Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My gotowe na lato
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie ci zazdroszczę Zaira, ja mam generalnie tendencje do tycia zatem jak trochę się zapomnę jeśli chodzi o jedzenie to już mam tragedie:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Cze 06, 2007 09:44    Temat postu:

Powrót do góry
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że mają lepszy metabolizm bo jak to inaczej wytlumaczyć?? Z tego do zdązyłam zaobserować to duzo robią geny;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Siatkarka
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały rok gram w siatkówkę, latem w plażówkę a zimą na hali i polecam każdemu! Uprawianie sportów nie służy tylko do tego, żeby schudnąć. Wiąże się to także z lepszym samopoczuciem. Nie ma dla mnie nic lepszego jak po ciężkim dniu wzięcie mojej ulubionej piłki molten v5m1500 do rąk i poodbijanie nią w grupie znajomych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sportowymamutek
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zachęciłem do treningów swoją żonę, która pomimo tego, że jest bardzo szczupłą kobietą nie miała w ogóle zarysowanych mięśni. Tak się wkręciła, że kiedy wytłumaczyłem jej, że pierwszym krokiem do zwiększenia masy mięśniowej jest zwiększenie kalorii w diecie zaczęła mi podbierać gainer na masę Max Mass 3XL Olimp. Jak tak dalej pójdzie to w wakacje na plaży zrobi konkurencję Ewie Chodakowskiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bunia
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda z nas musi się się dobrze, ze swoim ciałem i mieć wewnętrzne poczucie , że jest piękna i atrakcyjna. Nie każda kobieta czuję potrzebę odchudzania się przed wakacjami , aby czuć się pięknie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super!

Ostatnio zmieniony przez semira9932 dnia Sro Lis 07, 2018 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zbliża się lato, to także staram się zmienić swoje perfumy, na lżejsze, świeże, chowam do szafy te piżmowe, zmysłowe, ciężkie. Aktualnie przeglądam promocje w Mania-perfum.pl http://mania-perfum.pl
Polecam np. Mohito, Jean Marc - świeża i dynamiczna kompozycja zapachowa z nutą grejpfruta, ogórka, magnolii, jabłka i tuberozy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 35

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku już byłam u podologa, przygotować swoje stopy na majówkę i powoli zbliżające się lato:) http://blog.wp-cosmetics.pl/lato-zbliza-sie-wielkimi-krokami-zadbaj-o-swoje-stopy/ - w końcu nadchodzi czas butów z odsłoniętymi piętami i sandałków!Very Happy zdrowo się odżywiam, ruszam się, więc czuję się w pełni gotowa na sezon:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie to dla mnie świetna odskocznia od życia codziennego, najbardziej lubie biegac sama, ale czasem też biegam z przyjaciółką. Aczkolwiek samotne bieganie pozwala mi poukładać mysli i zostawić stres gdzieś daleko. W okresie jesienno-zimowym na bieganie idealnie sprawdza się maseczka antysmogowa https://dragonmask.pl/ Mieszkam na Śląsku, więc jest to tym bardziej wskazane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelina
Barok
Barok


Dołączył: 05 Maj 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie stadardowo jak przed kazdym latem i teraz nie obeszlo sie bez spotkania z kosmetyczką. Chociaz w tym roku sytuacja była znacznie gorsza bo jednak stan mojej cery byl fatalny... Nie wiem z czego to wynika - moze jakos bardziej narażałam ją na czynniki zewnetrzne? Moze... W kazdym razie nie obeszlo sie bez tego porządnego peelingu https://drkepa.com/dermatologia-estetyczna/peelingi/ Zluszczenie rewelacja no i druga rzecz - super oczyszczenie dla skóry. Poprawa byla wlasciwie juz po kilku dniach - nabrala blasku, odzyła no i wreszcie "jakos" wyglada a i ja sie czuje zdecdydowanie lepiej ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 416

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w tym roku zdecydowałam się w końcu na depilację laserową. Jestem już po całej serii zabiegów i szczerze mówiąć żałuję teraz jedynie tego, że zdecydowałam się na to tak pozno Smile Zabiegi robiłam we wrocławskim salonie COCO-TIME. Jestem zachwyona podejściem do klienta, komfortowymi warunkami no i atrakcyjną ceną zabiegów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się na wakacje i planujecie zachować z nich dobre wspomnienia, to z pewnością przyda Wam się taki poradnik -> jak zrobić dobre zdjęcia z wakacji http://polecamspeca.pl/lifestyle/jak-zrobic-dobre-zdjecie-z-wakacji/ Wiele cennych porad dotyczące tego, jak ugryźć temat dobrych zdjęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroy_Wen
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna już jest gotowa na lato! Niedawno skończyła zestaw zabiegów depilacji laserowej miejsc intymnych. Cieszymy się tym bardzo we dwójkę! Na początku miałem wątpliwości, ale okazało się, że zabieg jest bezbolesny i ogólnie bardzo komfortowy. Dużo niezbędnych informacji znalazłem na https://depilacjavectus.pl/depilacja-miejsc-intymnych/. Któraś z Was też przez to przechodziła? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filipek12
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że nie tylko kobiety szykują się na lato. My mężczyźni też przygotowujemy się na ten gorący okres. Ja na przykład ostatnio poddałem się serii zabiegów depilacji laserowej pleców. Miałem tam duże owłosienie, co powodowało, że wstydziłem się chodzić na plażę. A teraz? Nie zastanawiam się nad tym ani minuty. Całe szczęście udało mi się znaleźć świetną ofertę cenową https://vectusgdynia.pl/cennik/. W sam raz na moją kieszeń Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bejkowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz zwiewnych sukienek na lato wybieram również przygotowywanie orzeźwiających napojów i przekąsek dla rodziny. Bardzo przydają mi się gadżety do lodów, dzięki którym w kilka chwil mam owocowe i mleczne przekąski dla wszystkich domowników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 23, 2018 14:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group