepcja przy paleniu po prostu przestaje działać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze najlepiej skonsultować ze swoim lekarzem ,jak to naprawde wygkąda jesli palimy papierosy https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-rozmawiac-z-ginekologiem-o-antykoncepcji/ Wiadomo ze jest to ryzykowne ,szczególnie po 30-tym roku życia. Idąc do swojego ginekologa po prostu musimy z nim szczerze porozmawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie palę, a ni nie piję alkoholu. Także nie mam takich problemów i nie muszę się zastawiać czy coś mi zagrozi czy nie. A już tam naprawdę od kilku miesięcy mam przepisane i zalecone tabletki vines, bo których czuję się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jeśli zastanawiacie się nad tym, w jaki sposób mogłybyście zastosować dobrą antykoncepcję w swoim przypadku, to na pewno warto byłoby skonsultować to z dobrym lekarzem. Moim zdaniem takie informacje jak https://holsamed.pl/trudne-pytania-szybkie-odpowiedzi-antykoncepcja-hormonalna/ mogą okazać się dla Was bardzo przydatne, więc po prostu się z tym zapoznajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 03, 2021 09:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group