Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowko i zdroweczko. Jak o nie dbac
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobrakuchnia
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że tak się dzieje, bo faszerują nas śmieciowym jedzeniem. Każda duża firma chce zaoszczędzić jak najwięcej, dlatego wrzuca do chleba i każdego produktu składniki chemiczne i konserwanty. Jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to warto żywić się samodzielnie. Ja na przykład zrezygnowałam z kupnego chleba. Teraz sama wypiekam chleb. Kupiłam WMF wypiekacz do chleba i przynajmniej wiem co jest w środku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 26, 2019 14:41    Temat postu:

Powrót do góry
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne aby robić profilaktyczne badania ,moj lekarz w Przychodni Nasz Lekarz w Toruniu uświadomił mi że najważniejsza jest profilaktyka.Ja raz na rok robię ogólne badania z krwi i wtedy wiem ze jest wszystko ok .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borrek
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badać się, żywić się racjonalnie, ruszać się, przebywać na słońcu i świeżym powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pesta88
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruszać się, przebywać na świeżym powietrzu! To moja złota zasada, cały sezon wiosenno-letnio-wczesnojesienny spędzam aktywnie, rower, spacery, bieganie.
_________________
https://mayko.pl/seo-magento-pozycjonowanie-sklepu-internetowego/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba to robić najlepiej jak potrafimy, no ale zdrowa dieta i sport są niezastąpione dlatego przed tym nie uciekniemy. Regularne badania też są ważne, dlatego poważnie pomyślcie o pakiecie medycznym w medicover, ja zakupiłam i nie muszę się bać o terminy czy dostępność specjalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina.wietnamska
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dość mocno interesowałam się tematem słuchu. Niestety mojego tatę dopadła głuchota starcza. Leczenie oczywiście warto podejmować i to jak najszybciej, niestety jest to choroba, którą można jedynie spowolnić a nie całkowicie wyleczyć. Mimo wszystko, trzeba i to zaraz jak się ją tylko wykryje zacząć działać. My zabraliśmy tatę do lekarza natychmiast a tam po wstępnych badaniach polecono nam klinikę Optimum. Zajmują się tam wszelakimi chorobami słuchu. Polecam, może komuś się też przyda: https://optimum.pl/blog/gluchota-starcza-przyczyny-objawy-zapobieganie-i-leczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że racjonalne podejście do tematu zdrowia zawsze jest priorytetem.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 13:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Według mnie odpowiednie odżywianie jest szczególnie ważne, jeśli jesteśmy aktywni fizycznie i regularnie ćwiczymy. Jeśli jesteście ciekawi, jak powinno wyglądać żywienie sportowców, to przeczytajcie ten post: https://bedietcatering.pl/dieta-dla-aktywnych. Serdecznie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulaa94
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja przez całe lata się nie przejmowałam, odkąd nagły kontakt z alergenem w postaci sierści koni, wywołał u mnie astmę. Od tamtej pory jestem na lekach i pod opieką pulmonologa. Na szczęście trafiłam na świetnego lekarza https://www.adamantczak.pl/, bardzo mi pomógł i mogę funkcjonować względnie normalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dzieci, to powinnismy dbac szczegolnie, o ich rozwoj, prawidlowa diete, niezbede s witaminy, tutaj mam fajny artykul o tych z grupy b https://visolvit.pl/blog/witaminy-z-grupy-b-co-warto-o-nich-wiedziec-czy-ich-niedobor-jest-grozny-dla-dzieci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiemy że w zdrowym ciele zdrowy duch Smile Ja trenuje od dwana różne sztuki walki Jakiś czas temu połączyłam różne techniki w KMG Zapisałam się do szkoły Tribe Squad w Kato i uwielbiam tam chodzić. Kocha Ćwiczyć Kocham to co robię . Polecam aby spróbować Krav Maga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że zdrowe odżywianie i ogólnie zdrowy tryb życia pomaga. Niestety nie na wszystko mamy wpływ. Nasze starania mogą nie przynieść oczekiwanego skutku. W związku z czym należy przeprowadzać badania profilaktyczne dla mężczyzn oraz kobiet https://www.citomed.pl/poradnie/urologia/o-poradni-26 Według mnie profilaktyka jest w tym wszystkim najważniejsza, bo dzięki niej istnieją duże szanse nie dopuszczenie do rozwinięcia się na przykład chorób nowotworowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat zdrowia- temat rzeka Smile ale jedno jest niezmienne. PROFILAKTYKA, o tym wszyscy bez wyjatkow powinnismy pamietac. Ja to w domu wszystkich namawiam zeby sie badali, staram sie tego bardzo pilnowac, ostatnio udalo mi sie zachecic rowniez rodzicow zeby wzieli udzial w kampani droga do zdrowia https://www.drogadozdrowia.diag.pl/pobierzbony/ z tymi bonami sa fajne znizki na badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wiele osób porusza tutaj tematy zdrowotne to ja zapytam Was, czy wiecie, czym jest marihuana medyczna. Jeśli macie małą wiedzę, to strona http://seedbanks.pl/wiedza-o-konopiach/medyczna-marihuana-w-polsce-cena-recepta/khc_kmnm oferuje naprawdę interesujące informacja. Sama korzystam tam z różnych artykułów i moja wiedza się zdecydowanie poszerzyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zdrowo jeść to przede wszystkim zwracaj uwagę na to co kupujesz w sklepach i nie ważne czy przez neta czy nie. Ja mogę polecić Ci jedynie jedną stronę https://www.bee.pl/etja-olejki-olejek-tymiankowy-10ml-10-ml_p7645.html na której kupisz bardzo dużo ciekawych produktów bezglutenu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 25, 2019 17:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 7 z 19
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group