Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My gotowe na lato
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie wiele osób szuka ciekawych rozwiązań na dobry wygląd na lato. U mnie są rozstępy i znalazłam żel Sutricon https://sutricon.pl i myślę czy uda mi się do tego lata pozbyć się ich. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 18:58    Temat postu:

Powrót do góry
ritta
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez cały rok pływam i chodzę na siłownię, aby nie martwić się figurą przed wakacjami Smile
Jeśli chodzi o urlopowe przygotowania, kilka dni temu kupiłam sobie damskie szorty kąpielowe: https://sunbarrel.pl/pl/110-spodenki-plazowe - będą idealnie komponowały się z topikiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Biphasic Slim, Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki Smile Pytania? wątpliwości? dzwońcie: Zuzia kom 881 354 456. POLECAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Przecież latem trzeba wyglądać dobrze Smile

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie byliście najdalej na wakacje? Ja już zwiedziłam z mężem praktycznie cały kraj, a teraz chcemy podbić Azję! Mamy dobre i sprawdzone biuro podróży http://ctpoland.com.pl/ , które oferuje wycieczki do azjatyckich regionach np. Korei, Wietnamie, Chinach, Japonii etc. A Wy, gdzie planujecie tegoroczne wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się przyznaję bez bicia: przed latem udałam się na tygodniowy wyjazd odchudzający do Zalesia Mazury. Udało mi się wtedy schudnąć i nabrać takich zdrowych nawyków. I teraz zamierzam udać się przed świętami i nowym rokiem by się oczyścić i przygotować na ten czas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam zaplanowany kolejny urlop! Kierunek? camping apulia! Mam nadzieje, że do tego czasu forma się zrobi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Biphasic Slim. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Natalii kom. 733 566 390. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieczysław1
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy artykuł, muszę go pokazać swojej przyjaciółce. Ma problem z nadwagą.
_________________
Sprawdź szczegółowy Ranking portali randkowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smiglowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Paź 2019
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz przed latem 2019 zaczęłam chodzić na depilację laserową do Derma Clinic w Warszawie, aby być gładka na lato Wink szczególnie podczas wyjazdów jest to mega wygodne kiedy nie trzeba się dzień w dzień golić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila_Róż
Renesans
Renesans


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam na lato reaguję jak na każdą porę roku. Ciało to ciało. Nie ma się co stresować Smile A jeśli chcesz nieco poprawić wygląd i zdrowie, to zacznij się troszkę więcej ruszać, rób to, co lubisz. Spodnie dresowe Nike na pewno Ci w tym pomogą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igamale
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 107

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz kostium kąpielowego zgodnych ze światowymi trendami? Na pewno asortyment w sklepie https://miandmolly.pl zadowoli nawet najbardziej wymagającej kobiety, dlatego wśród dostępnych produktów są stroje kąpielowe z wysokim stanem, wycięciami, zakrywające brzuch lub boczki, a także te na duży biust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstydzisz się swojego ciała??? Źle się w nim czujesz? Przez całe lato chodzisz w spodniach, unikasz imprez, dyskotek, plaż czy basenów. Dobrze to rozumiem i wiem jak z tym skończyć. Spróbuj Sibutraminę 20mg. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. W krótkim czasie hamuje łaknienie i przyspiesza metabolizm a kilogramy lecą w dół. Po więcej informacji zapraszam na: http://www.klinikasylwetki.xja.pl , klinikasylwetki(małpa)protonmail.com , powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już na lato gotowe! Wybrałyśmy nawet miejsce w którym wyjazd spędzimy - mowa oczywiście o Hotelu Amber https://amber-hotel.pl/ . W tak cudownych i zadbanych warunkach aż chce się wypocząc, to dopiero klasa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czosnekwrg
Barok
Barok


Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 70

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy pomysł na wakacje to wyjazd za granicę. Kolejny ważny punkt to postawienie na zaufane biuro podróży, które przedstawi nam idealny patent na podróż. Polecam www.kostravel.pl oraz ich ofertę, dzięki którym udało mi się zwiedzić kawał świata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 21, 2020 20:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group