Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzicie o wózkach Euro Cart ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 10:35    Temat postu: Co sądzicie o wózkach Euro Cart ? Odpowiedz z cytatem

Czy jest na forum ktoś kto używał badz używa wózka marki Euro Cart ? Muszę niebawem kupić nową spacerówę dla córkii szukam czegoś lekkiego ale jednocześnie stabilnego. To ma być wózek i do miasta i na wyjazdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 08, 2018 10:35    Temat postu:

Powrót do góry
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli zależy Ci na czymś niedrogim a jednocześnie porządnym to zerknij sobie na wózki Euro Cart. Mamy parasolkę Ezzo i uważam, że jest rewelacyjny a przy tym niedrogi ( niecałe 500 zł ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki agatula za odpowiedz Smile Ten Ezzo jest fajny ale zastanawiam się czy parasolka bęzie ok do takiego codziennego użytku ? Na wyjazdy rzeczywiście super, ale chyba szukam czegoś bardziej standardowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werka1 to zerknij sobie na model passo tez z euro cart Smile Kupiłam ten wózek w zestawie razem z fotelikiem samochodowym już dobre pół roku temu. Duży plus za funkcjonalność i wygodę (przydatna funkcja bujania gondoli!), po drugie dobrej jakości koła. Stelaż, choć jest duży łatwo się składa, nie ma problemu ze ściągnięciem kół i mieści się do bagażnika. Generalnie dla mnie wózek genialny i w super cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dziękuje Ci alessa za opinie, też na niego wcześniej patrzyłam bo widać, że jest porządnie wykonany i ogólnie wygląd mi bardzo pasuje. Cena też niższa niż zazwyczaj Smile w weekend wybieramy się do sklepów z wózkami i będę oglądać je na żywo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limango
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 96

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moge polecić mamy ezzo z euro carta i sprawdza się super. ma stalowy stelaż, który nie jest za ciężki. prowadzi się bardzo lekko. dużym plusem jest też spory koszyk na zakupy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 631

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja też polecam tę markę. Najpierw kupiłam wózek wielofunkcyjny z Euro Cart, model Deco. Poleciła mi go pani w sklepie i dotąd spisuje się bardzo dobrze, ale myślę o zakupie dodatkowej spacerówki. Też wybiorę tę markę, bo się na niej nie zawiodłam, ale jeszcze nie wiem który model wybrać. Te wózki są naprawdę dobre, a bardzo tanie.. Jak i tak musicie kupić wózek, to się nie zastanawiajcie.. Będzie wam dobrze służył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to o wiele większe wrażenie na mnie zrobił od razu x lander, wystarczy spojrzeć na solidną ramę i wielkość kosza zakupowego czy dużą budkę, to jest coś co od razu sprawdzam przy wyborze wózka bo jest ważne w późniejszej eksploatacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tam werka2 byłaś na tych wózkowych zakupach ? Udało się coś wybrać konkretnego ? Daj znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alessa dzięki za pamięć Smile tak tak byłam na zakupach wózkowych i zdecydowałam się na model passo. Używamy od kilku dni i jest super, dzięki za polecenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siegi46
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie spotkałam się z tą firmą.

__

gra jednoręki bandyta online za darmo do pobrania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brayank9
Barok
Barok


Dołączył: 24 Gru 2017
Posty: 61

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że dobre masz kryteria szukania wózków dla dzieci. W pierwszej kolejności musicie postawić na swoją wygodę, wózek musi być łatwo manewrowalny, składany i bardzo lekki. Z tego co widziałam to te wózki spacerowe bliźniacze spełniają właśnie te wymogi. Jeżeli ktoś z was oczekuje na przyjścia świat bliżniaków to powinien zajrzeć pod ten właśnie adres. Również oczywiscie mają bardzo duży wybór innych wózków i akcesoriów dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wkrótce moja siostra urodzi swoje pierwsze dziecko. Z racji tego, że zostanę chrzestną matką małej, postanowiłam w prezencie kupić jej wózek. Przejrzałam kilka ofert i moją uwagę przyciągnął wózek https://www.sklep-smile.pl/espiro-next-manhattan-fotelik i ciekawa jestem waszego zdania na temat tego modelu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czy chcesz kupić nowy czy używany, warto się np. tutaj rozejrzeć http://utbpolska.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drenka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 23

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na wózek tej firmy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Posiadamy model Passo który posiada dużą i wygodną gondolę . Siedzisko jest równie wygodne i przestronne z regulowanym oparciem. Dużą zaletą wózka jest również funkcja bujania gondoli i regulowania twardości zawieszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 10, 2018 11:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group