Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

projekt domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endriudrew
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 12:04    Temat postu: projekt domu Odpowiedz z cytatem

Hej. Chciałbym wreszcie zająć się projektem mojego przyszłego mieszkania. Dlatego rozglądam się za jakimś profesjonalnym biurem projektowym. Znalazłem do tej pory http://pswarchitektura.pl/ według mnie jest to strzał w 10!

Ostatnio zmieniony przez endriudrew dnia Pon Lis 02, 2020 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 19, 2020 12:04    Temat postu:

Powrót do góry
paulinakalinowska1
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym sama się za to zabrała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 480

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt domu to najważniejsza część, bo nie zawsze można go zmieniać w trakcie prac. Ale czytałam, że domy modułowe można dowolnie ustawiać. Dzięki temu można zyskać piękny i nowoczesny dom na działce. Można mieć też poddasze, bo wszystko zależy od klienta. Słyszałam, że funkcjonalne domy tworzy firma https://mjproject.tech/ . Są terminowi, a projekt dostosowują pod klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądałam projekty domów w 3d i dzięki temu wiedziałam co ja bym chciała mieć w swoim. Również zdecydowałam się na projekt 3d, żeby zobaczyć czy na pewno wszystko będzie do siebie pasować i jak to będzie wyglądać. Świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawa opcja.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenka22Walc1
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 47

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o szybkiej budowie tzw. domów szkieletowych lub kanadyjskich. Znalazłam firmę, która ma naprawdę atrakcyjne ceny budowy takiego domu? Czy warto w to zainwestować http://wis-kruszywa.pl/ mi oferta bardzo się podoba a co za tym idzie jest atrakcyjna cenowo.

Ostatnio zmieniony przez marzenka22Walc1 dnia Czw Lip 07, 2022 14:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1600

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a co powiecie na temat oferty firmy https://dshizolacje.pl/ocieplanie-poddasza-w-rzeszowie/ która na co dzień wykonuje ocieplenie poddasza przy pomocy pianki pur? Wydaje się, że patrząc na ceny to jest to jedna z lepszych metod natomiast zanim skorzystam to bardzo proszę zebyście dali mi kilka porad i wskazówek. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzol
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekty domów warto poszukać u firm z całej Polski. Bardzo często pójście na łatwiznę i zakup tego od pobliskiego biura może się odbić czkawką. To jest decyzja na całe dekady. Warto poszukać odpowiedniej projektowni na tej stronie https://www.multibudowanie.pl/firmy/polska/architekci To jest portal budowlany. Ja właśnie tutaj znalazłem biuro architektoniczne dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto szczególną uwagę zwrócić na dach - nie ma co oszczędzać na materiale na niego. Musi nam posłużyć na lata dlatego powinien być solidny i dobrze ocieplony i zaizolowany.
Polecam zapoznać się z interesującym artykułem https://www.mistrzowiecoachingu.pl/ocieplenie-dachu-od-wewnatrz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebdom91
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni program do projektowania domów to podstawa. Warto skorzystać, jest stabilny i funkcjonalny. Dodatkowo można skorzystać z wersji testowej, aby wypróbować całkowicie za darmo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 402

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zacząć budowę swojego domu jeszcze w ty roku. Czy wiecie gdzie wykonują dobre projekty domów dworków ? Może budowaliście dom z takiego projektu i dacie mi jakieś rady ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3182

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2023 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki jest według was najlepszy akryl do listew mdf ? Mój mąż właśnie od jakiegoś czasu szuka dobrego rozwiązania jeśli chodzi o akryl, dodatkowo zależy nam też na wysokiej jakości i wydajności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 17, 2023 09:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group