Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 08:01    Temat postu: Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór Odpowiedz z cytatem

Witam!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do salonu kosmetycznego? Jeżeli tak, to gdzie go szukać i na co szczególnie warto zwrócić uwagę (jeżeli chodzi o duże zainteresowanie klientek). Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 07, 2021 08:01    Temat postu:

Powrót do góry
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli chodzi o sam wybór profesjonalnych rozwiązań do swojego salonu kosmetycznego licząc zarówno na skuteczność w działaniu, profesjonalizm obsługi oraz duże możliwości dla modelowania sylwetki i jej kształtowania to na pewno warto sprawdzić iMoos https://ifapro.pl/imoos/ to połączenie technologii które pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie warto zwrócić uwagę jaka opcja będzie dla Was najlepsza i przede wszystkim czy sprzęt wyróżnia się jakością, skutecznością i jednocześnie realnie przyczynia się do zwiększenia grona zainteresowanych klientek. Mam nadzieję, że znajdziecie optymalną opcję dla swojego biznesu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję i oczywiście oby co również ważne pozwoliło nam to skutecznie pracować i wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o urządzenie iMoos to w ich przypadku zostały wykorzystane nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę. Dodatkowe funkcje pozwalają osiągnąć nowy wymiar odchudzania w kosmetologii estetycznej. Co do nich mam jak najbardziej pozytywne spostrzeżenia, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 26, 2021 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group