Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieci i szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakim
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła ma duży wpływ na to, jak dziecko będzie się rozwijać. Warto popatrzeć na to, jakie szkoły są w okolicy. Jak najbardziej Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest jedną z lepszych. Nam zależało na tym, by dziecko miało zajęcia dodatkowe w szkole. Tutaj jest ich sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 27, 2020 22:36    Temat postu:

Powrót do góry
Lidka_111
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie NIE! komputer w domu, komputer w pracy, komputer w skzole, w dodatku telefon ciagle w rece, w dodatku xbox albo ps, smartwatch... serio chcecie aby Wasze dzieci byly bezmozgie??? I dziiwc sie, ze potem jest masa problemow z wychowaniem, choroby cywilizacyjne, matoly w rzadzie, znieczulica spoleczna....
Zeszyt, dlugopis i nauka, liczenie w glowie, na kartce, w slupku, a nie na kalkulatorze w telefonie... niech te dzieci sie czegos naucza oprocz gapienia sie w ekrany.
Powrót do góry
agataso4
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizowane przez https://roboblocks.pl zajęcia mają na celu przełamać monotonię i nudny charakter tradycyjnych lekcji matematyki. Ich celem jest zaciekawienie uczniów poprzez wykorzystanie rozwiązań, po które młodzi ludzie sięgają w wolnym czasie podczas odpoczynku od nauki. Oprócz nauki z pomocą klocków LEGO podczas warsztatów z robotyki, aktualnie zajmują się również nauką programowania dla dzieci.
Powrót do góry
mayczak
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dobrego przedszkola w Łodzi do którego warto wysłać dziecko to tutaj http://przedszkolealbercik.com.pl/ macie w którym ja mam dwójkę. Są zadowolone, jedzą posiłki ze smakiem, nauczycielki są sympatyczne, mają dobre podejście do dzieci. No i czesne nie jest wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
INeedSun
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi wszechobecnymi ekranami to faktycznie jest prawda. A na dzieci to działa niemal hipnotyzująco. Wolą świat wirtualny niż ten w realu :/ Ostatnio się nawet kłóciłam z moja siostrą, że za duzo pozwala swoim dzieciom. Lubi wszystkie nowinki techniczne i dzieciaki też z nich korzystają. Siostrzenica mi się nawet chwaliła, że jej aplikacja learningowa pomaga w odrabianiu zadań domowych. Kosmos, jak się ten świat pozmieniał.
Powrót do góry
Lenka277
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego językowego przedszkola w Warszawie to osobiście mogę polecić Tequestę. Nowoczesna placówka o wysokim poziomie kształcenia, dzieci mają do swojej dyspozycji logopedę i psychologa, uczęszczają na zajęcia dodatkowe, grupki są kameralne itp.
Powrót do góry
vengerberg
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na prezent dla dziecka to najlepiej klocki plus plus kupić, naprawdę. Dziecko się zaangażuje w układania, a do tego każdy inny zestaw jest kompatybilny.
Powrót do góry
Sensejka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jak jest epidemia koronawirusa i siedzimy w domu, to warto się uzbroić w cierpliwość i zająć nasze dzieci czymś rozwojowym i twórczym, ja sama się próbuję do tego zmotywować i przymusić. Polecam odwiedzać strony takie jak psycholog blog, po sprawdzone informacje i inspiracje
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 02, 2020 21:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: