Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My gotowe na lato
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 14:47    Temat postu: My gotowe na lato Odpowiedz z cytatem

Lato zbliża się wielkimi krokami .. coraz więcej ciała odsłaniamy.. no właśnie jak to z nami jest? Czy jesteśmy gotowe do odsłonięcia naszego ciała?? Odchudzamy sie? Uprawiamy jakie sporty?? Jak to jest z nami drogie Panie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Maj 30, 2007 14:47    Temat postu:

Powrót do góry
Piękna
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam być i przede wszystkim czuć się atrakcyjną. Nie wyobrażam sobie, żebym z domu wyszła nieumalowana czy nieuczesana. A Na lato... jakoś nie specjalnie dbam o siebie, dbałam o siebie przez całe lato to teraz jakoś specjalnie nie zamierzam.. no może będę częsciej depilowała nogi;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o siebie..tusz na rzesy, i błyszczyk na usta..Depilacja swoja droge Wink
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lato nie lato staram się trenować -oczywiście w miarę możliwości Very Happy Ale jak już zacznę to zawsze mam do siebie strasznie duże wymagania.Trenuję sport walki,a treningi "domowe" traktuję jako wzmocnienie formy oraz poprawienie nastroju (zamiast czekolady Wink ).Wszystkim ,którzy lubią ruch i dbać o siebie w sensie fizycznym polecam bieganie tak 3-4 razy w tygodniu.Na początek po 2-3 km,potem po 6 -ale to moje ambicje,bo zaraz się ktos przerazi Twisted Evil Dostosować dsystans biegu do własnych możliwości, z czasem zwiększać sobie wymagania.Po biegu podociągać mięśnie (bysmy były ładne i sprężyste),a dla tych którzy chcieliby sobie wzmocnic mięśnie brzucha tzw."szóstka Weidera"-NAPRAWDĘ POLECAM,szczególnie mężczyznom powinno się spodobać.Mięśnie brzucha odczuwalne w stopniu maksymalnym i świadomość,że się "coś" zrobiło-gwarantowane! Moim zdaniem sport to świetna sprawa,nie tylko dlatego ,że można ładnie wyrzeźbić ciało,ale przede wszystkim dłużej skóra jest gładsza(szybszy przepływ krwi) i jędrniejsza oraz dłużej zyjemy ,a dodatkowo wzmacniamy organizm ,bo podczas wysiłku fizycznego nasz organizm produkuje więcej przeciwciał.Same pozytywy!!! Wink Uwielbiam się katować! Twisted Evil
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś też lubiłam... Już strasznie dawno nic nie ćwiczyłam. I przyznaję się Wam tutaj bez bicia, to jest strasznie naprawdę. A z drugiej strony wiem, że nic nie kosztuje mnie wstać pół godzinki wcześniej i porobić brzuszki... ale tak strasznie jest się cięzko zmobilizować na początku Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie problem z mobilizajcją..ech, skąd ja to znam Very Happy
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... ale ciałko chce się odslonić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten balsamyto nie brudza? Ja miałam straszne zacieki na ubraniach:/ ale może jakichś tandetnych uzywałam:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norka! To ja Cię mobilizuje!Skoro już kiedyś ćwiczyłaś,to zapewne pamiętasz jak świetnie się czułaś po ćwiczeniach,zmęczona,ale zrelaksowana,tak o 1 kg lżejsza na duchu ;> Very Happy Wyobraź sobie,że po serii dobranych do swoich możliwości ćwiczeń,możesz spocona wejść pod ciepły prysznic i umyć sie energetyzującym żelem pod prysznic(kurcze, to jak zmycie chociaż części ciężaru świata Wink Very Happy )
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/no tak... tylko najpierw muszę się zastanowić jakie ćwiczenia lubie wykonywac.... hm... najlepiej to takie we dwoje Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzuszki..-->on musiał by stanąć,Ty zaplatasz nogi na wysokości jego pasa,tak że głowa opada w dół i wykonujesz brzuszki (10) w seriach podnosząc się do góry...--ćwiczenie rodem z kamasutry Wink i on będzie zadowolony,że wymyślasz nowe pozycje.Nie powiem pozycja jest dośc ciężka,ale jak już nauczysz się tak robić brzuszki to łohoho... Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam u rodzinki, i powiedziali mi że schudłam, tzn tak ładnie to ujeli że wyszczuplałam:) to zdecydowanie dodało mi pewności siebie. Od ponad miesiąca nie jem słodyczy, i nie opycham się bez opamiętania, gdybym tylko zaczeła cwiczyć to będę przepiękna.

ps. a wczoraj z okazji dobrego humoru zrobiłam sobie peeling ciała, i czuję się prawie jak nowonarodzona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo brawo! Very Happy Very Happy Cieszę się razem z Tobą! Świetnie!Można to zaliczyć do jakiegos tam sukcesu.. ;>
A rodzina jest świetnym doradcą,zawsze jak jest cos "nie tak" to i przystopuje Very Happy
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Zaira:)SmileSmile wiesz tak naprawdę to problem tkwi w lenistwie, co z tego że mam mnóstwo balsamów i balsamików itd skoro ja nie wcieram tego wszytskiego bo wydaje mi się że musiałabym kolejną godzinę albo dwie spędzać dziennie w łazience... ale kto wie... lato działa na mnie prawdziwie mobilizująco Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze tak czytam ,i sądzę że mam duże szczęście,bo nie mam specjalnie problemów z figurą.Uwielbiam obżerać się słodyczami i chipsami(choć te ograniczam bo zaczęłam popadać w jakieś uzależnienie,a z drugiej strony tyle ich już zjadłam ,że zwyczajnie mi się znudziły).Jak czasem mam taki dzień,że czuję poprostu jak osiadam i za bardzo się obżeram,to idę sobie pobiegać i jestem wyleczona.Bo jak wiecie chude kobiety też popadają czasem w obłęd i myślą że mają "tu i tam" za dużo,a to mnie skutecznie wylecza.I dobrze,bo gdybym sobie mówiła cały czas ,że to niezdrowe jedzenie nie wplywa na moj organizm,to prawdopodbnie niechciałoby mi się ćwiczyć,a tak jest ok.Sport to zdrowie -wpływa pozytywnie na wszystko co w psychice i organiźmie (endorfiny-na dobry humor) Wink Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 05, 2007 20:35    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group