Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble ogrodowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 12:05    Temat postu: Meble ogrodowe Odpowiedz z cytatem

Szukacie wysokiej jakości mebli ogrodowych? Sprawdźcie tutaj meble ogrodowe Tychy
Mają duży wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 17, 2021 12:05    Temat postu:

Powrót do góry
kawuka
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są meble z technorattanu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1308

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką kwotę chcielibyście wydać na takie meble ogrodowe? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej https://costway.pl/_blog/11-Ogrod_za_grosze__Pomysl_na_tanie_meble_ogrodowe.html, w którym przedstawione zostały różne pomysły na to, jak umeblować swój ogród po niewielkich kosztach. Jeśli interesuje Was ten temat, to polecam i Wam tam zajrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie na pewno warto wymienić sklep https://corciano.pl/ Ja zamówiłem od nich wiele naprawdę fajnych produktów do swojego ogrodu. Mam między innymi świetne leżaki ogrodowe oraz specjalne jacuzzi. Wszystko sprawdza się bardzo dobrze - nawet przy intensywnym użytkowaniu Wink Może komuś z Was również spodoba się ich oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1574

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daniel to ja mam pytanie odnośnie jaccuzi, bo znalazłem ofertę https://www.hop-sport.pl/jacuzzi-ogrodowe/purespa-bubble-therapy-28428.html która wydaje mi się bardzo atrakcyjna, ale że nigdy takiego jacuzzi jeszcze nie miałem to mam pytanie czym szczególnie kierować się przy wyborze i czy większa cena = lepsza jakość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 472

PostWysłany: Wto Sie 10, 2021 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez problemu meble ogrodowe zamówisz też w sieci. Ja nie miałam czasu na chodzenie po sklepach, z resztą pandemia cały czas, zdecydowanie zaczęłam więcej zamawiać online i czekać na dostawy kurierskie. A zarówno meble jak i kwiaty i sadzonki krzewów, drzewek zamówić można w sklepie Florexpol. Najlepszą ofertę mają i szybko dostarczają na miejsce zamówione produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio uznałem, że zajmę się pielęgnacją drzew w swoim ogródku. Wszedłem na stronę tego sklepu internetowego https://www.stiga.pl/sklep/pielegnacja-drzew i muszę przyznać, iż spodobały mi się ichniejsze multitoole, którymi załatwię większość spraw związanych z ogarnianiem drzew. Moim zdaniem to bardzo dobry sklep z mnóstwem ciekawego sprzętu, który warto sobie sprawdzić w wolnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qiu
Barok
Barok


Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 62

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja teraz już pozabierałam meble z ogrodu na taras, który jest obecnie zadaszony i zamknięty. Mamy takie przegrody, wiec możemy go przesłaniać i wtedy jest tam cieplej, możemy go używać trochę jak loggi. A co do mebli, to leżaki, zestaw ogrodowy ze stołem i krzesłami drewnianymi kupiłam sklepie producenta SPÓLNOTA https://spolnota.pl/pl/oferta/ w Białce. Ich oferta jest rozbudowana, ceny mają korzystne, polecam gorąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 22, 2021 19:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group