| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Zaira Barok


Dołączył: 31 Maj 2007 Posty: 71
|
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 22:49 Temat postu: Kochanice Króla |
|
|
Ktoś był? Jak nie był to polecam!!!Bardzo mi sie podobał.Myślę,że żadna z nas nie chciałaby byc na miejscu tych kobiet.Najbardziej przeraził mnie fakt traktowania kobiet przez mężczyzn w tamtych czasach (za Henryka VIII).To bardzo przykre ,że kobiet były takim przedmiotem do zaspokojania męskich potrzeb,a same właściwie nie mogły się spełniać w niczym..no chyba w nieustannym w rodzeniu dzieci-następców króla...;/ _________________ Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 22:49 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Goralski457 Antyk

Dołączył: 21 Lip 2017 Posty: 1 Skąd: Ruda Śląska
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Piotr827 Antyk

Dołączył: 18 Wrz 2017 Posty: 1 Skąd: Radom
|
Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 11:31 Temat postu: |
|
|
Niestety strasznie to był czasy . Ale na całe szczęście wszystko to się zmieniło i dziś żyjemy w miarę cywilizowanych czasach . _________________ place zabaw Swing |
|
| Powrót do góry |
|
 |
selina41211 Antyk

Dołączył: 31 Paź 2017 Posty: 1 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 21:32 Temat postu: |
|
|
Stare dobre czasy  _________________ do telewizora |
|
| Powrót do góry |
|
 |
melchior73207 Średniowiecze

Dołączył: 22 Lis 2017 Posty: 37 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 12:52 Temat postu: |
|
|
| Dobry filmidło ! |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Opasakasek34 Antyk

Dołączył: 06 Wrz 2021 Posty: 4
|
Wysłany: Pon Wrz 06, 2021 18:50 Temat postu: |
|
|
| Uważacie to za dobry temat do konwersacji? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ldj4n3221 Antyk

Dołączył: 28 Lis 2021 Posty: 1
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
AlexCapek Przyszłość

Dołączył: 16 Lut 2021 Posty: 1743
|
Wysłany: Sro Lut 19, 2025 09:46 Temat postu: |
|
|
Wspaniałe rzeczy wy tutaj dajecie. One są naprawdę wręcz bardzo pomocne w moim przekonaniu.
____________________________________
Mikroekonomia - korepetycje w Poznaniu |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Lut 19, 2025 09:46 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|