Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wesele pod chmurką
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele pod chmurką to dość ciekawa opcja, ale powiedzmy sobie szczerze, po pierwsze pogoda bywa u nas dość kapryśna, a po drugie jednak na zewnątrz jedzenie szybko straci swój "wygląd", a co gorsza może także i świeżość. Dlatego też jednak sama postawiłabym na klimatyzowaną salę np. w domu weselnym Amarlis https://amarlis.pl/ , mieszczący się nieopodal Nowego Sącza. Okolica jest tam niezwykle urokliwa, można zorganizować przyjęcie weselne jak również inne spotkania okolicznościowe na nawet 220 osób, a do tego mamy do dyspozycji piękny ogród, a także różnego typu udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 28, 2019 14:56    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie. U mnie zaś w okolicy jest pałac, więc tam będę wyprawiać swoje wesele. A teraz to ja będę rozsyłać zaproszenia. Niedługo będę zamawiać te które sobie upatrzyłam tutaj https://farrowdesign.pl . No i potem już jak je porozwożę pozostanie mi oczekiwanie na ten ważny dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to naprawdę bardzo wymagająca sprawa i trzeba podjąć sporo dobrych decyzji.
Często zapomina się o tych najmłodszych. Wiecie już czym będą się zajmowały dzieci Waszych gości?
Tu jest świetny artykuł na ten temat http://www.djmw.pl/dzieci-na-weselu/
koniecznie to przemyślcie bo często goście muszą przerywać zabawę, a gdy dzieci mają opiekę zabawa będzie zupełnie inna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też marzy się wam jakieś oryginalne wesele? Jakie byście chcieli mieć? Wiem, że Dom Weslny Astoria w Kaniach pod Warszawą to jedna z lepszych sal w okolicy. Też tutaj często są wesela, więc obsługa już ma w tym doświadczenie. Zadbają o szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabjan
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 630

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł! Gdybym mogła kolejny raz zorganizować wesele, to również zrobiłabym je na dworze Smile Fajnie sprawdziłyby się na przykład bańki tworzone przez specjalne wytwornice. Z tego co wiem, to można je zamówić online, np w sklepie https://www.megascena.pl/wytwornice-baniek/ Dajcie znać, czy podoba wam się taki pomysł na atrakcję dla gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujesz wesele pod chmurką to zerknij sobie tu http://www.djmw.pl/dekoracja-swiatlem-i-specjalne-efekty-na-weselu/
masz rewelacyjny sposób na to jak całość uatrakcyjnić.
Takie efekty światłem na pewno zrobią wrażenie na wszystkich gościach więc warto coś takiego zorganizować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rejtan
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym klimacie, niekoniecznie. Niestety nie masz pewności jaka będzie pogoda tego dnia. nawet jeśli wybierzesz ślub w sierpniu, może się okazać, że cały dzień będzie padało.
_________________
Pierwszy taniec Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie pewnie wygląda takie wesele, jednak ciężko trafić z pogodą i zawsze istnieje ryzyko, że zacznie padać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoda myślę, że jest idealna teraz żeby zorganizować wesele w plenerze, także uważam że śmiało brać się za takie rzeczy. Jedzenie zawsze można zamówić od cateringu, muzyka to zespół najlepiej żeby na żywo grał. No i elementy dekoracyjne, czyli balony i girlandy to na https://godanparty.pl można sobie zamówić i będzie wtedy kolorowo i symatycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jednak zwolenniczką tego, aby wesele odbywało się w środku, na jakiejś konkretnej sali, ponieważ na wesela pod chmurką nie można mieć wpływu. Nie wiadomo, jaka pogoda nas zaskoczy i nie wiadomo, jaka będzie temperatura na dworze i w takich warunkach goście nie zawsze będą się dobrze bawić. Polecam sprawdzić sobie to miejsce https://lawenda-szczecin.pl/ jeśli do tej pory nie udało się znaleźć niczego odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:28    Temat postu: zimne ognie na wesele Odpowiedz z cytatem

Wesele w plenerze brzmi jak bajka. Mam przed oczami fotografie ze ślub mojej siostry, gdzie każdy detal był dopracowany, a sam klimat wesela przypominał Toskanię. Moja siostra zadbała o każdy szczegół, dlatego dużą rolę odgrywały dekoracje. Duże wrażenie zrobiły na mnie zimne ognie na wesele, dzięki którym zdjęcia wyszły magiczne! Z tego co pamiętam, to zamawiała z tej stronki: https://www.papieritusz.pl/produkty/zimne-ognie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród jest dobrym miejscem na organizację wesela, moja siostra niedawno również w swoim ogrodzie organizowała swoje wesele. Kupiła specjalnie na tą okazję nowe kanapy ogrodowe od https://gardenspace.pl/kanapy-ogrodowe i goście bawili się świetnie. Takie wesela na świeżym powietrzu to najlepsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł trochę ekstremalny jak na wesele pod chmurką ponieważ w Polsce ciężko jest zaplanować coś z pogodą. Czasem śnieg pada w Maju. My daliśmy naszym gościom rozrywkę taką że zaprosiliśmy grupę barmanów którzy dali niezły pokaz jest to grupa Speedbar która robi duże wrażenie. Do zadania podeszli indywidualnie dobry kontakt telefoniczny . Wszystko bez problemu ustaliliśmy i ciesze się że ich wybraliśmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trims
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry, choć trochę ryzykowny. Nie wiadomo jaka będzie pogoda tego dnia.
_________________
Animacje taneczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group