Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety stres, potrafi w znaczny sposób zniszczyć nas organizm nie tylko psychicznie ale również fizycznie. Polecam wam, czasem wybrać się na tlenoterapie hiperbaryczna w tym miejscu http://tlenowyzakatek.pl/. Taka terapia działa na nasz organizm odbudowująco. Myślę, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 25, 2021 09:08    Temat postu:

Powrót do góry
Malwinka
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Fast Caps. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Fast w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.
Powrót do góry
maciek502
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jednym z ciekawszych sposobów na odreagowanie na stres jest rozgrywka w piłkę nożną ze znajomymi. Raz w tygodniu chodzę do Strefy-Sportu w Rzeszowie https://strefasportu.biz/ i świetnie się bawię ze znajomymi. Polecam Smile
Powrót do góry
Katia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam ogromny problem ze stresem, próbowałam wielu rzeczy ale nic nie pomagało, dopiero znajoma poleciłam mi tą Kavę http://www.buykava.ca/ . W końcu czuję się spokojna, także polecam sprawdzić też u siebie.
Powrót do góry
lodzka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W walce ze stresem najbardziej pomaga mi joga. Osobiście opieram się na zajęciach online realizowanych przez Magdę Rocławską. W szczególności pozytywnie wpływa to na moją kondycję, także i Wam zalecam zastanowić się nad tym planem.
Powrót do góry
nicola_91
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dobrą książkę Smile Nic tak nie odpręża jak przeniesienie się w inny, fikcyjny świat i zapomnienie o problemach
medela
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres niestety odbija się również na kondycji naszej cery. Niedawno postanowiłam zapisać się na zabieg jak Powrót do Edenu http://rosamedclinic.pl/medycyna-estetyczna/powrot-do-edenu/ i powiem wam, że efekt po zabiegu jest rewelacyjny. Moja skóra jest zrelaksowana, rozświetlona i nawilżona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gorkogorko
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwym ukojeniem na mój stres są wypady wakacyjne. Zawsze opieram się na ofercie https://www.ita-bialystok.pl/oferta , będącej niezmiernie atrakcyjną. Można tam trafić na super destynacje, ostatnio z ich pomocą ruszylismy na wakacje zycia - a stres dawno zostawilam za soba!
Powrót do góry
lodzka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres był u mnie spowodowany zwyczajnym przepracowaniem. Nadszedł czas, aby dać sobie coś od życia, stąd pojawił się pomysł o udaniu się na masaż tajski Tego typu zajęcia organizowane są w Thai Lamai w Poznaniu. Aby wydarzenie te było w pełni nietuzinkowe i godne zapamiętania, postanowiłam o wyborze tajskiego masażu z użyciem gorącego olejku kokosowego. Cóż to było za przeżycie! I tym sposobem moja skóra została głęboko nawilżona, krążenie krwi się poprawiło, nie wspominając o poprawionym metaboliźmie!
Powrót do góry
Bożena
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo skuteczna jest też terapia uzależnień w Gnieźnie. Mój mąż z niej korzystał. Ośrodek jest świetnie dostosowany do obecnych standardów, lekarze i terapeuci mają podejście do pacjentów i tworzą niesamowitą atmosferę opartą na wsparciu i zrozumieniu, co jest rzadko spotykane.
Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/strach-przed-zmiana-pracy-jak-poradzic-sobie-ze-stresem już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Macie tam bowiem namiar na naprawdę ciekawy artykuł na temat strachu przed zmianą pracy. Niektóre osoby nie mogą sobie z tym poradzić. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Takie informacje mogą okazać się niezwykle pomocne.
Powrót do góry
mautka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Sty 09, 2022 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na stres pomogła akupresura. Jest taka specjalna mata akupresurowa, można spokojnie jej używać w domowych warunkach. Mi bardzo to pomaga. Wypróbujcie sobie. Stres to naprawdę ciężki przeciwnik i trzeba z nim walczyć.
Powrót do góry
Kazikdobry
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobron napisał:
Na mnie najlepiej działa słuchanie muzyki relaksacyjnej. Polecam, dobrze się sprawdza w redukcji stresu.

Muzyka jak mówią łagodzi obyczaje!
Ja lubię zabrać swoją muzykę na masaż.
Polecam przeczytać ten artykuł o masażu - może będzie zachętą do zapisania się na zabieg??
https://www.14konferencja.edu.pl/masaze-ursynow/
Powrót do góry
kingahajdurt
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejki CBD mają przede wszystkim za zadanie uspokoić nerwy, stres, poprawić jakość snu, działają w wielu dolegliwościach i chorobach. Od siebie polecam olejki CBD od Alba Hemp, które możecie znaleźć na https://bit.ly/olejki_cbd_albahemp. Dodatkowo na ich stronie warto zapoznać się z zakładką "Jak działa CBD", gdzie znajdziecie informacje, jak radzi sobie olejek w różnych dolegliwościach Smile
Powrót do góry
wisienka
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jakieś takie chwilowe sytuacje stresowe, to myślę że olejki cbd mogą być całkiem skuteczne przy takich problemach. Może spróbuj sobie takiego - https://szopmania.pl/OLEJEK-CBD-CBDA-CBG-1000mg-Kropla-CBD? Mi on się sprawdza, stężenie też ma całkiem dobre Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 31, 2022 09:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: