Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowko i zdroweczko. Jak o nie dbac
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wasze dziecko ma asymetrię tułowia to bardzo dobrym i skutecznym rozwiązaniem będzie metoda vojty . W Poradni Pegaz rehabilitacja jest na bardzo wysokim poziomie, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Lis 17, 2021 16:11    Temat postu:

Powrót do góry
katarinka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmagałam się z bólem kolana przez długi czas, Po kilku wizytach w klinice Hildebrandt na Mokotowie https://hildebrandtrehabilitacja.pl/ jak ręką odjął, ból minął, kolano już prawie całkowicie zdrowe. Jest tam bardzo wykształcony personel z pasją do pracy z pacjentem, tłumaczenie na bieżąco działań podczas zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommm
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się dbać o moje zdrowie jak tyko się da. Niedawno moja mama zachorowała na zapalenie spojówek i bardzo się martwiłam, ale na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zapalenie-spojowek przeczytałam o tym, że zapalenie samoistnie minie po okresie dwóch tygodni. Chorowaliście kiedyś i macie zalecenia jak należy postępować?
frisa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że chwili obecnej to warto dowiedzieć się więcej na temat kaszlu. Taka widza niewątpliwie się przyda. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdrowie/kaszel-rodzaje-i-sposoby-leczenia/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że taka wiedza się okaże się bardzo pomocna.
Powrót do góry
Iris
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profilaktyka jest też według mnie bardzo ważna. U nas stosujemy Multilac, zawsze mam go na wyposażeniu domowej apteczki. Koszt nie jest wysoki, a sięgamy po niego w okresie jesienno-zimowym, a także w trakcie i po antybiotykoterapii.
Powrót do góry
medela
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku infekcji bardzo ważne jest by postawić na soledum tabletki . U mnie sprawdziły się bardzo dobrze, więc na pewno będziecie zadowoleni z ich działania
Powrót do góry
mater
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dbać można przede wszystkim też jedząc zdrowo. W internecie na przykład można znaleźć naprawdę dobrej jakości wędliny naturalne, tutaj mam takie sprawdzone - https://paczkazrusiborza.pl/kategoria-produktu/swojskie-wedliny/, to fajna sprawa Smile
Powrót do góry
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam przeczytać rewelacyjny artykuł drink z likierem kokosowym . Naprawdę dużo można się dowiedzieć z tego artykułu.
Powrót do góry
medela
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jak dla mnie najlepsze są soki wielowarzywne . Nie dość, że są bardzo zdrowe to również doskonale wpływają na kondycje cery jak i włosów także jestem zadowolona z ich działania
Powrót do góry
medela
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałym wyborem będzie dla was dobry soledum tabletki . U mnie sprawdził się najlepiej, szybko przynosi ulgę
Powrót do góry
Fiupodok25
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o moje zdrowie nie stojąc w kolejkach do lekarza pośród chorych ludzi, a sprawy takie jak dostanie recepty załatwiam w domu przy pomocy https://recepty24.com/ .
Powrót do góry
apko
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 16:03    Temat postu: Różyczka Odpowiedz z cytatem

Myślę że ważnym tematem dla nas rodziców jest różyczka u naszych dzieci, niestety parę dni temu nasze dziecko złapało właśnie wirusa różyczki, na początku nie wiedzieliśmy co się dzieje z naszym kochanym dzieckiem ponieważ nagle dostało stanu podgorączkowego po zbadaniu u lekarza okazało się że jest to różyczka, jeśli któryś z rodziców bądź przyszłych rodziców chce się dowiedzieć co to za wirus zapraszam do linku https://klubkangura.com.pl/rozyczka-u-dzieci-przyczyny-objawy-leczenie/
Powrót do góry
mautka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie ma się jedno, więc koniecznie trzeba o nie dbać, regularnie chodzić do lekarza, badać się, suplementować produkty, których nie jesteśmy w stanie dostarczyć w diecie poprzez jedzenie. Jednym z nich są nienasycone kwasy tłuszczowe. Polecam suplement Neoglandyna
Plus, biorę go regularnie.
Powrót do góry
Bubus
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że odkąd poznałam tę stronę https://erecepta-24.pl/. , to dużo łatwiej jest mi dostać moje codzienne lekarstwa. Dzięki nim mogę wykupić sobie receptę na konkretny lek i otrzymać ją jeszcze tego samego dnia. Nie będę ukrywała, że jest to dla mnie naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, z którego mam zamiar korzystać jak najczęściej.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie ważne będzie zastosowanie odpowiednich produktów, które mają realny wpływ na Wasz cały organizm. Nie możecie zapominać o tym, by wzmacniać organizm od środka. Na przykładzie https://www.herbavis.pl/produkt/aloevital czytałem, że takie środki mogą przyczynić się do poprawy zdrowia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 22, 2022 22:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16
Skocz do: