Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra dieta odchudzająca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hamilton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 285

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co kombinować z dietami tylko skorzystać z pomocy dietetyka. W Kielcach link jest świetny dietetyk i dzięki temu będzie można schudnąć z głową. Warto znaleźć dietę dla siebie. Dietetyk także wykona analizę ciała, więc uda się schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 21:48    Temat postu:

Powrót do góry
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać Phen375, który prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałdki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią (kom.881354456). Warto!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie, Zaryzykowałam i zamówiłam od jednej z użytkowniczek Sibutraminę 20mg. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 7 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu -
na: http://www.klinikasylwetki.xja.pl , klinikasylwetki(małpa)protonmail.com. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniej jest zamówić dietę pudełkową do domu. Dietetyczny catering w Warszawie można zamówic w FitKalorie. Posiłki mają smaczne, zawsze świeże i jest duże urozmaicenie, a to też ważne. Nie będzie się nudzić jedzenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Po więcej informacji zapraszam na: http://www.studioodchudzania.dx.am , studioodchudzania(małpa)protonmail.com Nie będziecie żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 252

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie jestem w trakcie odchudzania i cos co mi pomaga to dieta pudełkowa, która sobie zamawiam od sportfood.pl https://www.sportfood.pl Bardzo dobrze dobrane posiłki, smaczne i zdrowe Wink Do tego tez oczywiście ćwiczę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedziłem kilku dietetyków bo samemu jak sobie ułożyłem to się nie trzymałem, jednak też się poddałem bo w jedzeniu było więcej pierdół typu pietruszka czy rukola, a nie coś smacznego. Zdecydowałem się na dietę pudełkową w cateringu LightBox i nie dość, że jest smaczna to jeszcze gubię kilogramy. Znalazłem ich na porównywarce cateringów https://www.caterobazar.pl/catering-dietetyczny-ruda-slaska. Na ich stronie możecie znaleźć opinie o każdym istniejącym cateringu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do diet bardzo fajną opcją jest dieta pudełkowa, którą możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, nawet do pracy. A więc to doskonały sposób, aby zadbać o siebie we właściwy sposób i bez większego wysiłku. Wiadomo jak dla naszego organizmu ważna jest zdrowa dieta. A więc czas coś zrobić ku temu. Na stronie https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/do-biura możecie zapoznać się ze świetną ofertą dotyczącą diety pudełkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam diete ketogeniczną http://cytrynowelove.pl/dieta-ketogeniczna-pierwszy-miesiac-jak-wejsc-w-stan-ketozy-adaptacja/ Jej podstawa to ograniczenie węglowodanów przy max spożyciu tłuszczy z dodatkiem białka. Ostatnio ma wielu zwolenników, gdyż efekty zdrowotne jakie daje są szybko widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W walce o wymarzoną sylwetkę z pewnością pomogła mi dieta opracowana przez PROmedicum https://www.promedicum.pl/suplementy-diety/ . Już dawno temu wymarzyłem sobie piękny, zdrowy i zadbany wygląd - w końcu mam za sobą ten problem. Zrealizowana dieta pozwoliła mi na odzyskanie wiary w siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Phentermine 37,5mg, Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki Smile Pytania? wątpliwości? dzwońcie: kom.534347202. POLECAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlowy
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu staram sie zrzucić kilka kilogramów i aktualnie rozpocząłem odchudzanie z herbalife. Minęło dwa tygodnie, a a waga spada!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczna91
Barok
Barok


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 79

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie najlepiej sprawdziły się koktajle na odchudzanie w proszku https://www.apo-discounter.pl/koktajle-odchudzajace-w-proszku-c-1044 prosta, wygodna metoda, smaczna i skuteczna przede wszystkim
_________________
https://www.apo-discounter.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając smacznego, zdrowego i jednocześnie urozmaiconego cateringu dietetycznego to jak najbardziej mogę polecić Wam sprawdzenie oferty firmy z której sama korzystam na ten moment i jest to Sport Food Box https://panel.sportfoodbox.pl/menu/1/1 jeśli zależy Wam na dobrej cenie, smaku i oczywiście odpowiednio zbilansowanych posiłkach przez cały dzień dla sportowców, ale i zwykłych osób które po prostu chcą zadbać o swoje samopoczucie, jak i stan fizyczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilkaZ
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 193

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie dobrego cateringu dietetycznego dla siebie i swojego zdrowia to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez SportFoodBox w przypadku których możecie liczyć na jakość, zbilansowane posiłki i co najważniejsze posiłki są urozmaicone więc mi się nie nudzą. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że także pozytywnie się przekonacie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 23, 2020 22:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group