Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kumi
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z powodu bardzo dużego stresu w pracy pojawiły się problemy z potencją, zacząłem szukać rozwiązania i kumpel polecił mi tabletki jeżeli też potrzebujecie takiego wsparcia to polecam sprawdzić właśnie ten środek, na stronie możecie więcej poczytać, ale od siebie mogę dodać, że tabletki sa na prawdę skuteczne i bezpieczne.

Ostatnio zmieniony przez kumi dnia Pią Lut 11, 2022 14:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 03, 2022 14:27    Temat postu:

Powrót do góry
peterson
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach stres jest nieodzownym elementem naszego życia. Jesteśmy w ciągłym biegu, nie mamy czasu dosłownie na nic i wielu z nas niestety nie radzi sobie psychicznie z tym wszystkim. Wiele osób nie przyznaje się do tego, że nie daje już rady, a to błąd. Bo to żaden wstyd. Są przecież specjaliści od tego, którzy w razie czego zawsze nam pomogą. Warto udać się do sprawdzonego psychologa i porozmawiać na ten temat. To nic złego, a taka terapia może naprawdę nam pomóc. Gdybyście szukali pomocy w okolicach Łodzi, to mogę Wam polecić fajną poradnię psychologiczną https://www.ambulatoriumstresu.pl/. Tutaj z pewnością znajdziecie pomoc specjalistów, dzięki którym wszystko wróci do normy.
Powrót do góry
Bożena
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewlekły stres może nieść za sobą inne konsekwencje, nie tylko powszechnie znane jak ból głowy, zmęczenie czy depresja. Dużo osób wpada również w uzależnienia, bo to pozwala im na chwilę oderwać się od tego, co czują. A później pojawia się coraz więcej pytań jak przestać pić... Jeżeli macie stresujące życie, zainwestujcie w terapię, kursy jogi, czy inne zajęcia pozwalające zredukować napięcie. Relaks jest bardzo ważny.
Powrót do góry
bowis
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytanie książek bardzo mnie odstresowywuje, ostatnio przeczytana "Wojenna miłość" Joanny Jax https://videograf.pl/pl/p/Wojenna-milosc/2833 zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jeśli nie czytaliście tego romansu, to powinniście, na pewno was nie zawiedzie.
Powrót do góry
mautka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długotrwały stres może być naprawdę niebezpieczny. Jeśli go doświadczacie koniecznie musicie znaleźć sposób na jego rozładowanie. Moim zdaniem dobrą opcją będzie joga. Tutaj https://joyinme.co/collections/maty-do-jogi zerknijcie sobie na maty do jogi, taka mata do jogi to mega wygodna sprawa, komfort ćwiczenia będzie wyższy.
Powrót do góry
miki44
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nasiona konopi? Nie wiem czy słyszeliście, ale one odpowiednio pielęgnowane dostarczą produkt idealny na rozładowanie stresu czy dyskomfortu. Grunt to zadbać o nasiona dobrej jakości. Ale z tym nie problemu, bo są sklepy jak np. https://nasionamarihuany.pl/green-house-seeds/ gdzie kupić można cenione przez znawców nasiona Green house seeds. Także warto zainteresować się tematem.
Powrót do góry
Bożena
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stres zdarzało mi się sięgać po środek zaradczy, żeby się trochę rozluźnić i zapomnieć o problemach. Wtedy nie widziałam, że robię to co raz częściej i sięgam po co raz mocniejsze środki - po prostu tego nie dostrzegałam... aż doprowadziłam do uzależnienia, gdzie konieczne było już leczenie narkomanii .
Powrót do góry
melisandret
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym patentem na stres jest masaż, mi zawsze pomaga i w stresującym okresie staram się znaleźć czas, by wybrać się na taki masaż. Mogę wam szczególnie doradzić masaż balijski, to mega przyjemny masaż, bardzo relaksujący, wyciszający, w jego trakcie używa się olejków eterycznych, także dodatkowo ich kojący zapach dobrze na mnie wpływa, daje cudowne odprężenie. Z masażu korzystam zwykle w Body & Mind massage by Hanka Kraszczyńska w Warszawie https://www.lomilomi.waw.pl/oferta/masaze bo to mój ulubiony salon masażu, pracują tam cudowne kobiety, bardzo pozytywne osoby.
Powrót do góry
Ratatata
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2022 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio żyłam w ciągłym stresie, spowodowanym zarówno pracą, jak i życiem osobistym. Koleżanka poleciła mi spotkanie z psychoterapeutką, z którą jakiś czas wcześniej sama miała terapię http://terapiarodzinna.com/psychoterapia/psychoterapia-dla-kobiet/. Podchodziłam do tego pomysłu bardzo sceptycznie, ale postanowiłam spróbować. I wiecie co? Nie żałujęSmile Problemy nie zniknęły, ale po paru spotkaniach z panią Olą moje nastawienie do nich zmieniło się diametralnie. Zamiast się stresować, działam. Wzrosła moja pewność siebie i poczucie sprawczości. Polecam każdemu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agataso4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stres świetnie działają masaże. Rozładowuję napięcie i rozluźniają mięsnie. Na masaż relaksacyjny w Poznaniu można się zapisać w gabinecie Fizjoterapii Vertebralis.
Powrót do góry
sambana
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest się rozładować w trakcie stresu. Ja tak zawsze robię, że jak mam problem to zaczynam w domu ćwiczyć. Sesja 30 min potrafi wyładować cały stres. Nawet dodatkowo zamówiłam drążek do podciągania ze sklepu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html by móc jeszcze intensywniej ćwiczyć
Powrót do góry
walery123
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stres świetnie działa olejek eteryczny - https://zdrowy.sklep.pl/kategoria/olejki-eteryczne , to popularny środek, którego stosowanie przynosi ukojenie, nie tylko dla ciała ale i zmysłów. Olejek może być, wdychany lub wcierany w ciało, jego zapach i aromat zostanie z nami na długo, ma też właściwości antybakteryjne.
Powrót do góry
kartka6
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po udaniu się do gabinetu https://virtus.bialystok.pl/oferta/leczenie-depresji wyszło na jaw, że mój stres jest spowodowany depresją. Dlatego tak istotne było zawiązanie współpracy z lekarzem, umożliwiającym leczenie tej choroby. Właściwa terapia, jak i kilka spotkań okazały się absolutnym remedium na podupadający stan zdrowia i humor. Pozwoliło mi to na pokonanie bezsenności czy zwiększenie sił i chęci przy codziennym wstawaniu z łóżka!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 08, 2022 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: