Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leki odchudzające a suplementy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasandra
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 14:23    Temat postu: Leki odchudzające a suplementy Odpowiedz z cytatem

Czy przy odchudzaniu stosowaliście może suplementy bądź leki wspomagające ten proces? te pierwsze bez recepty na mnie nie działają, nadwagę mam sporą czy taki lek byłby dobrym pomysłem https://pilule-minceur.eu/xenical-orlistat-un-medicament-maigrissant-radical/? zastanawiam się czy zapytać o niego lekarza do którego chodzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 20, 2018 14:23    Temat postu:

Powrót do góry
bareka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: w przypadku odchudzania nie ma sposobów pozwalających pójść na łatwiznę. I pod żadnym pozorem nie kupowałabym produktów z nieznanych, niepotwierdzonych żadnymi certyfikatami medycznymi źródeł, bo można sobie zaszkodzić!
Powrót do góry
smoczek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na suplementy na bazie naturalncyh składników takich jak ten https://odchudzanieporady.pl/slimica-jak-stosowac-suplement-na-odchudzanie/ ?
warto zainwestować?
freund2
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się słabo na tym znam. Niestety raczej nie będę w stanie pomóc.
PaniDomu
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 16:01    Temat postu: Re: Leki odchudzające a suplementy Odpowiedz z cytatem

kasandra napisał:
Czy przy odchudzaniu stosowaliście może suplementy bądź leki wspomagające ten proces? te pierwsze bez recepty na mnie nie działają, nadwagę mam sporą czy taki lek byłby dobrym pomysłem https://pilule-minceur.eu/xenical-orlistat-un-medicament-maigrissant-radical/? zastanawiam się czy zapytać o niego lekarza do którego chodzę.

Ogólnie przy odchudzaniu dobrze jest wiedzieć co jest przyczyną otyłości - bo wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Jeżeli np. masz stłuszczoną wątrobę i ten organ jest niewydolny to tłuszcz będzie bardziej się odkładał i trudniej będzie walczyć z otyłością. W takim przypadku suplementy na ten organ + dieta + aktywność zdziałają cuda. Jeżeli przyczyną jest tylko objadanie się to bez sensu łykać tabletki bo nadmiar pożywienia i tak będzie się odkładał. Reasumując jeżeli coś u Ciebie szwankuje to warto zastosować suplementy na to z czym jest problem i wtedy to ma sens. Samo łykanie pigułek bez planu nie ma sensu. Jeżeli chodzi o leki to jest to już ostateczność. Pozdro
anita.maciak
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie szybko i skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że zmienicie dietę i będziecue ją stosować przez jakiś czas, bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko to wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę dodatkowo polecić Biphasic Slim, który prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jak coś to piszcie: Natalia - 733 566 390
Powrót do góry
kamamama
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w cudowne kuracje, sama brałam błonnik i według mnie to najskutecnziejsza metoda oczywiście w połączeniu z dietą i ćwiczeniami, a błonnik dobry jest ten https://www.doz.pl/apteka/p126837-Plan_By_DOZ_Babka_Plesznik_i_Jajowata_200_g niedrogi a te dobrze działa na trawienie i jelita
Powrót do góry
anita.maciak
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.
Powrót do góry
ElTango
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie bardzo dużo osób ma problemy z nadwagą. Niestety taki mamy tryb życia, że łatwo dorobić się nadprogramowych kilogramów. Jesli odchudzanie Wam nie idzie to rozważcie wprowadzenie suplementów diety, Kiedy je warto stosować dowiecie się z artykułu http://tantus.pl/warto-stosowac-suplementy-diety/ . Warto zapoznać się z nim przed zakupem środków odchudzających.
Powrót do góry
Amin88
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosowałem prosty spalacz tłuszczu na bazie kofeiny, nic szczególnego. Ale trzeba trzymać dietę i ćwiczyć, to nie jest magiczny środek.
anita.maciak
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów Smile po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa Smile bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało Wink Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą - 578554347 , powodzenia.
Powrót do góry
DiazBro
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leków odchudzających to nie znam, lepiej nie brać ich bez konsultacji z lekarzem, a co do suplementów, to one muszą - naprawdę muszą - być brane jako wsparcie diety, a nie zastępnik.
anita.maciak
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Po więcej informacji zapraszam na: http://www.studioodchudzania.dx.am , studioodchudzania(małpa)protonmail.com Nie będziecie żałować.
Powrót do góry
kosmetyczna91
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z leków kojarzę tylko preparaty z orlistatem np. ten: https://www.apo-discounter.pl/orlistat-hexal-60-mg-w-kapsulkach-twardych-84szt-pzn-08982497
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 17, 2020 10:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: