Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno nowego mieszkania :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panalex
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 10:10    Temat postu: Kupno nowego mieszkania :) Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, Laughing

Jestem w trakcie zakupu mieszkania tarnobrzeg Idea i teraz zastanawiam się jak je urządzić/zaprojektować.

Czy w sypialni postawić zwykłą wersalkę z Black Red White, czy może kupić fajne łóżko z bardzo wygodnym materacem = Question

W łazience zrobić szafkę wiszącą na umywalką taką 10 cm , czy może zrobić wklejone lustro ??

Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym czy płyta indukcyjna i obok piecyk elektryczny ??


Kuchnia na wymiar czy też zwykła kuchnia Ikei czy BRW ??


serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 24, 2017 10:10    Temat postu:

Powrót do góry
edyprz
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu akurat w Tarnobrzegu kupujesz mieszkanko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nawer
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w tarnobrzegu chce mieszkać -.-
_________________
ZMIANA FORMY OPODATKOWANIA – GDZIE JĄ ZGŁOSIĆ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominika.kubik.78
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 12:56    Temat postu: Wybierz dobrego architekta wnętrz Odpowiedz z cytatem

Hej.
Osobiście zdecydowanie zalecam uwzględnić w cenie zakupu mieszkania również wynajęcie architekta wnętrz. Polecam to rozwiązanie nie tylko dlatego, że sama nim jestem - wierzcie mi, dobrze zaprojektowana przestrzeń to zupełnie inny komfort życia na co dzień. Skontaktuj się ze studiem w którym pracuję, jestem pewna że będziesz zaskoczona jak wielkie ma to znaczenie. Póki co możesz zapoznać się z naszymi pracami dotyczącymi aranżacji wnętrz w Poznaniu Pozdrawiam Very Happy
_________________
Aranżacja wnętrz Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli decydujecie się na nowe mieszkanie, to warto od razu zadbać o odpowiednie, nowoczesne wyposażenie.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Geron88
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim mieszkaniu trzeba pamiętać o ogrzewaniu. Dlatego warto zakupić kominek. W sklepie internetowym http://www.kominki-elmes.pl/piece-wolnostojace-z-paszczem-wodnym-pl.html znajdziecie przeróżne piece oraz kominki, a wszystko w niskich cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się mieszkania kosakowo na Osiedlu Beauforta w niedalekiej odległości od Gdyni. To co wyróżnia to osiedle spośród innych, to kameralna zabudowa, oraz przyjazna mieszkańcom przestrzeń wokół budynków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kierame
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! :)
Ja też właśnie urządzam mieszkanie, najbardziej podoba mi się styl skandynawski i taki zamierzam wybrać. Do sypialni już wybrałem na Ceneo stelaże do łóżek - takie drewniane, na to tylko materac. :) Półki robimy z żoną ze skrzynek i palet. Dodatki raczej białe i drewniane. Będzie ekstra!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Śpioch
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd kupiłem materac to nie wyobrażam sobie spać na żadnej kanapie czy innym tego typu przedmiocie. Polecam szczególnie materac od firmy janpol: http://www.sklep.angus-materace.pl/4_janpol Są świetne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali dodatków i mebli, które są absolutnie unikatowe, polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu - https://artvesta.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klaudia89
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupno mieszkania to ciężki wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szalowe-ceny
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam mieszkanie i teraz jesteśmy na etapie zastanawiania się nad jego wyposażeniem. Sprzęty do kuchni to jednak największy wydatek. W mieszkaniu nie ma doprowadzonego gazu, więc myślimy nad kuchenką indukcyjną. Tylko jeszcze nie jesteśmy zdecydowani co do modelu, szperamy po portalach typu Ceneo: https://www.ceneo.pl/oferty/kuchenka-indukcyjna-wolnostojaca i jeździmy po sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mieszkanie w Warszawie czy innym dużym mieście to dobra inwestycja na przyszłość. Nawet jak sam w nim nie zamieszkasz to zawsze może je komuś wynająć za niezłą sumkę, zwłaszcza te mieszkania które powstają na Nowym Targówku tuż obok stacji metra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Śpioszek
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie mieszkania to strasznie ciężka sprawa. Ja spędziłam na tym chyba pół roku, żeby wszystko dokupić. Największy problem miałam z dobraniem odpowiedniego łóżka ale w końcu się udało. Zainwestowałam w materac piankowy i polecam każdemu. O wiele lepsza jakość snu niż na kanapie. Do tego kołdry wełniane i można spać spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

munka napisał:
Takie mieszkanie w Warszawie czy innym dużym mieście to dobra inwestycja na przyszłość. Nawet jak sam w nim nie zamieszkasz to zawsze może je komuś wynająć za niezłą sumkę


no właśnie z takiego samego założenia wyszłam. mieszkanie w Warszawie kupiłam za pośrednictwem biura E.Jaworskiego (tel. 603 195 624) w ładnej okolicy, w Wilanowie - tam gdzie jest duży popyt. I w tym momencie nieruchomość jest oddana pod najem, biuro o którym wspomniałam wszystko nadzoruje (naprawy, zmianę lokatorów itd.) a ja dostaję ładną sumkę na konto. nawet koszt tych usług nie boli, kiedy tyle kasy w wynajmu się dostaje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 26, 2018 11:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group