Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Włosy i paznokcie - jak o nie zadbać/Grinday Look Up
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 11:54    Temat postu: Włosy i paznokcie - jak o nie zadbać/Grinday Look Up Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Jak radzicie sobie z problemami w zakresie włosów i paznokci? Jak je wzmocnić i na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich produktów oraz suplementów. Może macie jakiś doświadczenia z marką Grinday Look Up?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 05, 2020 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
kasiunia
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 249

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że porada w tym zakresie jest dość prosta bo uważam ,że jeśli używasz jakiegoś preparatu, który ci odpowiada regularnie to osiągniesz zamierzony efekt. Ja od kilku lat stosuję się do zaleceń i stosuję suplement diety Merz Spezial - https://merzspezial.pl/produkty-merzspezial/ w formie tabletek i kosmetyków. Dzięki regularnemu stosowaniu mam mniej wypadających włosów a dodatkowo widzę ,że paznokcie także się zregenerowały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z Look Up Grinday i jestem mega zadowolona ze zmian jakie przychodzą po kilku tygodniach stosowania. Mam dużo mocniejsze i zdrowsze paznokcie, do tego włosy odzyskały swój blask, nie wypadają i super rosną. Sprawdź, tym bardziej że opiera się wyłącznie na naturalnych produktach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze dbanie o nie wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawac. Na wypadajace włosy są dobre takie https://www.aptekagalen.pl/wypadanie-wlosow
szampony i suplementy. Sama już od jakiegoś czasu z tym walcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Versa napisał:
Ja korzystam z Look Up Grinday i jestem mega zadowolona ze zmian jakie przychodzą po kilku tygodniach stosowania. Mam dużo mocniejsze i zdrowsze paznokcie, do tego włosy odzyskały swój blask, nie wypadają i super rosną. Sprawdź, tym bardziej że opiera się wyłącznie na naturalnych produktach Smile


Akurat to jest bardzo dobra opcja, jestem fryzjerem także widzę jak wiele problemów z włosami mają moje klientki. Widać, że potrzebują wsparcia dlatego też wiedząc jak dobrze działa Look Up śmiało mogę polecić. Cena nie jest wysoka, wystarcza na dłużej a zmiany są bardzo dobre (i do tego także jeśli chodzi o paznokcie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mogę poprzeć wypowiedzi poprzedniczek odnośnie marki Grinday Look Up i jak najbardziej jestem zadowolona z tego wyboru. Jeżeli chcesz poszerzyć wiedzę w jego zakresie to koniecznie zwróćcie uwagę na stronę https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html gdzie od razu będziesz go mogła sobie zamówić. Przeciwdziała wypadaniu włosów, wspomaga utrzymanie prawidłowej pigmentacji skóry i włosów, czy także wspomaga wzrost włosów i wzmacnia ich strukturę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i widać, że nie brakuje tutaj konkretnych informacji. Dbajmy o siebie, swoje zdrówko i jednocześnie piękny wygląd oraz trwałość włosów, paznokci oraz jędrności skóry z pomocą Grinday Look Up, który jednocześnie został ulepszony o składniki opatentowane. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nirf9ka
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze mam z tym problem.
-
apartamenty w Sopocie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klemens2000
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 204

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna sprawa moim zdaniem. Apartamenty to zawsze dobra inwestycja. Ja przynajmniej tak to widzę.
______________________
Pomoc przy pisaniu pracy licencjackiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel8
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lut 2021
Posty: 282

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiesz, jak o nie zadbać, to najlepiej spytać o to dobrej kosmetyczki. Podobnie, jeśli nie radzisz sobie samemu z manicure, to udaj się do gabinetu kosmetycznego. Jeśli ktoś chce robić samemu, to tutaj jest opisany jeden przykład: https://easynails.pl/babyboomer-swietny-manicure-na-wyciagniecie-dloni/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2021 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię odżywki z eveline. wybor jest spory ale ja zawsze sięgam po sprawdzoną już wielokrotnie 8w1 total action, najlepsza z najlepszych Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dusia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 251

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werka2 to prawda 8w1 total action njie raz ratowala mnie z opresji Smile ale eveline ma wiecej takich fajnych odżywek, ja lubię też tą wzmacniającą SOS z wapniem i kolagenem w składzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rajda
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się po prostu dobrze odżywiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marinka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 127

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto pomyśleć o suplementacji. U mnie aktualnie w ruchu jest https://ormus-sklep.pl/3-ormus Smile uzupełnia wiele pierwiastków w organizmie i naprawdę poprawia wyglad i samopoczucie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olenka9999
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Wrz 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na słabe paznokcie to mogę wam polecić odzywkę z Eveline Care Colour 6w1. Jest w dwóch kolorach: french i rose. Ja akurat mam tę pierwszą Smile Fajnie wygląda na paznokciach i do tego dobrze wzmacnia paznurki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 02, 2021 12:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group