Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kursy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dropsik34
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 10:27    Temat postu: kursy Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, chciałem usłyszeć Waszą opinie na temat kursów medycznych. Ostatnio zastanawiałem się nad zrobieniem takiego kursu z ratownictwa medycznego, przeglądając fora natknąłem się na duża ilość pozytywnej opinii na temat firmy gsusg, która przeprowadza różne kursy. Jak wogóle takie kursy wyglądają ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 08, 2018 10:27    Temat postu:

Powrót do góry
paseczek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw to Ty się zastanów, czy chcesz w ogóle przejść taki kurs... Bo z pracą później bardzo ciężko, zarabiasz grosze, a praca jest okropnie trudna i wyczerpująca... Poczytaj sobie o strajkach ostatnich ratowników medycznych. Sad Masakra... Ja bym się zastanowił na Twoim miejscu nad sensem takiego kierunku kształcenia...
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zostałam fizjoterapeutką, jednak chciałabym wciąż się rozwijać w tym temacie. Planuję zrobić dodatkowe kursy rozszerzające zakres mojej pomocy osobom ze zwyrodnieniami, czy przeciążonymi stawami. W Reha Kursy widziałam kurs terapii manualnej dla kobiet w ciąży. Co myślicie o takim szkoleniu? Pomoże mi rozwinąć siebie i biznes, czy jest raczej zbędny?
KasiaJarecka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w bardzo wielu przypadkach kursy medyczne mogą okazać się bardzo przydatne. Dzięki nim bowiem będziemy mogli podjąć się pracy np. w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech z http://avanti-medic.eu/ , a w tym przypadku zarobki, jak i warunki pracy są naprawdę nader atrakcyjne.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to znaleźć dla siebie odpowiedni kierunek rozwoju. Z doświadczenia powiem Wam, że zawsze sprawdza się to, co najbardziej lubicie. Wiem, że teraz wiele osób decyduje się na kursy barmańskie w MsBis. To największa w Europie szkoła, gdzie możecie nauczyć się zdolności barmańskich. W http://msbis.com/drink-up-warsztaty-koktajlowe możecie poznać bliżej możliwości, które niesie takie szkolenie.
Powrót do góry
stokrotka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Cię, ratownictwo medyczne to piękny zawód , choć mało zyskowny, tym bardziej cieszę się, że ktoś chce jeszcze taki kurs zrobić. Mnie interesują innego rodzaju szkolenia z ośrodka JGT , na przykład prawo gospodarki wodnej, albo podatkowe. Planuję pojechać na zajęcia w Warszawie. Mam nadzieję, że koleżanka pojedzie ze mną, będzie raźniej.
Powrót do góry
Dyzma01
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o relaks to najbardziej polecam kursy masażu nigdzie nie zostaniecie tak intensywnie (bo podczas trwania całego kursu) wymasowani także zainwetowane pieniążki wam szybko się zwracają gorąco polecam. !!!!!!!! ;D
Belleto
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam kursy informatyczne Smile
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie kurów medycznych rzuć okiem też tutaj http://www.topschool-pnf.pl/. Widziałam, że mają szkolenia i kursy dla fizjoterapeutów. Myślę, że właśnie szczególnie w branży medycznej trzeba się rozwijać. Tu ciągle coś się zmienia.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kursy i szkolenia BHP? Mysleiscie o zrobieniu sobie takiego? Wiem, ze tutaj https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/ mozna znalezc zawodowe szkolenia. Przydaje sie to w wielu zawodach. Mozemy dzieki takim szkoleniom szybciej znalezc takze prace.
Powrót do góry
kika
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kursy są zawsze w jakiś sposób potrzebne, ponieważ rozwijają nasze możliwości Smile Jeżeli interesują was kursy językowe to polecam zerknąć na https://flyhighonline.pl , ponieważ ich szkolenia sa organizowane na najwyższych obrotach, stąd wyjdziesz z certyfikatem i ogromną wiedzą z zakresu językowego.
Powrót do góry
prostolinijna
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy można zrobić różne, w zależności od zainteresowań, czy niezbędnych modułów do aktualnej pracy. Dlatego mój narzeczony zapisał się na szkolenie aix https://dataconsulting.pl/p/opis_aixa/Implementacja%252Bi%252BAdministracja%252BAIX/ . Jest informatykiem, a to pozwoli mu się rozwinąć i uzupełnić wiedzę odnośnie innych systemów, nie tylko tych najbardziej popularnych.
Powrót do góry
jamajka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to wygląda z kursami, ale opłacałoby się pewnie iśc do szkoły policealnej, na pewno Cosinus ma takie kierunki medyczne, przejrzyj sobie ofertę w twoim mieście Smile To swoją drogą przyszłościowe zawody, bo wszystko co związane z medycyną to będzie na to zapotrzebowanie
Powrót do góry
nanek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezykow tez sie uczycie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, warto brać udział w takich kursach, bo dzięki temu jesteście w stanie znacznie lepiej wykonywać swoje zajęcia. Warto też postawić na takie kursy jak http://www.glowpol.pl/uslugi-ppoz/instrukcje-bezpieczenstwa-pozarowego/ bo dzięki temu można lepiej zabezpieczyć każde pomieszczenie przed pożarem. To ważna kwestia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 20, 2019 21:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: