Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieci i szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martasusel
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja się orientuję to rodzice mają diametralnie różne podejścia. Jedni liczą na to, że dziecko nauczy się chociażby podstaw czytania w przedszkolu. Rzeczywistość jednak potrafi pokazać coś zupełnie odwrotnego. Drudzy nie biorą pod uwagę prostej kwestii, każdego dziecko ma swoje tempo nauczania. Może to skutkować pozostawieniem bez pomocy nauczyciela jeśli reszta klasy w danym momencie wykazuje większy postęp. Najlepszym podejściem jest zachęcenie do wspólnej nauki po przez jakiś bodziec. Może to być przykładowo czytanie bajek na dobranoc lub czytanie książek i opowiadnie ciekawych historii. Jeśli szukamy sprawdzonych materiałów dydaktycznych to warto zajrzeć na stronę czytamsobie.pl - https://czytamsobie.pl/ Na łamach serwisu znajdziemy wiele cennych porad, a także propozycje książek do nauki czytania. To może być początek wspaniałej przygody jaką wspólnie przeżyjemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 27, 2020 22:50    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci i rozwój szkolny jest ważny i trzeba o niego zadbać. Takie pomoce dydaktyczne do zajęć rewalidacyjnych też często się przydają i są czasem mało spotykane, a jednak potrafią nauczyć wiele dzieci w różnym wieku.
Powrót do góry
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ dalej trwa nauka zdalna, a mój stacjonarny komputer jest bardzo stary i są kłopoty z łączami. To chyba nie zostaje mi nic innego jak skorzystać z tej oferty tu https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-essential/ Lenovo to znana marka na naszym rynku. A ich propozycje są w dobrej cenie. Muszę tylko wybrać taki z którgo i ja będę mogła korzystać gdy wrócę do pracy.
Powrót do góry
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na naukę zdalną, przyswajanie nowego materiału jest nieco bardziej utrudnione. Ratunkiem w naszym domu jest platforma edukacyjna, na której znajdują się rozwiązania z fizyki, matematyki i wielu innych przedmiotów Smile
Powrót do góry
Kelly
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zdecydować się na piórnik w formie saszetki https://dwaborsuki.pl/nerki-i-saszetki Szczerze polecam zamówić tutaj Mają naprawdę wyjątkowo oryginalne produkty, których gdzie indziej nie znajdziecie. Poza tym oferują atrakcyjne ceny i sprawnie realizują zamówienia. Warto zwrócić uwagę także na proponowane torby.
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kolejnej szkoły dla dziecka jest kolejnym nowym wyzwaniem. Najważniejsze jest jeszcze to zdanie egzaminu końcowego. Warto zerknąć sobie zatem na stronę https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic i poczytać wszelkich informacji na temat szkół średnich, rekrutacji etc.
Powrót do góry
emeraldlady
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha! Mamy 2021 rok i pytanie już brzmi zupełnie inaczej Smile Moim zdaniem dziecko powinno stykać się z komputerem jak najczęściej. Nie bardzo czesto, ale przynajmniej 2 godziny dziennie, dzięki czemu lepiej się z nim zapozna, bo będzie mu to potrzebne potem. A będzie bardziej niż nam w jego wieku. O rodzicielstwie możecie poczytać troszkę tu: https://miedzymezczyznami.pl/
Powrót do góry
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w takim temacie to wydaje mi się, że warto tutaj wspomnieć o kompletowaniu wyprawki szkolnej. W końcu to ważna kwestia Wink Ja kupiłem bardzo fajny jakościowo tornister szkolny dla pierwszoklasisty na stronie: https://nos-to.pl Jeżeli szukacie czegoś konkretnego w tej kategorii to bardzo polecam!
Powrót do góry
chybcik
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w szkole czy w przedszkolu potrzebne są odpowiednie dopasowane do poziomu nauki pomoce dydaktyczne https://juniora.pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole-c-77.html - całe szczęście są sklepy internetowe tego typu, które zapewniają takie materiały edukacyjne.
Powrót do góry
Sima
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Maj 09, 2021 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde dziecko jest inne. I tak jak jeszcze kilkulatka z łatwością pokierujemy, tak z nastolatkiem może nam już tak łatwo nie pójść. Moja córka na każdą moją propozycję nie najlepiej reagowała w pewnym wieku. Nawet jeśli chciałam jej pomóc w nauce. Dlatego też podsuwałam jej strony takie jak ta https://noizer.pl/ by mogła uzupełniać wiadomości. W końcu w szkole wszystkiego nie da się nauczyć.
Powrót do góry
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o obuwie dziecięce, to polecam markę renbut
Mają bardzo duży wybór rozmiarów i niesamowicie atrakcyjne ceny Smile
Powrót do góry
tyka1125
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pomocy w nauce języka niemieckiego polecam użycie anagramatora scrabble hilfe pomaga tworzyć i sprawdzać poprawność napisania słów i wyrazów
Powrót do góry
t0wojtkowski
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne plecaki czy też wszelkie przyborniki ma Coocazoo. Fajnie wykonane. A plecaki to mają całkiem fajny system regulacji szelek. Można dobrze i łatwo dopasować do wzrostu. Pomysłowo to rozwiązali.
Powrót do góry
aneaf
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was niepubliczna edukacja dzieci a jesteście z Grodziska Mazowieckiego czy okolic to zachęcam was do sprawdzenia sobie tej placówki - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie - http://cosik.edu.pl/kontakt.php To bardzo dobra szkoła, edukacja jest na na wysokim poziomie, do tego doskonała kadra, wasze dzieci dużo się tam nauczą.
Powrót do góry
moniq08
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatne szkoły powinny was zainteresować, ja od razu wiedziałam, że zapiszę dziecko o takiej, kwestią było tylko do do jakiej;) W Gdańsku możliwości jest bardzo dużo. Porównywałam, czytałam opinie i tak Te Vizja Morena o razu mnie przekonała. Szkoła jest super.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 19, 2021 12:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do: