Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowko i zdroweczko. Jak o nie dbac
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 19:18    Temat postu: Zdrowko i zdroweczko. Jak o nie dbac Odpowiedz z cytatem

Tyle się mówi o zdrowym stylu życia, a tym czasem w Polsce przybywa osób z nadwagą w tym również dzieci. Nadwaga staje się chorobą społeczną.
Reklama

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 19:18    Temat postu:

Powrót do góry
Gormit
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia + zdrowa dieta (owoce, warzywa, pieczywo pełnoziarniste) - mówi się łatwo, a gorzej kiedy trzeba się tego trzymać. Dlatego do równania dodałbym jeszcze silną wolę. Z tym będziemy w stanie zadbać o zdrowie.
Libelt
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza sprawa, to kwestia odżywiania i samoświadomości. trzeba czytać etykiety i wybierać z głową z bogatej oferty sklepów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamanaetacie
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami! Najważniejsze to świadomość tego, co się je! Ja od dłuższego czasu uważam na wszystko co wkładam do ust, czytam każdą etykietkę, odwiedzam tylko zaufane restauracje Poznań, w których wiem, co kładą mi na talerz, a przede wszystkim sama bardzo dużo gotuję. Nie kupuję gotowców, ani produktów przetworzonych, sama robię dżemy, kiszę ogórki itp. Nic sztucznego u mnie nie ląduje na talerzu Smile I to jest zdrowe jedzenie!
Powrót do góry
babciabogusia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżywianie jest najważniejsze jeśli chce się dbać o zdrowie. Moim zdaniem świeże warzywa i owoce są duo lepsze np od suplementów. Ja dodatkowo regularnie badam się w http://www.damian.pl/ i dzięki temu mam pewność, ze wszystko jest w porządku.
Powrót do góry
Jarecka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że zdrowie trzeba wspierać ziołami bez czekania aż lekarze przepiszą jakieś silne leki z działaniami ubocznymi. Bardzo cenie sobie Leki natury http://www.lekinatury.pl/
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dbać o swoje zdrowie, najlepiej zacząć od zdrowego jedzenia. Ja już jakiś czas temu zaczęłam zdrowo się odżywiać i znalazłam fajny produkt, który dodaje niesamowitego smaku moim potrawom - oliwę z oliwek http://www.oliwa-z-oliwek.com.pl/wlasciwosci-oliwy/menu/wlasciwosci-oliwy. Jest to świetny produkt, a nie ma co ukrywać że najzdrowsze są tłuszcze roślinne.
Powrót do góry
MaryAnn84
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowy tryb życia nadal jest dość mocno propagowany i nagłaśniany. Nawet producenci żywności idą za tym trendem i produkują wyroby, których skład jest jak najbardziej pozbawiony wszelkich składników chemicznych i dodatków nienaturalnych jak polepszacze smaku. Ale i tak nic nie zastąpi gotowania samodzielnego przy użyciu tylko naturalnych składników (polecam sklep - https://enaturalnie.pl/do-pieczenia-i-smazenia_26) które są wytwarzane zdrowymi metodami.
Powrót do góry
Agatte
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, bo od samego mówienia się nie schudnie. Niby mówi się dużo, ale jednak nawyki trudno zmienić i jeszcze wszędzie te pokusy. Myślę, że dobrym początkiem może być zmiana kolejnych produktów na ekologiczne. Ja na przykład zawsze wybieram kurczaka ekologicznego, żeby nie jeść tyle tej chemii. Inne produkty tez staram się zamieniać na zdrowsze, ale na razie daleko jestem od ideału.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. O zdrowie trzeba dbać przez cały czas. W przeciwnym razie może się to skończyć nieciekawie. Jesli mówimy o stopach, powinniście odwiedzać takie gabinety jak https://ekspert-stop.pl/ w których będziecie mogli zadbać o prawidłowy stan stóp. To bardzo ważne, bo jeśli ktoś ma problemy ze stopami, to odbija się to na całym jego życiu.
Powrót do góry
heniutek
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie to nie tylko przychodnie, to także przepisy - zobacz więc na http://mamaluch.pl/zdrowi...rowe-przepisy-dla-dzieci/, jakie planowane są zmiany, które bezpośrednio mogą wpłynąć na proces leczniczy.
Powrót do góry
tommo
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odżywiaj się zdrowo,ja na przykład jak mam ochotę na kanapkę z sery Hochland to jem, tylko wiadomo wszystko z umiarem... Do tego bardzo dużo ćwiczę, wiec o zdrowie intensywnie dbam Smile

Ostatnio zmieniony przez tommo dnia Pią Gru 29, 2017 09:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zdrowym odzywianiu wg mnie najwieksza robote robia tak naprawde produkty. Sorki, ale nawet jesli wydaje sie ze danie jest bardzo fit, bo korzystamy z jogurtow light czy napojow gazowanych slodzonych slodzikami to nie ma co sie spodziewac jakis rewelacji w zmianie nawykow. Tutaj http://obk.pl/infografiki/zdrowe-odzywianie-pod-lupa-te-ciekawostki-cie-zadziwia/ bardzo klarownie wyjasnili roznice w tym z czym wiaza sie produkty typu light a ich praktyczna strona w naszym zyciu
Powrót do góry
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadwaga jest wszędzie.. A nikt nie mówi o tym, że stajemy się lekomanami. Na wszystkie przypadłości połykamy leki, a to też nie jest najzdrowsze. Istnieją przecież dobre porady na przeziębienia , gorączki, bóle głowy.. A my zajadamy się wręcz lekami.. To niezdrowo, to wszystko chemia. Zgodzę się, że teraz to mamy dużo osób z nadwagą w Polsce, ale czy to jedyny nasz problem?
kepavi
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby o to popytać znajomych? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie Smile
Reklama

Wysłany: Pon Sty 15, 2018 21:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: