Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki lokal z sushi wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfrecja
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 23:09    Temat postu: Jaki lokal z sushi wybrać? Odpowiedz z cytatem

Hej! Poszukuję dobrej i sprawdzonej restauracji, która oferuje pyszne sushi. Bywacie w takich lokalach i możecie polecić coś naprawdę sprawdzonego? Zależy mi na świeżych daniach oraz przyzwoitych cenach. Osobiście sam trochę poszperałem w internecie i trafiłem na ten link https://www.sushiking.pl/. Wiecie coś na temat tej restauracji? Może ktoś z was miał z nią styczność? Z tego co widzę to mają oni całkiem sporo pozytywnych opinii. Warto się na nich zdecydować, czy może lepiej poszukać czegoś innego? Koniecznie dajcie znać, czekam na wasze odpowiedzi. Wielkie dzięki za pomoc!
_________________
Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość. Louise L. Hay
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 23, 2020 23:09    Temat postu:

Powrót do góry
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia azjatycka jest teraz bardzo popularna. Wiele osób sięga po nią, bo jest ne tylko smaczna, ale i bardzo zdrowa. A dobre sushi to petarda. W Warszawie jest restauracja Gold Sushi. I to ich polecam. Wszystko ze świeżych składników, wysokiej jakości. Także z dostawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fibro
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sushi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 361

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto tutaj wspomnieć o ofercie restauracja z ogródkiem Białystok
Pyszne i świetnie wygląda. Najlepsze składniki, odpowiednio połączone smaki. Nie da się tego zrobić lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyk3
Barok
Barok


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój faworyt to Temaki Sushi https://temakisushi.pl/menu, znajdujące się w Otwocku. Za sprawą . Fani kuchni japońskiej z pewnością odnajdą tutaj wszystko, co ich interesuje. Co najmniej dwa razy w tygodniu jadam u nich, a wybór mój pada na zestaw KAZOKU, który biorę wspólnie ze znajomymi, bądź rodziną. Palce lizać! W końcu wybór potraw jest tu niezmiernie szeroki. No i czuć, że ryba jest świeża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2595

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, a może zamiast zjeść sushi w lokalu wolisz zjeść je na swojej kanapie w domu? Ja jakiś czas temu kupiłam takie gotowe sushi https://sushifoodfactor.pl/ i zdecydowanie skradło ono moje serce. Jest przepyszne! Czy ktoś z Was jadł sushi tej firmy? Jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 26, 2023 23:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group