Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marinka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My długo się zbieraliśmy do zakupu nowego auta, ale stare już ledwo dawało radę. Pojechaliśmy sobie do salonu Klimczak w Częstochowie, mazda ma teraz na prawdę swietny wybór a przy tym mega korzystne oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sie 25, 2018 13:54    Temat postu:

Powrót do góry
agatula
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie kredytu na samochód i nie wiecie gdzie się udać po niego to zapoznajcie się z ofertą kredytu na samochód oferowaną przez kredyt123 opinie . Oferują nawet do 150 tyś , niskie oprocentowanie oraz mało formalności i szybką decyzję.
Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już decydujecie się na kupno samochodu i na jego ubezpieczenie, to może warto byłoby zainteresować się takimi opcjami, jak zielona karta OC. Wszystko na jej temat znajdziecie sobie na stronie https://paniala.pl/wiedza/zielona-karta-oc/ Dowiecie się również, w jaki sposób ją załatwiać i ile może kosztować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt na auto jest często spotykany w kredytach. Wiele osób je zaciąga, bo przecież ciężko odłożyć na nowe auto. W tym celu warto zerknąć na propozycje na; https://kredyt123.pl . Mają tam kredyt samochodowy na super warunkach.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zakup auta poza Polską nie jest niczym dziwnym. Warto od razu zastanowić się, jak ściągniecie pojazd do swojego miasta. Wiem, że jeśli chodzi o transport samochodów, cena jest najbardziej korzystna na portalu Giełda Furgonetka. Tam załatwicie wszystko szybko i skutecznie.
Powrót do góry
emporio
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się najbardziej podobają audi, mercedesy i bmw ale na razie stać mnie na fiata Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że planujesz kupić samochód. A chcesz kupić nowy, czy używany? Czy wszystko zależy od ceny? Myślę, że powinieneś zajrzeć sobie na samochody używane citroen lub też inne na stronie http://www.autopunkt.pl . Sądzę, że ich oferta Ci się naprawdę spodoba, bo jest z czego wybierać.
Powrót do góry
domi78
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama się zastanawiam jaki samochód kupić, chociaż mnie się podobają BMW i właśnie znalazłam salon bawaria Motors BMW w Jankach. Jestem umówiona na jazdę próbną, ale może ktos tam kupował ostatnio samochód i wypowie się jak przebiegają załatwienia, formalności itd. Bo jeśli trafie na swój model tam to chciałabym kupic.
Powrót do góry
domi78
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Wydaje mi się, że najlepiej wziąć auto w ofercie pewnego i sprawdzonego salonu. Widziałam bardzo ciekawą ofertę u Bawaria Motors BMW. Ich oferta jest korzystna, a z tego co się orientowałam - firma jest sprawdzona, gdyż znajomy kupował u nich auto. Wszystko działa idealnie i nie ma do czego się przyczepić Smile Myślę, że każdy przedsiębiorca znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć, że taka decyzja powinna być dobrze przemyślana. Przecież chodzi o zoptymalizowanie Waszych kosztów. W ogóle przed podjęciem takiej decyzji, warto sprawdzić, jak wypadnie w Waszym przypadku analiza swot firmy transportowej. To zawsze jest podstawą do podjęcia ostatecznej decyzji.
Powrót do góry
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy swoje BMW kupił tutaj http://bmvip.pl/ Jest to idealne miejsce na ludzi którzy cenią sobie komfort z jazdy. Samochody są w bardzo dobrym stanie i wizualnym i technicznym. Z autem kolegi nie dzieje sie nic niepokojacego na pewno warto będzie spróbować.
Powrót do góry
sambana
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bierzecie autko to pomyślcie od razu o tym, żeby umowę spisać na współwłasność z osobą która ma zniżki na OC. Poczytajcie sobie tutaj https://kioskpolis.pl/wplyw-wspolwlasnosci-samochodu-na-znizki-ubezpieczenia-oc/ jaki to ma znaczący wpływ na wysokość składki
Powrót do góry
tukan
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was korzystał z usług brokera samochodowego? Pytam, bo teraz to coraz bardziej popularne, wiele osób sobie chwali takie usługi. Przykładowo, ten broker - https://simplycar.eu/oferta-tanie-samochody-z-salonu/ ma całkiem sensowną ofertę i może, za Nas wyszukać odpowiedni samochód na rynku krajowym albo zagranicznym. Co sądzicie?
Powrót do góry
prostolinijna
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy używane auto, ale bardzo je sobie chwalimy. Przede wszystkim możemy w ten sposób zaoszczędzić , ale też nie musimy się aż tak martwić, że ukradną. Jedyne, co musimy zrobić, to wymienić żarówki w ksenonach i wymienić plastik przy jednym reflektorze, ale tym zajmą się już specjaliści z http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Nie biorą dużo, więc nie będzie się trzeba męczyć.
Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno używanego auta jest spoko pod warunkiem, że auto jest sprawne. Ja sie na autach nie znam i niestety przy zakupie trafiłem słabo bo po kilku tyg okazało się, że auto ma uszkodzony komputer i wymiana kosztuje bardzo dużo. Jeśli decydujecie się na zakup auta używanego to polecam sprawdzić auto przed kupnem. Tutaj znajdziecie informacje o usługach firmy Mz cars, która oferuje profesjonalną inspekcję auta. Z takich usług warto skorzystać aby mieć pewność, że kupuje się samochód sprawny.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Gru 12, 2018 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: