Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmienne IP - problem!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YeahHat
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 10:39    Temat postu: Zmienne IP - problem! Odpowiedz z cytatem

Cześć - jest tu ktoś techniczno-informatyczny, kto się zna na elektronice użytkowej?
Zastanawiam się, na jakiej dokładnie zasadzie będzie działać zamówiony wideodomofon, jeżeli nie mam stałego numeru IP. Zdarza się tak, że operator przypisuje adresy z puli, a podobno w wideodomofonach konfiguruje się konkretne numery.
Jak z tego wybrnąć? A może po prostu o czymś nie wiem, mam złe informacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 05, 2019 10:39    Temat postu:

Powrót do góry
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Cze 06, 2023 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to bardzo trudny temat, ale chętnie przysiądę i poczytam, może ktoś się jeszcze będzie wypowiadał. Sama szukam operatora komórkowego, do którego mogłabym przenieść numer. Głównie chodzi mi o internet 5G, może wiecie, z kim najlepiej podpisać umowę na abonament bez telefonu? Kilka razy trafiłam na stronę operatora komórkowego Otvarta https://otvarta.pl/, czy macie o nich wyrobione już zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 06, 2023 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group