Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fotowoltaika
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 293

PostWysłany: Pią Lip 30, 2021 11:55    Temat postu: fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika do domu Kraków - polećcie jakąś firmę oferującą panele fotowoltaiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 30, 2021 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1576

PostWysłany: Pią Lip 30, 2021 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie mam podobny dylemat, bo jak sprawdzałem oferty to na rynku tych firm jest dużo. Co prawda na blogu https://sunvol.pl/blog/ trochę artykułów poczytałem czym się kierować przy wyborze firmy, jakie są rodzaje paneli fotowoltaicznych, które najlepsze i tak dalej, ale nadal mam dylemat. W końcu coś wybiorę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat nie warto się do końca tylko i wyłącznie kierować ceną paneli fotowoltaicznych. Tutaj duże znaczenie ma to, na jakim sprzęcie jest wykonana ta instalacja. Zobaczcie np tutaj: http://universun.pl/instalacja-fotowoltaiczna-8-kw/ - jest wszystko ładnie opisane, szczegółowo. Dzięki temu wiadomo co kupujemy i dlaczego dany falownik jest lepszy od drugiego. Nawet mają już od razu podaną dokładną specyfikację sprzętu - można więc samemu to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie doradzę w jakiej firmie najlepiej się starać o PV. Myślę, że najlepszym wyjściem jest załatwiać fotowoltaikę w Flix Energy https://flixenergy.pl/ Firma o ugruntowanej pozycji z bardzo dobrymi specjalistami z dziedziny OZE. Czego chcieć więcej? Ceny jakby kto pytał rozsądne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabrina
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 25

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika jest ostatnio bardzo modna i popularna.
_________________________________________
makijaż permanentny Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 101

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy właśnie w trakcie wyboru firmy związanej z fotowoltaiką. Potrzebujemy kompleksowej pomocy, dlatego decydujemy się na taki krok. Mają w ofercie sporo dobrego. Wiecie jak działa magazyn energii i po co on jest? Jest taki jeden pakiet, zastanawiamy się nad nim i właśnie tam to jest. Dajcie znać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie firmy, która zajmie się dla Was montażem paneli fotowoltaicznych to łapcie namiary na nich - https://calma.pl/ . Zajmą się wszystkim od A do Z. Oferują kompleksową obsługę - od montażu po załatwienie wszelkich formalności z zakładem energetycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 266

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to postawa w nowym budownictwie, bo coraz więcej jest urządzeń wymagających energii elektrycznej, więc w ten sposób można przyczynić się do wspierania ekologii. Ja postawiłam na rozwiązanie od https://www.edisonenergia.pl/ którzy przy okazji dopasowali dodatkowo pompę ciepła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deborah
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 482

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 10:38    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

U mnie instalacje fotowoltaiczne Kraków montowała firma Inventim. Szybka realizacja zlecenia i super kontakt z firmą, także polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1066

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, a odezwij się do firmy Fotowoltaika Orzeł, bo moim zdaniem oni są najlepsi. Na pewno działają na terenie województwa małopolskiego (np. Myślenice) https://fotowoltaikaorzel.pl/fotowoltaika-myslenice/ więc jest szansa na to, że zajmą się taką inwestycją i u Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez budka dnia Wto Maj 17, 2022 21:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiko
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 226

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaufajcie tylko sprawdzonym firmom, które maja długoletni staż na naszym rynku. W ten sposób wybierałam swego wykonawcę i powierzyłam to zadanie firmie Hymon. Firma działa na terenie całej Polski więc można dogodny termin realizacji dostać. Ponadto nie wykonują montażu w ciemno tylko najpierw przeprowadzają audyt, projekt i wycenę, po które akceptacji dopiero wkraczają do działań. Ceny atrakcyjne, a wykonanie na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zdołałam zauważyć, to obecnie sporym zainteresowaniem cieszy się fotowoltaika częstochowa Ja również niebawem będe myślała o założeniu fotowoltaiki w swoim domu i z pewnością zgłoszę się właśnie do tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walery123
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 340

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą firmę z naszej okolicy wyszukamy na https://ekofachowcy.pl/ , to porównywarka ofert na OZE. Firmy, które specjalizują się w tego typu instalacjach są zdecydowanie najlepszym wyborem, doświadczenie w wyborze odpowiedniego sprzętu, jest kluczowe. Fotowoltaika czy pompa ciepła, działają sprawnie tylko wtedy jeśli są dobrze dobrane, do potrzeb danego gospodarstwa domowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaHab
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Ktoś tutaj pisał, że coraz więcej jest urządzeń wymagających energii elektrycznej. Moim skromnym zdaniem to takie rzeczy jak czajniki, płyty indukcyjne, ceramiczne, czy piekarniki, to już od jakiegoś czasu są na prąd Wink Ja przynajmniej poza samochodami oczywiście, nie widzę by coś przybywało ;)Co do fotowoltaiki, to warto poczytać jak w ogóle działa fotowoltaika https://e-energia.pl/jak-dziala-fotowoltaika/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 12, 2022 08:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group