Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Operacje plastyczne - płaci ON czy ONA?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wacek89
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 03 Lis 2019
Posty: 86

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 14:55    Temat postu: Operacje plastyczne - płaci ON czy ONA? Odpowiedz z cytatem

Operacje plastyczne - płaci ON czy ONA?
Pytam, bo żona od jakiegoś czasu coś tam kombinuje żeby zrobić sobie operację na piersi i dzisiaj wysłała mi link taki: https://lipoline.pl/cennik/
pytając czy cena jest dla mnie okej, i trochę zdębiałem, bo to nie wiem czy sie nie mylę, ale taka jakby wskazówka, ze to ja mógłbym opłacić?
Wiecie, mogę, ale ona cały czas mówiła, że robi to dla siebie, a nie dla mnie więc nie chciałbym jej urazić proponując albo odmawiając?

Z cyklu zrozumiec kobiete Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 13, 2020 14:55    Temat postu:

Powrót do góry
smillo
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ładnie... U mnie operacja była przede wszystkim ustalona z mężem, razem o niej rozmawialiśmy, maż wiedział, jak ważna jest dla mnie i razem za nią zapłaciliśmy. U mnie chodziło o operacje powiększenia i liftingu piersi, ale bardziej było to po to, by mój biust po wykarmieniu trójki dzieci, wyglądał tak, jak kiedyś. Taką operację przeprowadził u mnie chirurg Michał Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/powiekszanie-piersi/ z Knack Clinic we Wrocławiu. Ten chirurg już na konsultacji dał się poznać jako profesjonalna i kompetentna osoba, wykonał kawał dobrej roboty. Piersi są ładnie uniesione, wymodelowane, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grann
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to cię nieźle urządziła. Ja, jak chciałam powiększyć sobie piersi, to temat przedyskutowałam ten temat z mężem i zapłaciłam sama. On nie nalegał na operację, zaakceptował moją decyzję. Tak przy okazji, ja biust robiłam u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, jakby twoja żona się jednak zdecydowała, to daj jej znać, żeby poszła do dobrego specjalisty, a ten lekarz właśnie taki jest, u mnie się spisał, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1078

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś miałby płacić za mnie, piersi robię dla siebie, a nie dla kogoś Smile Wybrałam świetne chirurga, dr Annę Olender drolender.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 472

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można żonie taki prezent zrobić bo i mąż na takiej operacji na pewno skorzysta Smile Oby tylko trafić na dobrego lekarza, implanty piersi wykonuje od lat dr Żukowska w Łodzi. Odpowiednio dopasowuje rozmiar, umie słuchać pacjentek, przygotowuje ich dobrze do operacji. Do niej najlepiej się zapisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izabelaw99
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2023
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 08, 2023 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zyjemy w czasach w ktorych kobiety moga sobie pozwolic placic same za siebie
_________________
esmaltes semipermanentes neonail
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 602

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba od razu na operacje się decydować, można na zabiegi medycyny estetycznej - https://doktorfit.edu.pl/modelowanie-sylwetki/ No i płaci ta osoba ktora się mu poddaje nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 05:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dokonywałam korekcji nosa tutaj https://beauty.medfemina.pl/korekcja-nosa/
Bardzo polecam, widoczne efekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 24, 2023 05:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group