Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasandra
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo sobie chwalę Biovital tonik za jego działanie łagodzące napięcie nerwowe. Jak piję regularnie dwie łyżki dziennie to jestem dużo spokojniejsza, nie stresuje mnie tak bardzo praca czy życie codzienne. Oprócz tego stawiam na aktywność fizyczną, bieganie, siłownia, czasami rower. Pozwala się oderwać od problemów i dodać trochę endorfin, polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 19:40    Temat postu:

Powrót do góry
henka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety już dłuższy czas szukam sposobu na efektywne odchudzanie po stres zajadam słodyczami Sad Zawsze kiedy jadę na ważne spotkanie mam przy sobie jakiegoś batona czy cukierki
masazyk
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na stres najlepszy jest odpowiedni relaks. Trzeba się wyciszyć, odprężyć, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Prowadzę stresujący i intensywny tryb życia. Dużo pracuję i zależy mi na efektywnym odpoczynku. Z tego względu zakupiłem fotel masujący Keyton H10. Jest bardzo zadowolony, ponieważ spersonalizowałem go pod własne upodobania Wink
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety stres towarzyszy większośći osób, takie czasy. Dlatego ja uważam, że kazdy powinien mieć swoje hobby aby jakoś zniwelować stres. Moim hobby od kilku lat są motocykle i muszę przyznać ze to naprawdę nest piękna przygoda. Nieustannie kupuję i kompletuję kolejrze rzeczy do mojego stroju. Teraz mam zamiar zakupić https://www.moto-abc.pl/ochraniacze-kolan-i-lokci-c-1_15_70.html beda niezbędne do ochrony i bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Śpioch
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej pomaga medytacja. Lubie zapalić sobie w mieszkaniu kadzidełka, odpowiednią muzykę do jogi i zrelaksować swój umysł i ciało. Dla rozluźnienia zainwestowałam też w komfortowe materace. Wpływa to również bardzo na nasz poziom stresu. Sen to bowiem regeneracja nie tylko ciała ale też umysłu.
Powrót do góry
patka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposób na stres jest kwestią bardzo indywidualną. Każdy inaczej sobie z nim radzi, ma inny sposób na relaks. Jedni uprawiają jakieś sporty, inni czytają czy relaksują się przed telewizorem. Jedni wezmą długą kąpiel, inni zapalą zapachowe świeczki. Jedni będą pili melisę, inni będą brali suplementy. I tak naprawdę każdy sposób jest dobry, jeżeli działa.
Ja do tej pory piłam melisę, ale miałam raz bardzo ciężki okres i po prostu ta melisa już nie wystarczała. Nie chciałam brać też jakiś leków, bo jestem za młoda na tak drastyczne metody. Koleżanka poleciła mi suplement humavit z witanią ospałą. Poczytałam trochę o tej roślinie i zdecydowałam się kupić ten suplement. Skończyłam już opakowanie. Wreszcie przesypiam całą noc, nie budzę się w nocy, nie czuję już się tak nerwowa. Teraz już piję znów melisę i czuję się spokojna. Stres, jeżeli trwa zbyt długo jest uciążliwy nie tylko dla nas, ale też dla naszych bliskich. Dobrze jest mieć swój sposób na radzenie sobie z nim.
Powrót do góry
tommo
Barok
Barok

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakbym się miała ciągle stresować, to bym chyba zwariowała.. jedynym czynnikiem jaki mnie ostatnio wkurzał to moja praca, ale znalazłam super ofertę w firmie vobro praca i postanowiłam złozyć cv, mam nadzieję,że się odezwą Smile
Powrót do góry
Zosiak
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na stres pomaga sport Smile Piję też różne zioła. Teraz akurat piję dziurawca, bo jest dobry nie tylko na stany lękowe i stres ale też na wątrobę. Najgorzej jest gdy nie mozna zasnąć bo wtedy nie dość, że jest się zestresowanym to jeszcze zmęczonym i to jest błędne koło Sad
Zośka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ze stresu ściska gardło i żołądek i nie mogę nic jeść . Robię wtedy herbatkę z melisy i staram się myśleć o czymś miłym co się ma wydarzyć Smile
sportowymamutek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie doskonałym sposobem na radzenie sobie ze stresem jest intensywny wysiłek fizyczny. Kiedy czuję, że poziom stresu niebezpiecznie wzrasta idę się wyżyć na siłowni. Biorę do tego jakąś przedtreningówkę, żeby mieć więcej energii np Kordygen i cisnę dopóki nie poczuję się lepiej. Zawsze działa! Smile
Powrót do góry
Kamila
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mnie akurat korzystnie wpływa tonik biovital, z żelazem, witaminami, ekstrakt z głogu też zawiera; zalecany przy długotrwałym przemęczeniu, stresach, na serce; sama kiedyś kojarzyłam, że dla starszych osób się nadaje, ale już nie raz spotkałam się z dobrymi opiniami osób w różnym wieku, więc sama wypróbowałam i stosuję. Dużo lepiej się, czuję, lepiej sypiam, polecam Smile
Powrót do góry
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to chwilowy stres to damy rade stosując ww. pomysły. Gorzej jak pogłębia się i już wtedy dotyka nas pierwsza faza depresji - to trudne do zdiagnozowania przez laika, a bardzo ważne by proces się nie pogłębiał. W warszawskich klinikach Psychomedic https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można liczyć na fachowa pomoc w takich stanach i nie warto czekać z wizyt a - im wcześniej tym lepiej i uda nam się zwalczyć kryzysy
Powrót do góry
MichalJu
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w redukcji stresu bardzo dobre efekty przynosi medytacja mindfullness i ćwiczenie body scan.
Powrót do góry
Maniek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wypracować techniki radzenia sobie ze stresem inne niż mechanizm nałogowego regulowania emocji - w brew pozorom stres może być motorem pozytywnego działania.
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach niestety stres nam towarzyszy coraz częsciej. Szczegolnie w pracy, w niejednym srodowisku pracowniczym panuje mobing i az sie pracowac nie chce z tego stresu. Dla mnie idealną odskocznią od tego całego stresu jest masaż taiski. Na tajskii masaz relaksacyjny składają się m.in.: hinduska ajurweda, pasywna joga, refleksologia, sztuka uzdrawiania dotykiem shiatsu oraz chińska akupresura. Celem masażu jest osiągnięcie stanu harmonii – równowagi dla duszy i ciała.W Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/ naprawdę potrafie sie odpręzyc i pożegnać mój stres chociaz na kilka dni.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: