Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

buty
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 17:05    Temat postu: buty Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba zamówić w necie. Możecie wygodnie siedzieć w domu i przeglądać sobie różne oferty, z róznych sklepów. Oszczędzacie sporo czasu na tym a i pieniedzy, przecież w internecie często są dużo tańsze rzeczy. Zerknijcie sobie na sklep https://sklep.gianmarko.com.pl/cms/dlaczego-warto-kupowac-buty-skorzane a konkretnie na botki skórzane. Myślę, że każdej kobiecie taki buty się przyda, szczególnie na chłodniejsze letnie dni, albo wiosne czy jesień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 14, 2021 17:05    Temat postu:

Powrót do góry
alexdenton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 499

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne forum. To jest naprawdę coś wspaniałego moim zdaniem!!
_________________________
Pisanie prac licencjackich z Politologii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olkka
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 59

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja buty sobie często zamawiam z Saway. Są bardzo dobrej jakości, z naturalnej włoskiej skóry. Są miękkie, dobrze leżą na nodze i nie obcierająWink A i cena w stosunku do jakości jest super;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodne buty, to podstawa. Właśni dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://www.filippo.pl/mokasyny . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi np. o mokasyny. Znajdziecie tam również inne obuwie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest wiele, więc myślę, że każdy na spokojnie znajdzie tam rozwiązanie, które będzie dopasowane do konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak to jest, że ta młodzież decyduje się tylko na to, co jest markowe i bardzo dobre. Chodzi mi o to, że jednak air jordan to nie firma, a rodzaj obuwia, ale mimo wszystko wybierały by tylko te droższe. Owszem, są one solidniejsze, ale czy aż tak za znaczek opłaca się przepłacać? Dla mnie ogólnie to nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaT
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 47

PostWysłany: Sro Sie 11, 2021 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olkka napisał:
Ja buty sobie często zamawiam z Saway. Są bardzo dobrej jakości, z naturalnej włoskiej skóry. Są miękkie, dobrze leżą na nodze i nie obcierająWink A i cena w stosunku do jakości jest super;)


Też lubię od nich zamawiaćSmile Szybkow wysyłka no i bicuki zawsze zgodne z tym co widze na zdjęciu:) Dziś nawet zamawiałam od nich trampeczki https://www.saway.pl/trampki/585-biale-trampki-janet-5908770607144.html i już się nie moge doczekać dostawy;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 06:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię zamawiać buty przez internet, mogę wtedy wybierać naprawdę długo i zastanawiać się nad wszystkimi szczegółami, każdej pary. W razie czego też, jeśli coś nie będzie pasować mogę odesłać. Ostatnio dostałam od siostry namiar na sklep Voltabuty i bardzo się cieszę, bo zamówiłam tam już dwie pary butów w tym jedne buty robocze i z obu jestem super zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że przeze mnie były poszukiwane kalosze dziecięce dla mojego dziecka. Znalazłam świetną ofertę na tej stronie: butyraj.pl . Muszę przyznać, że udało się zrobić tanie zakupy i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ogromną fanką obuwia. Mam mnóstwo par i ciągle kupuję nowe. Nie ograniczam się do jednego sklepu czy marki. Lubię korzystać z różnych opcji tym bardziej, że są na rynku hurtownie jak ta https://agarex.eu/ , gdzie w jednym miejscu można znaleźć obuwie różnych marek. Stylowe, dobrej jakości, w dobrej cenie wiec dlaczego nie korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiki22
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię z Saway zamawiaćSmile Buty są z naturalnej włoskiej skóry dzięki czemu mega wygodnie się noszą. Dobrze leżą na nodze, są lekkie i miękkie więc spokojnie wytrzymuję w nich cały dzień na najwyższych obrotach;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiki855
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 34

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saway mój ulubiony sklep z butami skórzanymi, buty dobrze wyprofilowane, wygodne komfortowe, skóra miękka szybko dopasowuję się do stopy polecam
_________________
wiki biertayt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo100
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 105
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep online, to super sprawa. Warto właśnie w takich miejscach się zaopatrywać. Tutaj https://www.filippo.pl/buty-damskie/botki/botki-na-koturnie jest wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. Buty muszą odpowiadać naszym potrzebom i pasować do wielu strojów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkaaa
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 88

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiki22 napisał:
Lubię z Saway zamawiaćSmile Buty są z naturalnej włoskiej skóry dzięki czemu mega wygodnie się noszą. Dobrze leżą na nodze, są lekkie i miękkie więc spokojnie wytrzymuję w nich cały dzień na najwyższych obrotach;)


I ja z Saway mam kilka par i przyznam, że należą one do moich ulubionych. Noga się w nich nie męczy, nic nie obciera, buty są lekkie, solidne i łatwe w czyszczeniu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiki855
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 34

PostWysłany: Nie Paź 03, 2021 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko kupuję buty skórzane i polskiego producenta Saway , szyję buty mega wygodne, stylowe i cenowo ok.
_________________
wiki biertayt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustynaSZ
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 39

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zamówiłam sobie właśnie z Saway sneakersy i faktycznie, buty rewelacja. Prze wygodne, w środku miękkie, lekkie, nie obcierają a noga w nich zgrabnie wygląda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 06, 2021 17:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group