Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak czyścić panele ścienne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janka
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 08:34    Temat postu: Jak czyścić panele ścienne? Odpowiedz z cytatem

Zamarzyły mi się panele ścienne w dużym pokoju. Jak pomyślałam tak zrobiłam. Panele wygladają fajne, ale pojawił się problem - jak je dokładnie wyczyścić> Macie jakieś sposoby na takie sprzątanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Paź 15, 2020 08:34    Temat postu:

Powrót do góry
Kasiulka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 106

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele ścienne to świetna sprawa - sama mam takie u siebie w salonie, a dokładnie model Crosstown Traffic https://kronosfera.pl/k/panel-scienny-crosstown-traffic-k035,236?tr=7 Mój sposób na utrzymanie ich w czystości jest taki, że co kilka dni zamiatam je miękką zmiotka, a jeśli zauważę jakieś mocniejsze zabrudzenia, to wówczas przecieram je wilgotną szmatką. Nic trudnego, trzeba tylko pamiętać, aby wystające krawędzie nie były wilgotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 152

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie podstawa to dobrej jakości chemia gospodarcza i zakup produktów, które w tym pomogą bo nie wszystkie zabrudzenia można łatwo usunąć. Wiele tego typu produktów znajduje się w sklepie internetowym Multi Branch. To miejsce, które oferuje akcesoria do gospodarstwa domowego, w tym środki czystości do domu - https://multi-branch.pl/ Smile Stosuję je siebie i świetnie usuwają zanieczyszczenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 293

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o płytki z cegły na ścianę - w jaki sposób je czyścicie czy też utrzymujecie w czystości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo świetnie się składa, że natrafiłem na taki wątek ponieważ akurat potrzebowałem porad z tej dziedziny - dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwinka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz żadnej chemii w domu by doczyścić panele ścienne, kafelki czy panele podłogowe to polecam hurtownia chemii http://www.stocker.com.pl . Tam znajdziesz wszystko co będzie ci potrzebne do twojego domu by dom był czysty oraz pachnący. Sprawdź sama jest tam naprawdę szeroki asortyment. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 293

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo podobają się lamele drewniane jako dekoracja ściany tv w salonie. Jakiego producenta tego typu dekoracji ściennych polecacie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartka6
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 129

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalecam sprawdzić, co akurat w ofercie posiadają Petrus Serwis https://petrusserwis.pl/chemia-profesjonalna.html . Tak się składa, że z ich produktami powinno Ci być dużo prościej opanowac właściwe formy czyszczenia , tricki. Dysponują chemią do wszystkiego, mają nawet ekologiczne środki czystości. Mój faworyt to środki do mycia mebli drewnianych, laminowanych, skórzanych i z tworzywa - żaden brud nie ma z tym szansy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 30, 2022 12:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group