Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt do kuchni - jakieś wskazówki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1078

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o płytę indukcyjną to zdecydowanie mogę polecić Electrolux Sense Boil. Płyta rozpoznaje kiedy woda jest zagotowana i zmniejsza temperaturę. Dzięki temu nic nie wykipi ale gotuje się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 26, 2019 01:45    Temat postu:

Powrót do góry
marek.mieczowski
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Czy polecicie jakieś dobre wagi kuchenne? Chciałbym kupić żonie, bo ciągle narzeka na starą, ale nie bardzo się na tym znam Smile Może zwrócić uwagę na coś szczególnego? Jakieś przydatne dodatkowe funkcje? Tutaj może coś wybiorę, bo jest sporo tego: https://www.ceneo.pl/Wagi_kuchenne, może polecicie jakiś konkretny model?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ze sprzętów nic Ci nie polecę konkretnie bo każdy jednak woli co innego i trzeba samodzielnie coś wybrać ale możesz się zdecydować na coś takiego http://www.aquamo.com.pl/woda-do-domu każdy powinien być przynajmniej 2 litry wody dziennie więc trzeba zadbać o to aby pić najlepszą wodę do jakiej się ma dostęp.
Na czymś takim nie oszczędzaj:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puszker
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dokładnie, ale odradzam firmę Beko, straszny chłam robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniowo
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie używacie akcesoria do szafki narożnej? Macie jakiś sposób na układanie w niej garnków? Zastanawiam się nad takim koszykiem wyciąganym. W mojej kuchni mam dwie szafki narożne, bo kuchnia jest malutka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 11:19    Temat postu: Re: Sprzęt do kuchni - jakieś wskazówki? Odpowiedz z cytatem

katarzyna.ptak62 napisał:
Pozdrawiam wszystkich.
Jesteśmy na odcinku kompletowania mebli do naszej turbo-gastronomii i mamy pytanie, czy blender mikser jest konieczny w owym biznesie ponieważ na wszystko niestety nie starczy od razu.

Dzięki oraz przyjmujemy wkrótce!


Z dodatków to warto kupić grill gazowy na taras. Myślę że w sezonie to niezbędne akcesorium. U nas bardzo się sprawdza. Kup teraz póki jest posezonowa wyprzedaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Suwowski
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz, to ja polecam zakup okapu - to ma fajne funkcje, przydatne zwłaszcza w małych kuchniach, gdzie zapach np. smażonego bekonu czy czegoś podobnego, potrafi utrzymywać się wiele godzin. Okap to także dodatkowe oświetlenie. A nie jest to takie drogie, za 8 stów można mieć taki https://www.neonet.pl/okapy-kuchenne/vdb-dc-6-black.html model, wygląda świetnie i ma doskonałe parametry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zawada
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marek.mieczowski napisał:
Cześć! Czy polecicie jakieś dobre wagi kuchenne? Chciałbym kupić żonie, bo ciągle narzeka na starą, ale nie bardzo się na tym znam Smile Może zwrócić uwagę na coś szczególnego? Jakieś przydatne dodatkowe funkcje? Tutaj może coś wybiorę, bo jest sporo tego: https://www.ceneo.pl/Wagi_kuchenne, może polecicie jakiś konkretny model?


Ja swoją kupiłam - taką elektroniczną - w Media Expert, z Łucznika i działa bez problemu.

Co do tematu. Ja bym pokupowała jakieś przyrządy do gotowania zdrowych posiłków, takie jak te:
https://ostry-sklep.pl/nakladka-do-got-na-parze-pentolpress-ja0424-15120
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój najnowszy nabytek to okap electrolux hob2hood, działa super i ma tę fajną funkcje, że sam sie wlącza jak się coś gotuje, od razu pochłania zapachy i wszystko zostaje w obrębie kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ostatnim czasie szukałam płyty indukcyjnej. Wiadomo, że obecnie wybór sprzętu AGD jest naprawdę ogromny. Ja akurat nie bardzo wiedziałam czy kierować się przy wyborze. Uważam, że w takich sytuacjach warto korzystać z rankingów. Ja korzystałam z tego https://www.prorankingi.pl/rankingi/agd/plyta-indukcyjna/ który dotyczył sprzętu mi potrzebnego. Dzięki temu rankingowi dowiedziałam się ważnych dla mnie informacji. Dzięki nim dużo łatwiejsze było podjęcie ostatecznej decyzji. Myślę, że taki ranking znaleźć można odnośnie każdego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie za takimi rzeczami, jak szpryca do mięsa, garnki, drobne sprzęty agd, przybory gastronomiczne, warto się rozglądnąć w sklepie Gastromania. Tam będziecie mieć pewność co do jakości i funkcjonalności poszczególnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raptownyraptor
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt do kuchni powinien być solidny i sprawdzony. Kupowałem kuchenne AGD, garnki i patelnie ze strony 4prestige. Nie mam co do nich żadnych uwag.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
instamama
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, na jaką płytę ostatecznie postawiliście? Indukcyjną, czy może gazową? Sama się ostatnio zastanawiałam, jaką płytę zakupić do swojej nowej kuchni. Jednakże wcześniej musiałam sprawdzić, które rozwiązanie jest bardziej opłacalne. Pomógł mi w tym ten https://www.provident.pl/blog/plyta-indukcyjna-czy-gazowa-co-jest-bardziej-oplacalne przydatny materiał. Jeżeli także stoicie przed podobnym dylematem, co ja, to sądzę, że warto przeczytać powyższy artykuł i wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelaross
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 24

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ekspres do kawy? Ja ostatnio kupiłam na https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ urządzenie marki De'Longhi Smile Spisuje się rewelacyjne, a w sklepie pomogli mi wybrać odpowiedni model.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz sprzętu do kuchni na pewno będziecie potrzebować akcesoria takie jak patelnie. Tutaj https://gerlach.pl/zestaw-patelni zamówicie je w dobrej cenie i są solidne, producent ten przykłada dużą wagę do jakości swoich wyrobów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sob Sty 30, 2021 13:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group