Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CAD Aranżacja wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 17:52    Temat postu: CAD Aranżacja wnętrz Odpowiedz z cytatem

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://gstarcad.pl/tanio-szybko-dobrze-trojkat-idealny-wybieramy-optymalny-program-cad-do-projektowania/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 16, 2021 17:52    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam takich programów dlatego zastanawiam się nad ofertą http://www.inspirationstudio.eu/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz-torun/ szczerze mówiac remont w planach, a ja kompletnie nie mam pomyslu na aranzacje pokoi oraz lazienki... myslicie, ze w tej cenie warto zamowic u nich projekt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinXedo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 525

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie programy to jest świetna sprawa. Kocham korzystać z takich materiałów!!!
____________________
http://zielonatablica.pl/praca-magisterska-logistyka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumi
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 516

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem ostatnio informację o nowej wersji tego programu, CAD 2D/3D. Podobno jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Na stronie https://gstarcad.pl/ można znaleźć bardziej szczegółowe informacje na ten temat. Osobiście chyba się na niego zdecyduję, na tej stronie mają korzystną cenowo ofertę z wieczystą licencją, a wcześniej można sprawdzić wersję demo. Wydaje mi się, że warto go wypróbować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrego programu do projektowania domów, czy ogrodów to na pewno będziecie potrzebowali dobrego CAD-a, ze swojej strony mogę polecić ZwCAD który jak na razie prezentuje się w mojej opinii najlepiej pod względem jakości do ceny. Stabilność działania, wygoda, funkcjonalność i bardzo dobrze przygotowana baza nakładek, które zdecydowanie ułatwiają samą pracę. No i nie ma problemów z integralnością z innymi programami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heqiloka67
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważasz to za interesujący temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawide2
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JarekIz napisał:
Szukając dobrego programu do projektowania domów, czy ogrodów to na pewno będziecie potrzebowali dobrego CAD-a, ze swojej strony mogę polecić ZwCAD który jak na razie prezentuje się w mojej opinii najlepiej pod względem jakości do ceny. Stabilność działania, wygoda, funkcjonalność i bardzo dobrze przygotowana baza nakładek, które zdecydowanie ułatwiają samą pracę. No i nie ma problemów z integralnością z innymi programami.


Dokładnie, program działa rewelacyjnie Smile Tutaj można zerknąć - https://www.programy-cad.pl/, jest też wersja testowa na 30 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cadzw
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JarekIz napisał:
Szukając dobrego programu do projektowania domów, czy ogrodów to na pewno będziecie potrzebowali dobrego CAD-a, ze swojej strony mogę polecić ZwCAD który jak na razie prezentuje się w mojej opinii najlepiej pod względem jakości do ceny. Stabilność działania, wygoda, funkcjonalność i bardzo dobrze przygotowana baza nakładek, które zdecydowanie ułatwiają samą pracę. No i nie ma problemów z integralnością z innymi programami.

Dzięki Jarku za polecenie - przetestowałem wersję próbną i w sumie teraz nie mogę sobie wyobrazić lepszej sprawności działania i możliwości. Polecam innym
_________________
https://www.zwcad.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam pozytywne opinie na temat ZwCAD 2022 o bardzo wysokiej wydajności, obsługuje bloki dynamiczne i obrazy rastrowe. Jednocześnie można liczyć na dodatkowe szkolenia z podstaw projektowania, szybkie udzielanie konkretnych odpowiedzi. Dlatego zajrzyj na https://cadpolska.pl/nowa-wersja-zwcad-2022/ skąd dowiesz się więcej na temat tej wersji i go sobie przetestujesz przez miesiąc za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorka964
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 262

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam świetną moim zdaniem firmę www.architetto.pl Architekt genialnie zaprojektował całe wnętrze i sprawnie wszystko zostało wprowadzone w życie. Wykonane prace uważam za bardzo solidne, a efekt finalny wyszedł lepiej niż sobie wyobrażałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorka964
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 262

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam świetną moim zdaniem firmę www.architetto.pl Architekt genialnie zaprojektował całe wnętrze i sprawnie wszystko zostało wprowadzone w życie. Wykonane prace uważam za bardzo solidne, a efekt finalny wyszedł lepiej niż sobie wyobrażałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 19, 2022 21:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group