Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie domu o wielkiej powierzchni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arnidia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 93

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 13:06    Temat postu: Sprzątanie domu o wielkiej powierzchni Odpowiedz z cytatem

Cześć, niedawno skończyłem budowę mojego domu. Jest dosyć wielki (prawie 350m) i czyścić to mopem jest istną katorgą. Udało mi się znaleźć na stronie https://szorowarki24.pl/ ofertę maszyn czyszczących do podłóg właśnie. Dzięki niej sprzątanie zajmuje chwilę. Macie może jakieś inne rozwiązania, które pomagają sprzątać takie wielkie powierzchnie? Z góry dzięki za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 13:06    Temat postu:

Powrót do góry
Ewelena
Renesans
Renesans


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 43

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o porządek nie ogranicza się wyłącznie do sprzątania domu, ale także ogrodu. Wielu z nas nie ma czasu ani energii na dbanie o ład i estetykę na własnym podwórku. Ja w takiej sytuacji zdecydowałam się na skorzystanie z usług ogrodniczych w Warszawie. To zaoszczędziło mój czas i dzięki temu mogłam też przeznaczyć ten czas na wypoczynek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3116

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dom również jest dosyć spory i by ułatwić sobie sprzątanie kupiłam niedawno bezprzewodowy odkurzacz roomba. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, ponieważ odkurzacz świetnie sobie radzi z zabrudzeniami i jest mega dokładny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
agataa12
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 30

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Ja właśnie z tego powodu zdecydowałam się na mniejsze mieszkanie. Jakbym miała teraz sprzątać takie wielkie metraże, to nie wiem kiedy bym znalazła na to czas. A tak mam ładnie urządzone mieszkanko. Okazuje się, że aranżacja łazienki w bloku nie jest taka straszna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nocotam3
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lis 13, 2021 17:14    Temat postu: Roboty sprzątające Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nocotam3
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lis 13, 2021 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie sprzątania bez robota sprzątającego. Obecnie można wybierać wśród mnóstwa produktów, jednak jaki produkt będzie najlepszy dla nas i naszego domu? Polecam Wam rankingi robotów dostępne na https://rankingrobotow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie jakiejś sprawdzonej pralni chemicznej, która poradziłaby sobie z waszymi dywanami, to ja od siebie polecam wam zwrócić uwagę na ofertę firmy https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Moim zdaniem, to prawdziwi specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

budka napisał:
Jeżeli poszukujecie jakiejś sprawdzonej pralni chemicznej, która poradziłaby sobie z waszymi dywanami, to ja od siebie polecam wam zwrócić uwagę na ofertę firmy https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Moim zdaniem, to prawdziwi specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie w tym zakresie


Pralnia Warszawianka, wg mnie jedna z najlepszych pralni z jaką miałam styczność. Ubrania są zawsze dobrze wyczyszczone i uprasowane. Przede wszystkim szybko realizowane sa usługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście sprzątanie zależy od preferencji, czasami ludzie unikają tego i zatrudniają firmę, choć ja osobiście wolę robić to sama. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwań, słyszałam że odkurzacze irobot są całkiem fajne i pomagają oszczędzić dużo czasu, co wy o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 472

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie idzie o wiele łatwiej jeśli mamy do tego celu wysokiej jakości środki czystości. Pamiętajcie koniecznie o tym. Ja kupuję takie produkty https://www.inco.pl/dzialalnosci/domowe-srodki-czystosci . Dobra cena, wysoka jakość, niektóre mają ekologiczny skład. Nie ma problemu z zakupem takich środków, są ogólnodostępne. Pewnie sami widujecie takie marki w sklepach albo korzystacie z takich produktów właśnie w codziennych porządkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1121

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już zabieracie się za poszukiwania wysokiej jakości sprzętów oraz urządzeń do zachowania porządku w swoim domu to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez http://sternapolska.pl/produkty/hizero/223-hizero-4-in-1-bionic-mop u których będziecie mogli znaleźć takie propozycje jak na przykład urządzenie HIZERO All in One Bionic Mop F803 który przede wszystkim sprząta z podłogi wszelkie zabrudzenia, myje ją i wyciera. Bardzo dokładne rozwiązanie i co również ważne złapane w przystępnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmara96
Barok
Barok


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 79

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprzątaniu właśnie bardzo pomaga roomba. Okazała się moim najlepszym pomocnikiem także jestem zadowolona z wyboru, dodatkowo jest mega inteligentna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Becia89
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja myślę, że na przykład do mycia podłog w takim dużym domu dobrze by się sprawdził mop Vileda, który dodatkowo ma podstawkę z kółkami i nie trzeba go ręcznie przenosić i dźwigać. W sklepie internetowym https://epta.net.pl/ znajdziecie go pod nazwą UltraSpeed. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3116

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie właśnie w sprzątaniu bardzo pomaga roomba. Okazała się dla mnie dużym odciążeniem, dodatkowo jest bardzo dokładna i przede wszystkim dobrze radzi sobie z zabrudzeniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Groplotronix32
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 01, 2023 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy jest ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 01, 2023 21:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group