Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piękne, mocne i trwałe włosy - Look Up
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 15:47    Temat postu: Piękne, mocne i trwałe włosy - Look Up Odpowiedz z cytatem

Cześć
Czy macie może dla mnie podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości produktów dla pięknych, mocnych i trwałych włosów? Może słyszeliście coś więcej o Grinday Look Up, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 10, 2021 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w walce o piękne, zdrowe i mocne włosy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę również suplement Look Up https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html który stosuję od dłuższego czasu. Bogaty naturalny skład, skuteczne działanie i jednocześnie w końcu mam nie tylko mocniejsze włosy, ale i paznokcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony z pewnością mogę polecić ten sklep z perukami naturalnymi https://perukisklep.pl/peruki-naturalne%20/ - gdybyś miała ochotę na zmianę wizerunku. To świetna metoda, nie trzeba włosów specjalnie ścinać czy zapuszczać bądź specjalnie stylizować. Zakładasz perukę i po sprawie, masz wymarzoną fryzurę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Willow
Renesans
Renesans


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 59

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne tabletki na wzmocnienie włosów i paznokci?
____________________________________
prawo karne Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilkaZ
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 193

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników odnośnie Grinday, przede wszystkim bardzo dobrze dobrany skład, niewysoka cena, a efekty są naprawdę genialne. Włosy wyglądają pięknie, są coraz mocniejsze i już tak nie wypadają. Oby tylko dalej i żeby udało się przetrwać tą ciężką pogodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę bardzo ciekawy temat, no to zabieram się za poszukiwania i na pewno sprawdzę co z tego wyjdzie ostatecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć i oczywiście mam nadzieję, że temat się rozwinie bo jednak jeśli chodzi o skuteczne suplementy to na pewno warto sprawdzić Look Up - skuteczność w poprawie cery, włosów, paznokci i ich odzywienia w dłuższej perspektywie. Jak macie chwilę to zajrzyj na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html i sprawdź dokładnie skład i zakres działania. Może akurat podejmiecie dobre decyzje w tym zakresie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinXedo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 525

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja codziennie biorę tabletki Bodymax. Dzięki temu moje ciało działa bardzo dobrze!!
____________________
pracelicencjackieekonomia.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jak najbardziej, jeżeli chodzi o wybór skutecznego wsparcia w zakresie odbudowy włosów, skóry i paznokci to zdecydowanie grinday look up pod względem ceny, jakości i skutecznośc działania daje mega pozytywne zmiany dla naszego wyglądu, a to z kolei przełoży się na lepsze samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat muszę przyznać, jednak z wiekiem widać niestety coraz gorsze zmiany zachodzące w naszym ciele. Dlatego trzeba jakoś te procesy skutecznie spowalniać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mam nadzieję, że będziesz zadowolona z efektów jakie udało się osiągnąć w walce o lepszy wygląd i tym samym skutecznie obudowując swoje samopoczucie oraz samoocenę bo wiem jak zła kondycja cery, czy włosów może negatywnie na to wpływać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z włosami nigdy większych problemów nie miałam natomiast stylizacje w penym momen cie dośc mocno zniszczyły moje paznokcie. Pomogła dopiero kuracja odżywką Diament z Eveline. super wzmacnia, można ją spokojnie stosować nawet na mocno zniszczoną płytkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olenka9999
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Wrz 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na mocne włosne i paznokcie to biorę po prostu biotynę i piję skrzyp. Dodatkowo na paznurki nakładam odżywkę Care Colour 6w1 w kolorze french z Eveline Smile Efekty są WOW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dusia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 251

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo lubię klosmetyki z serii Hair2Love z Eveline, można je teraz kupić w Biedronce Smile ponieważ zawsze miałam problem z takimi twardymi a przez to łamiącymi się włosami kupiłam od razu emolientową odzywkę ochronną Smile już po pierwszym użyciu zauważyłam, ze włosy są bardziej miękkie i lśniące Smile na plus dobry skład i piękny waniliowo-migdałowy zapach Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://marketbio.pl/blog/biotyna-cudowne-antidotum-na-zdrowe-i-geste-wlosy-mocne-paznokcie-piekna-i-swietlista-cere.html i poczytać jakie właściwości ma biotyna. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które z pewnością przydadzą się w podjęciu właściwej decyzji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 22, 2021 21:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group