Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble kuchenne
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że i krzesła, czy też stół ci się przydadzą. Dlatego możesz przejrzeć sobie opłacalną ofertę na stronie https://vokato.com/promocja/ . W tym momencie możesz kupić tam zestaw krzesła+stół za bardzo korzystną cenę. Mnie się spodobał przykładowo zestaw: stół lugo 3 plus krzesła trzy comodo 2 za jedyne 711 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 20, 2019 18:06    Temat postu:

Powrót do góry
Elektron
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najlepsze są na wymiar, ale stolarnie życzą sobie za nie jak za zboże, a dodatkowo jeszcze mają terminy zaklepane na wiele miesięcy w przód
Powrót do góry
wezzor
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar to sprawdźcie sobie Studio mebli kuchennych i łazienkowych ANEX KUCHNIE z Zielonej Góry http://www.kuchnieanex.pl/ Wykonują kuchnie na wymiar i dla nas własnie wykonali taką świetną kuchnię. Jest funkcjonalna, wykonana z dobrej jakości materiałów no i bardzo estetyczna, bo w stylu jaki sami sobie zaprojektowaliśmy. Kuchnie na wymiar to zdecydowanie najlepsze możliwe rozwiązanie bo wykorzystacie wtedy każdą przestrzeń i wszystko wam się fajnie pomieści.
Powrót do góry
Mieszanka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do lokali gastronomicznych najlepsze będą meble ze stali nierdzewnej, ale np. regały ze stali nierdzewnej będą też przydatne np. w spiżarni w domach rodzinnych
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre meble kuchenne to podstawa oraz akcesoria meblowe https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/akcesoria-wg-kodow/01-relingi-i-zawieszki.html Pojemniki na sztućce i na przyprawy to bardzo ważne elementy. Dodatkowo, warto pomysleć nad pojemnikami w szafkach.
Powrót do góry
modnestol
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 12:59    Temat postu: Meble na wymiar Odpowiedz z cytatem

Dokładnie nie warto kupować mebli modułowych w skelpie a lepiej wybrac na wymiar . mamy wtedy pewnośc że meble będa doskonale dopasowane do wnętrza i będą z dobrejjakości materiałów
jasiepytamo
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie do kuchni kupiłam cos takiego jak fotel glamour różowy https://www.magiaform.pl/fotel-w-stylu-glamour-pudrowy-roz-kate-1200152-aksamitny-fotel-do-salonu-dutchbone . Mam kuchnie w stylu glamour i świetnie mi się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że fajnym pomysłem na urządzenie kuchni są narożniki. Przy dużym stole kuchennym i narożniku można pomieścić więcej gości, a sam narożnik wygląda nowocześnie i oryginalnie. Polecam zajrzeć tutaj http://martimeble.pl/25-narozniki-kuchenne. Dla mnie idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
mieszkaniowo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poradziliście sobie z szafkami narożnymi? Dla mnie te szafki narożne nie koniecznie przemawiają i tak się zastanawiam jak to ugryźć. Macie pomysł na to? Będę mega wdzięczna jeśli coś doradzicie, bo stoję w martwym punkcie. Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 20, 2019 16:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: