Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sporty zimowe z chlopakiem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acteri70
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 12:44    Temat postu: Sporty zimowe z chlopakiem Odpowiedz z cytatem

Poradźcie, Mój narzeczony odkąd pamiętam jest fanatykiem sportów zimowych. Narty, snowboard i wszystko inne. Jesteśmy razem już 3 rok i zawsze w po nowym roku zabierał mnie ze sobą do Francji albo Szwajcarii na tydzień gdzie on jeździł na desce, a ja siedziałam w pokoju hotelowym i piłam wino. Nie dość, że wynudziłam się na takim "urlopie" niesamowicie, to jeszcze nie miałam żadnego pożytku z mojego faceta, bo on wracając wieczorem nie miał siły nawet na spacer. Dlatego w styczniu 2017 znowu jedziemy do Francji, ale tym razem mój uparł się, że kupi mi narty i mam jeździć z nim i że na pewno będzie mi się podobało. Głupio mi trochę mu odmawiać, bo to jego pasja, ale czy macie jakieś rady, żeby na ten urlop jechać może tam, gdzie ja chcę? Niekoniecznie tam, gdzie on? Przecież ja też mam prawo wybierać, gdzie spędzimy jedyny urlop w roku.
_________________
http://healthyweek.pl/medycyna/jak-oczyscic-nerki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 14, 2017 12:44    Temat postu:

Powrót do góry
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to jest jego pasja i często tak jeździcie to dziwi mnie, że jeszcze do tej pory do niego nie dołączyłaś ani chociaż nie spróbowałaś. Być może wtedy stałaby się to Wasza wspólna pasja. olejnym razem może faktycznie spróbuj razem z nim pojeździć na nartach, tylko wcześniej kup sobie porządną zimową kurtkę (https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_KURTKI_Zimowe-700.html) bo inaczej szybko się przeziębisz. Ale to tez prawda, że czasami moglibyście się wybrać tam gdzie Ty czujesz się lepiej i iść na kompromis. A jak się nie uda to każde równie dobrze może jechać sobie na ferie oddzielnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
colamoja
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazda na nartach jest super! Trzeba jednak uważać, bo to jest dość kontuzyjny sport :/
_________________
http://paznokcie-lublin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przybysz
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, narty są super. Teraz zima, ferie, to jest okazja zeby wyjechac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest, jeśli pary dzielą ze sobą zainteresowania i wspólne pasje. My na przykład podzielamy zainteresowania militariami i często chodzimy razem na strzelnicę czy kupujemy różnego rodzaju akcesoria w internecie (np. w Protarget). Ale nie każda para ma takie same zainteresowania i to też trzeba uszanować. Trzeba wtedy sobie dać trochę swobody na wyrażenie siebie i rozwijanie swoich zainteresowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 754

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, wspólne pasje i uprawianie sportu jest bardzo fajne, można też stworzyć własną drużynę amatorską do gry w polo, mi się marzy żeby grać tak jak Marek Dochnal ale wiadomo, do tego to trzeba mieć sporo zaplecze finansowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bardzo lubimy biegać i czujemy sie świetnie po takim wysiłku fizycznym. Znacznie poprawiła się moja kondycja i oczywiście sylwetka, czuję się też znacznie lepiej. Na okres jesienno-zimowy planuję zakupić maskę antysmogową https://dragonmask.pl/ Które znacznie ułatwiają bieganie podczas mgły lub okresu kiedy ludzie palą w piecach. Myślę, że bedzie to bardzo trafiony zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adiel56
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uwielbiam zimowe sporty.

__

https://ironcad.pl/7-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-ironcad-zamiast-solidworks-inventor/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna też jestem wielką miłośniczką sportów zimowych, uwielbiam jeździć na nartach. W tym roku planuję kupić porządne akcesoria i wyposażenie, żeby nie obawiać się o bezpieczeństwo. Zamówiłam już narciarskie gogle kompatybilne z kaskiem, teraz myślę nad kurtką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie też złapać jakiś nocleg w górach, bo na chwilę to się totalnie nie opłaca. Weźcie się zastanówcie nad wynajęciem apartamentu https://www.apart-center.pl/ w Zakopanym. Te miasto jest okrzyknięte stolicą gór, nie bez powodu. Zakopane jest bardzo klimatycznym miastem, tam też wiele się dzieje, nie będziecie się nudzić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudeczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nauczyłam się jeździć na desce dzięki chłopakowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie mamy do czegoś takiego zacięcia. Raczej nas interesuje spędzenie ferie nad morzem http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/ferie-zimowe-nad-morzem-2019 . Lubimy takie pakiety pełne lenistwa i wygody, ale i ciekawych możliwości, jak na przykład Park Wodny, czy wieczorne zabawy taneczne. Pojedziemy w tym roku i liczymy, że uda nam się zostać troszkę dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się wybrać na snowboard. Myślę, że ten sport wam się spodoba. Jeśli chodzi o zakup deski, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://supersklep.pl/deski-snowboardowe . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno kupiłam nowe buty narciarskie ze strony https://www.skifanatic.pl/sklep/k/buty-narciarskie/buty-narciarskie-fischer. Mają szeroki wybór, a same buty robią wrażenie pod katem wyglądu, solidności i wygody.
_________________
Domy szkieletowe z drewna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 797

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ogromnym fanem snowboardu dlatego też wybieram się w tym roku jeszcze przed świętami na stok. Sprawiłem sobie nowy sprzęt i buty na snowboard także muszą zostać porządnie przetestowane. Jeżeli też planujecie zakupy w tym zakresie to warto odwiedzić FlowShop ponieważ jest w czym wybierać. Stawiają na niezłe ceny i jednocześnie wysoką jakość oraz można liczyć na sprawnie działającą obsługę klienta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 16, 2020 18:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group