Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dbanie o zęby dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kewlar
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 259

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 17:04    Temat postu: Dbanie o zęby dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam, w jaki sposob dbacie o zęby swoich dzieci? Uzywacie specjalnych past do zębów? Ja uznałem, że za młodu od razu dobrze zadbać o proste zęby, dlatego ortodonta to dobre rozwiązanie. Słyszałem, że w https://ortodontica.pl/ panuje super amtosfera dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 17, 2021 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
AnitaT
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 47

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie syn jakoś nie bardzo był chętny do mycia zębów więc zawsze rano i wieczorem była walka. Ale w końcu kupiłam mu szczoteczkę soniczną z InnoGio, (ładna niebieska),która go zainteresowała i teraz sam z chęcią po nią sięga. Szczotka jest cicha w użyciu, ma 3 tryby pracy i jest delikatna dla dziąsełek i szkliwa;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qiu
Barok
Barok


Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 62

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście mycie, płukanie i nitkowanie zębów to absolutna podstawa. Do tego należy dodać jeszcze regularne wizyty u dentysty. Ostatnio mój synek miał nawet leczenie kanałowe w centrum stomatologicznym New-Dent w Lublinie. Czasami nie da się zapobiec takim przypadkom, ale dentysta zajął się nim rzetelnie, ząb udało się uratować, wszystko było w znieczuleniu, a synek był dzielny i nie płakał Smile, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diam
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalna pasta, do tego porządne szczotkowanie, no i właśnie wizyty u dentysty, ale do nich też trzeba dziecko przyzwyczajać. Do dentysty wszyscy chodzimy jednego, w przychodni Dental w Lublinie, ona jest na ulicy Lwowskiej. Miejsce jest zdecydowanie rzetelne, mają korzystne ceny. Ja robiłam tam na przykład implant zębowy wraz z protezą, wyszło super. Implant się przyjął, proteza wygląda super, nie odbiega kolorem, czy wyglądem od reszty moich zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylvianka
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo ważne, aby uczyć dziecko od małego dbania o zęby + regularnych wizyt u dentysty. To też pozwoli oswoić dziecko z lekarzem. My z córką chodzimy do Centrodent w Koninie. Mam do nich pełne zaufanie: zawsze są serdeczni i mają podejście do najmłodszych pacjentów Smile A do tego to są po prostu super specjaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bakalanka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 23

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dziecko ma krzywy zgryz to nie czekać aż mleczaki wypadną tylko prosto do dobrego ortodonty. W warszawie jest super specjalista od krzywych zębów https://stach-ortodonticclinic.pl/ polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Paź 19, 2022 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się tutaj na wizytę - https://przychodnia.promykslonca.pl/
Bardzo miłe panie, które wiedzą jak podejść do dzieci. Moje wogóle nie boją się wizyt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2558

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o zęby od najmłodszych lat jest niezwykle ważną kwestią. Higiena jamy ustnej jest konieczna, aby od małego cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Niestety w przypadku wielu dzieci jest to trudne. Warto jednak pamiętać, że dbając o zgryz od wczesnych lat mamy większe prawdopodobieństwo zdrowych zębów. Tutaj możecie znaleźć zdjęcia z metamorfoz pacjentów, którzy wymagali rekonstrukcji swojego uśmiechu https://frankowski.pl/metamorfozy/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3077

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2023 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważny jest również wybór odpowiednich szczoteczek do zębów. Ostatnio znalazłam https://ionickiss.pl/ i wydaje mi się, że to by było dobre rozwiązanie, dodatkowo szczoteczki można też kupić w atrakcyjnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ta klinika stomatologiczna jest godna polecenia https://ipokrzyku.pl Dodam od razu, że chodzi o Kraków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rfyej4rt
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Maj 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka szczoteczka będzie najbardziej odpowiednia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natanka87
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 20

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tej chwili poszukuje miejsca gdzie przyjmuje ortodonta dla dzieci na NFZ Zależy mi szybkim terminie, a nie czekaniu bezsensownym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 09, 2023 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group