Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

udane zakupy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 14:33    Temat postu: udane zakupy Odpowiedz z cytatem

No bo kto nie lubi spędzać wolnego czasu na zakupach, chociaż aktualnie zdecydowanie bardziej wolę robić zakupy online. Udało mi się tutaj dewear/pl/pl/c/KOBIETA/13 znaleźć świetny sklep z oryginalnymi ciuchami w przystępnych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 27, 2021 14:33    Temat postu:

Powrót do góry
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście musze się przyznać, że zakupy zawsze poprawiają mi humor, szczególnie jeżeli mogę dzięki nim zaoszczędzić. Dlatego bardzo cieszę się, że udało mi się wpaść na sklep http://www.tytonpapierosowy.pl . Można tutaj bowiem kupić dobry tytoń. Wybór jest spory, a obsługa po prostu świetna. Nie nagina prawdy, nawet jeżeli zamówienie nieco się opóźni i na bieżąco utrzymuje kontakt z kupującym:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ostatnie zakupy były dla mnie niezwykłe udane, ponieważ uratowały mi skórę. Udało mi się kupić tanie podręczniki w dobrej cenie, pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/biologia-1-podrecznik-szkoly-ponadpodstawowe-zakres-podstawowy-beata-jakubik-p-1278650.html . Moim zdaniem znajdziecie tam ciekawą ofertę, spośród której na pewno wybierzecie coś interesującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o udane zakupy "domowe", to od jakiegoś czasu ja jeżdżę głównie do Carrefoura. Mam niedaleko, a dzięki tej ich akcji "ceny niskie jak dawniej" , naprawdę sporo można zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowalijka
Barok
Barok


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 61
Skąd: Góra Czarownic

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam biegać po sklepach,ale zwłaszcza po tych internetowych.Siadam sobie wygodnie na fotelu z kawą u boku i buszuję po sklepach , oferujących dobrej jakości produkty nie tylko dla mnie,ale też dla mojego pupila.Mam psa,dlatego też chętnie nie tylko odwiedzam sklepu z akcesoriami dla niego, ale też blogi,z których dowiedziałam się jak o niego dbać,jakie zabawki mu kupić, jak i czym go tresować https://tiptop24.pl/pl/blog/Dzwonki-treningowe/10 a nawet tego,jak poradzić sobie z psem,szczekającym na wszystkich odwiedzających mnie gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama też zaliczyłam ostatnio mega udane zakupy w https://najlepszytyton.pl . Długo szukałam dobrego i mocnego tytoniu dla taty i towar stąd był strzałem w 10:) Można tutaj znaleźć także fajne lżejsze tytonie, w związku z czym na pewno każdy wybierze coś fajnego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiu
Barok
Barok


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Jak już mowa o zakupach to teraz mamy wiele bardzo różnych możliwości. I teraz słyszałam, że można zbierać takie punkty cashback, które to możemy wykorzystać w kolejnych zakupach. A dzięki tej aplikacji net-pocket dużo szybciej znajdziemy sklepy internetowe w których takie punkty możemy wymieniać na dobre zniżki. Więc zarejestruję się tam i sama się przekonam czy warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pwlk
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się, w którym sklepie internetowym znajdę wygodne ubrania ciążowe? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwinka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie udane zakupy to oś w końcu kupić dla nie i za dobre pieniądze po promocji. Dlatego zawsze patrzę Pepco gazetka i widzę promocje, wtedy wiem że musze mieć dla siebie czas by iść na łowy promocyjne dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotka3924
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 153

PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie dziś udało się kupić prezent na święta dla synka fotel gamingowy nitro550 z genesisa był w promocji o 100 zł taniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio to tylko kupuje sprzęt do domowej siłowni. Świetne oferty są na stronie https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Obciazenia_Obciazenia-standardowe-1062.html wiec co jaki czas dokupuje dodatkowe elementy. Dzięki temu moja domowa siłownia już jest w 80% ukończona i mogę ćwiczyć kiedy chce i jak chce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mortalion
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze skutecznym i naprawdę niedrogim rozwiązaniem na żylaki są rajstopy przeciwżylakowe. z pełną gamę produktów w bardzo dobrych cenach znajdziecie w tym sklepie internetowym: https://kompresyjni.pl/pl/36-rajstopy-przeciwzylakowe . Moja znajoma poleciła mi chleb i naprawdę jestem bardzo zadowolona. on nadzieją, że produkty będą mi służyć długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kupujecie najczęściej?

___
Akademia Gotowania dla Dzieci w Katowicach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sumka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 105
Skąd: z nieba

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie udane zakupy to takie,podczas których nie wydam zbyt dużo pieniędzy, a uda mi się upolować fajne gadżety. takim miejscem jest sklep Aluramy https://aluramy.pl/
Ma szeroki wybór najróżniejszych ram,ramek,antyram,kolorowych,w wielu rozmiarach i z różnych tworzyw. Każdy może sobie dopasować je do swoich potrzeb i stylu mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli będziecie na zakupach w czeladzi w m1 to dziś zaczyna się tam super akcja skierowana do kobiet, między innymi będą to porady w zakresie makijażu i pielęgnacji skóry twarzy, pielęgnacji włosów, pielęgnacji ciała a także konsultacje w zakresie doboru kosmetyków oraz porady trenerów, konsultacje treningowe i żywieniowe wraz z turniejami i wiele, wiele innych atrakcji, ja się dziś tam wybieram
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 27, 2022 07:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group