Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 17:21    Temat postu: kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to polecam kosmetyki naturalne. Takie produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków przez co naprawdę dobrze działają na włosy. Duży wybór dobrych kosmetyków znajdziecie w ofercie sklepu https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracj ... cji-henna/ . Tu kupicie odżywki sprawdzone i skutecznie regenerujące włosy. Warto pamiętać aby dobierac kosmetyki do konkretnego rodzaju włosów bowiem wtedy najlepiej widać efekty działania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 31, 2021 17:21    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej według mnie kupować kosmetyki naturalne, ponieważ dostarczają nam różne cenne składniki. Ja chociażby teraz planuje zakupić sobie taki https://madamnatura.pl/szampon-w-kostce/ naturalny szampon w kostce. Co o nim myślicie? Warto go zakupić? Z tego co wiem od znajomych jest on naprawdę dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumi
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 516

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem są kosmetyki naturalne. Znajdziecie je w sklepie https://eranatura.pl/. Duży wybór i świetne ceny. Warto sprawdzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sumka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 107
Skąd: z nieba

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wiele znanych i cenionych firm kosmetycznych stawia na naturalne produkty,bardziej niż kiedykolwiek liczy się z naszym środowiskiem.Chcąc kupować kosmetyki znanych marek w atrakcyjnych cenach,warto szukać ich w drogeriach internetowych.Jedną z nich jest ta,działająca od niedawna,oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała,włosów,ale też do makijażu https://drogeria.pl/podklady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 01:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozytywnie na koloryt skóry wpływa olej z trzciny cukrowej SKWALAN marki Ministerstwo Dobrego Mydła. Olejek jest bardzo wydaje, nawilża skórę a dodatkowo redukuje nawet drobne zmarszczki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonka98
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam produkt Hair Care Panda

Bardzo dobre witaminy na włosy. Super sprawa dla tych kobiet, którym łamią się końcówki. Moja fryzjerka złapała się za głowę jak zobaczyła mój stan włosów.

Poleciła mi ten preparat. Dopiero odebrałam przesyłkę, więc musimy poczekać na pierwsze efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anka27
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne nie zawsze są najlepsze. Ostatnio kupiłam szampon który posklejał mi włosy, ledwo je rozczesałam Sad
_________________
https://www.anyday.pl/sesja-portretowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
belciaa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 22 Kwi 2019
Posty: 117

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do wlosow uzywam szampnu z pokrzywy.. po nim czuje ze moje wlosy maja wlasne zycie Razz glowa nie swedzi, wlosy fajnie rosna i sa bujne.. Uzywam tez kosmetykow do twarzy w pelni naturalnych z bielendy.. bardzo nie lubie jak kosmetyki czy to do ciala czy wlosow napchane sa chemia o nieznanych dlugich nazwach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka razy mój dermatolog przepisywał mi kosmetyki robione, są super, mają solidne składy, bez konserwantów , kosztują niedużo, blisko domu mam DOZ i tam zawsze takie kosmetyki mi robią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sklepie https://eranatura.pl/trawiaste-kosmetyki-naturalne znajdziecie wiele super kosmetyków o naturalnych składach. Marka trawiaste ma tylko takie. wiele z ich kosmetyków jest wegańskich. Ja uwielbiam najbardziej ich żel do mycia twarzy MAKOWO-ROZMARYNOWY - jest ekstra <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daminoo
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 24

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z naturalnych kosmetyków polecam firmę Bielenda i ich linię Eco Nature. Żona bardzo sobie zachwala!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinXedo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 525

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne to jest coś wspaniałego. Kocham korzystać z takich rzeczy!!!
_____________________
Content Marketing w Poznaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dusia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 252

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o pielęgnację to osobiście lubie te kosmetyki z linii ROYAL SNAIL z Eveline. codziennie używam kremu 40+, płynu micelarnego i kremu pod oczy. Raz na jakiś czas nakładam sobie też tą maskę w płachcie. Super efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika Kowalska
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 18:46    Temat postu: Bielenda Odpowiedz z cytatem

Wole kosmetyki bielendy korzystam z nich już bardzo długo i wiem ze naprawdę działają, do tego są naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tę stronę https://ziaja.com/c/serum-493 warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem namiar na sklep online, w którym znajdziecie sporo różnych produktów do pielęgnacji twarzy oraz ciała, a także włosów. Można tam bowiem zrobić kompleksowe zakupy. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Być może coś wam tam wpadnie w oko. Obecnie zakupy online, to naprawdę super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 07, 2021 21:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group