Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powrót do pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzieci nie mam, także mnie ten program jeszcze nie dotyczy. Ale jeśli szukamy pracy która wniesie coś pozytywnego do naszego życia zawodowego ale i prywatnego to pomyślmy o płatnym stażu w https://www.randstad.pl/program-stazowy/#
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 23, 2019 12:44    Temat postu:

Powrót do góry
elizaglon
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 204

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się bałam strasznie powrotu do pracy, zwłaszcza w dobie tego wirusa, który może sparaliżować wszystko... zastanawialiśmy się jak działają żłobki w czasie pandemii , ale w tym do którego posłaliśmy syna naprawdę wszystko jest na najwyższym poziomie... małe grupy, częste mycie rąk no i bardzo cudowne opiekunki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzaliście już ogłoszenia pracy lubelskie? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji zatrudnienia. Macie w czym wybierać. Warto zawsze wysłać cv do kilku pracodawców i iść również na kilka rozmów, jeśli zostaniemy zaproszeni, ponieważ dzięki temu będziemy mieli większe szanse na zatrudnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2595

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo nie chciałem wysyłać naszego synka do żłobka, ale żona koniecznie chciała wrócić do pracy. Dlatego wraz z końcem urlopu macierzyńskiego postanowiliśmy zapisać dziecko do tej wioski: https://www.wioski.co/misja-wiosek . Bardzo nam się spodobała misja wiosek i filozofia, według której pracują z maluszkami. Nasze dziecko świetnie się tam czuje i rozwija się lepiej niż w domu. Zachęcam Was do zapoznania się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina Barti
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Wrz 2022
Posty: 10

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a czy ktoś wie może jak dostać dofinansowanie z urzędu pracy na start własnego biznesu?

Byłam przez 2 lata na zwolnieiu i wiem, że raczej nie mam powrotu do pracy. Zajmuję sie paznokciami i chciałabym zacząć coś swojego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 840

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że jednak początek jest najtrudniejszy jednak na pewno sobie poradzisz! Jeżeli aktualnie nadal szukasz pracy i chcecie zacząć się realizować zawodowo to masz oto oferty pracy z Lublina na GEOPRACY. Warto mieć na uwadze i sprawdzić sobie wszystkie możliwości zmiany, tym bardziej jeśli już w obecnej firmie się po prostu nie odnajdujecie i nie możecie liczyć na lepsze zarobki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sob Gru 24, 2022 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrazenie, że w tej sytuacji warto na pewno zastanowić się, jaka praca byłaby dla Was najkorzystniejsza w ramach Waszego doświadczenia i umiejętności. Teraz powinno być o tyle prościej, że w wielu miastach poszukiwanie są ludzie do różnych branż. Myślę, że na przykład bez problemu powinna się znaleźć praca jako kelner. A jakie Wy macie doświadczenia związane z poszukiwaniem pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceknowak221
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio udało mi się przeczytać niebywale atrakcyjny tekst. Jest on konkretny i posiada dużą ilość informacji. Polecam zapoznać się ze wszystkim co jest na stronie, a dowiesz się wiele na temat - żłobek swarzędz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 808

PostWysłany: Nie Sty 22, 2023 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości są i to spore, jeśli szukacie nowej pracy a macie duże doświadczenie i umiejętności w swojej branży. To zdecydowanie warto rozejrzeć się lepiej na rynku pracy w swojej okolicy i dlatego zajrzyj na https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/krosno/ gdzie znajdziesz wiele możliwości z różnych branż. Sam zawsze staram się być na czasie z aktualnymi ofertami, bo lubię czasami zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2595

PostWysłany: Sob Lut 04, 2023 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że powrót do pracy po okresie urlopu macierzyńskiego jest dla kobiety bardzo ważny. Czasem odcięcie się od domowej codzienności i odrobina tęsknoty za swoją pociechą wnosi dużo dobrego do rodziny. Przekonałam się o tym po urodzeniu pierwszego dziecka. Bardzo bałam się powrotu do pracy ale dzięki tej agencji https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-bialystok/ znalazłam takie zatrudnienie jakie mnie interesowało m w odpowiednich dla mnie godzinach, dziecko poszło na kilka godzin do żłobka a w rezultacie okazało się że i mnie i mojemu synkowi wyszło to na dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1084

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2024 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj też mam to niedawno za sobą. Jeśli więc szukacie dobrego żłobka, to zostawiam linka https://bebabyzlobek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 20, 2024 00:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group