Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom seniora
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mało która opiekunka zajmie się profesjonalnie seniorem przez 24/7. Ja bym postawiła na takie miejsce jak Goldental własnie bo masz tam gwarancje wysokiej jakości usług a osoba starsza, zwykle Ci bliska czuje się u nich jak w domu, choć często nawet lepiej. No i ma towarzystwo kiedy potrzebuje - nie oszukujmy się, zwykle o starszych osobach pamiętamy rzadko, odwiedzamy rzadko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 23, 2019 19:35    Temat postu:

Powrót do góry
igamale
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Twojej rodzinie jest osoba starsza lub schorowana, w związku z czym obawiasz się o jej bezpieczeństwo? Jeżeli Twoja babcia mieszka sama lub choruje na przykład na cukrzycę, warto zastanowić się nad zapewnieniem jej możliwości wezwania pomocy w nagłym wypadku, kiedy nikogo przy niej nie będzie. Urządzenie od http://www.alarm-osobisty.com jest stworzone dla seniorów z myślą o jak najszybszym skontaktowaniu się z bliskimi.
Powrót do góry
mizzi
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest łatwo zajmować się starszą osobą, dużo też zależy od tego w jakim jest stanie. Moja mama bła pod moją opieką po operacji, było ciężko, miała drobne poblemy z pamięcią więc była rozojarzona zapominała o wielu rzeczach, powoli na szczście doszła do siebie, kkupiłam jej geriamoc by wspomóc pamięć, to też swoje zrobiło.
Powrót do góry
karuma
Barok
Barok

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dużo lepszy rozwiązaniem dla naszych seniorów jest wynajęcie opiekunki dla takiej osoby. Tutaj https://www.pewnaopieka.pl/jak-szukac-opiekunki-dla-osoby-starszej/ znajdziesz wiele cennych porad, jak takiej opiekunki szukać. Moim zdaniem osobom starszym nie zmienia się miejsca. Jak to mówią starych drzew się nie przesadza. Poza tym nie wyobrażam sobie mojej kochanej babci oddać w takie miejsce.
Powrót do góry
kamamama
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mizzi to geriamoc to jak długo twoja mama to geriamoc brała? Widziałam, że mają opakowanie 100 tabletek, to by wystarczyło na 3 miesiące, chyba taki okres powinien wystarczyć zby to podziałało?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 27, 2020 23:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: