Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety stres, potrafi w znaczny sposób zniszczyć nas organizm nie tylko psychicznie ale również fizycznie. Polecam wam, czasem wybrać się na tlenoterapie hiperbaryczna w tym miejscu http://tlenowyzakatek.pl/. Taka terapia działa na nasz organizm odbudowująco. Myślę, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 25, 2021 09:08    Temat postu:

Powrót do góry
Malwinka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Fast Caps. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Fast w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek502
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jednym z ciekawszych sposobów na odreagowanie na stres jest rozgrywka w piłkę nożną ze znajomymi. Raz w tygodniu chodzę do Strefy-Sportu w Rzeszowie https://strefasportu.biz/ i świetnie się bawię ze znajomymi. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam ogromny problem ze stresem, próbowałam wielu rzeczy ale nic nie pomagało, dopiero znajoma poleciłam mi tą Kavę http://www.buykava.ca/ . W końcu czuję się spokojna, także polecam sprawdzić też u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W walce ze stresem najbardziej pomaga mi joga. Osobiście opieram się na zajęciach online realizowanych przez Magdę Rocławską. W szczególności pozytywnie wpływa to na moją kondycję, także i Wam zalecam zastanowić się nad tym planem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicola_91
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dobrą książkę Smile Nic tak nie odpręża jak przeniesienie się w inny, fikcyjny świat i zapomnienie o problemach
_________________
IMPS.pl - portal Twoich informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres niestety odbija się również na kondycji naszej cery. Niedawno postanowiłam zapisać się na zabieg jak Powrót do Edenu http://rosamedclinic.pl/medycyna-estetyczna/powrot-do-edenu/ i powiem wam, że efekt po zabiegu jest rewelacyjny. Moja skóra jest zrelaksowana, rozświetlona i nawilżona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gorkogorko
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 128

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwym ukojeniem na mój stres są wypady wakacyjne. Zawsze opieram się na ofercie https://www.ita-bialystok.pl/oferta , będącej niezmiernie atrakcyjną. Można tam trafić na super destynacje, ostatnio z ich pomocą ruszylismy na wakacje zycia - a stres dawno zostawilam za soba!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres był u mnie spowodowany zwyczajnym przepracowaniem. Nadszedł czas, aby dać sobie coś od życia, stąd pojawił się pomysł o udaniu się na masaż tajski Tego typu zajęcia organizowane są w Thai Lamai w Poznaniu. Aby wydarzenie te było w pełni nietuzinkowe i godne zapamiętania, postanowiłam o wyborze tajskiego masażu z użyciem gorącego olejku kokosowego. Cóż to było za przeżycie! I tym sposobem moja skóra została głęboko nawilżona, krążenie krwi się poprawiło, nie wspominając o poprawionym metaboliźmie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo skuteczna jest też terapia uzależnień w Gnieźnie. Mój mąż z niej korzystał. Ośrodek jest świetnie dostosowany do obecnych standardów, lekarze i terapeuci mają podejście do pacjentów i tworzą niesamowitą atmosferę opartą na wsparciu i zrozumieniu, co jest rzadko spotykane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/strach-przed-zmiana-pracy-jak-poradzic-sobie-ze-stresem już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Macie tam bowiem namiar na naprawdę ciekawy artykuł na temat strachu przed zmianą pracy. Niektóre osoby nie mogą sobie z tym poradzić. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Takie informacje mogą okazać się niezwykle pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Nie Sty 09, 2022 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na stres pomogła akupresura. Jest taka specjalna mata akupresurowa, można spokojnie jej używać w domowych warunkach. Mi bardzo to pomaga. Wypróbujcie sobie. Stres to naprawdę ciężki przeciwnik i trzeba z nim walczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 287

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobron napisał:
Na mnie najlepiej działa słuchanie muzyki relaksacyjnej. Polecam, dobrze się sprawdza w redukcji stresu.


Muzyka jak mówią łagodzi obyczaje!
Ja lubię zabrać swoją muzykę na masaż.
Polecam przeczytać ten artykuł o masażu - może będzie zachętą do zapisania się na zabieg??
https://www.14konferencja.edu.pl/masaze-ursynow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingahajdurt
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejki CBD mają przede wszystkim za zadanie uspokoić nerwy, stres, poprawić jakość snu, działają w wielu dolegliwościach i chorobach. Od siebie polecam olejki CBD od Alba Hemp, które możecie znaleźć na https://bit.ly/olejki_cbd_albahemp. Dodatkowo na ich stronie warto zapoznać się z zakładką "Jak działa CBD", gdzie znajdziecie informacje, jak radzi sobie olejek w różnych dolegliwościach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 257

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jakieś takie chwilowe sytuacje stresowe, to myślę że olejki cbd mogą być całkiem skuteczne przy takich problemach. Może spróbuj sobie takiego - https://szopmania.pl/OLEJEK-CBD-CBDA-CBG-1000mg-Kropla-CBD? Mi on się sprawdza, stężenie też ma całkiem dobre Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 31, 2022 09:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group