Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki dobry weterynarz ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-pozycjonowanie-strony-internetowej-w-2021-roku-przeglad-aktualnych-trendow

Ostatnio zmieniony przez panhard dnia Sob Sty 08, 2022 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 05, 2021 18:36    Temat postu:

Powrót do góry
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry weterynarz to taki, który zajmuje się również dietetyką dla zwierzęcia. Z tej okazji rozsądne było odezwanie się do lekarza Andrzeja Podleśnego https://www.weterynarzpodlesny.pl/uslugi/dietetyka . Ten gabinet weterynaryjny stanął na wysokości zadania i doradził nam wiele w kwestii dobierania karmy dla pupila. I widzimy spory proges, w zachowaniu i odruchach zdrowotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sangłinn
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 20 Cze 2021
Posty: 96

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, kontakt do dobrych specjalistów jest szalenie istotny. Ja dobrze trafiłam i mogę się tym namiarem podzielić - o ile mieszkacie w Ożarowie Mazowieckim lub okolicy to skierujcie się do gabinetu na Strażackiej, to samo centrum miasta https://www.weterynarz-ozarow.pl/ Pracują tam doświadczeni specjaliści, z dużym doświadczeniem no i oferta gabinetu jest dobra - wykonają tam zwierzakom badania diagnostyczne, czipowanie, są też porady behawioralne i żywieniowe a wszystko w nieprzesadzonych cenach. Od dawna korzystamy z tego gabinetu i jesteśmy o nich jak najlepszej opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilianka34
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 36

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam całodobową przychodnię weterynaryjną w Gdańsku http://naszalecznica.pl/. Jakiś czas temu miałam problem z moim kotem, bo strasznie dziwnie się zachowywał. Nie chciał jeść ani nic. Poszłam do tej lecznicy i zrobili mu wszystkie niezbędne badania, niestety okazało się, że to problemy z serduchem Sad. Na szczęście pracują tam też weterynarze kardiolodzy i mogłam liczyć na profesjonalną pomoc, a kotek czuje się już znacznie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szafir80
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 29

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy weterynarz na którego trafiliśmy to ten zajmujący się wzrokiem zwierzaków. Gdy u naszego psiaka zaczęły się problemy ze wzrokiem to odezwaliśmy się do COWE https://www.cowe.pl/#oferta. Tam podjęto odpowiednio leczenie a przede wszystkim rozpoczęto poszukiwać powody dla takiej sytuacji. Wyszło na to, że zwierzaka zaczyna atakować jaskra!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 59

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiś weterynarz dla kota? Chodzicie w ogóle do takich specjalistów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 19, 2022 12:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group