Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czym jest uzależnienie od alkoholu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzależnienie od alkoholu jest choroba.Należy ją leczyć i co najważniejsze trzeba pomóc choremu,wspierać go w leczeniu.Mam w rodzinie przykład takiego alkoholika. Bez wsparcia rodziny nie dałoby rady.Znaleźli mu ośrodek leczenia uzależnień Medox https://medox.org.pl/ i tam dopiero zaczęła się poprawa.Osoba o której piszę spędziła w ośrodku kilka tygodni,miała wdrożony specjalny program leczenia indywidualnie dobrany do niej właśnie.I dzięki takiej terapii staneła na nogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 22, 2019 20:11    Temat postu:

Powrót do góry
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że alkoholizm to choroba. I jak z każdą chorobą trzeba z nim walczyć. Niestety ciężko to zrobić samodzielnie, zwłaszcza jeśli choroba jest zaawansowana. Dlatego w przypadku uzależnienia moim zdaniem najlepszy jest profesjonalny ośrodek. Są takie https://klinikakuznia.pl/ placówki, które pomagają w wychodzeniu z nałogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bingoo
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy z Was to nawet nie mają pojęcia jak alkohol potrafi zniszczyć człowieka i całą rodzinę. Jestem nie pijącym alkoholikiem i długo okłamywałem siebie, że nad tym panuję. Dopiero jak spowodowałem wypadek po pijaku poszedłem na leczenie. Znalazłem Ośrodek terapii Wiosenna i byłem na leczeniu kilka tygodni. Do końca życia będę wdzięczny im za pomoc i wyjście z nałogu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bonnar
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo cienka granica pomiędzy piciem sobie okazjonalnym a uzależnieniem. Jak ktoś cały tydzień czeka na weekend, żeby się narąbać, to też jest uzależniony, mimo, że nie ładuje codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 84

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2019 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda jest cienka granica miedzy wypiciem okazjonalnym do uzależnienia. Czasem wiele osób sobie nie zdaje sprawy, że jest uzależnionych. Od siebie mogę polecić https://hh24.pl, kolega się skontaktował po dłuższych namowach i zdecydowanie jest z nim lepiej. Jedno jest pewne nie można przejść obok takich rzeczy obojętnie. Bo można sobie zniszczyć życie lub komuś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest z pewnością ogromną tragedią dla rodziny i osób wokół. Wiem o tym, gdyż moja siostra jest alkoholiczką. Z nałogiem zaczęła walczyć dopiero po skorzystaniu z usług ośrodka leczącego uzależnienia. Pomogli jej https://virtus.bialystok.pl/ , gdzie przeszła przez detoks jak i właściwe leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Bardzo często uzależnienia niszczą życie wielu osób. W związku z tym zawsze warto podejmować próby walki z nałogiem, stawiając na takie rozwiązania jak odtrucie narkotykowe warszawa . Tutaj skuteczność leczenia jest bardzo wysoka, a co więcej mówimy o placówce o najwyższym standardzie, gdzie leczy się aż do skutku, z poszanowaniem anonimowości i dyskrecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest to, żeby trafić w odpowiednie ręce. Naprawdę dobry terapeuta jest w stanie bardzo pomóc. Tylko najważniejsze - osoba uzależniona musi po prostu chcieć, bo bez tego może się nie udać. Rewelacyjnym miejscem są Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl z Krakowa. Wiem, że potrafią stanąć na nogach po problemach z uzależnieniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to nie jest nic fajnego i na prawdę warto przede wszystkim takiego uzależnienia unikać, a jesli się nie uda i jakimś sposobem się w nie wplączecie, najlepiej jest udać się na jakiś dobry i profesjonalny detoks alkoholowy warszawa . W niektórych sytuacjach może pomóc tylko konsultacja ze specjalistom i właśnie to polecam wam zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo poważny problem, jeśli zmagacie się z tym problemem to warto byłoby skorzystać z pomocy specjalistów, leczenie alkoholizmu Warszawa to prosty sposób na odzyskanie dawnego życia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hattu
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko samemu złapać ten moment uzależnienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krajevvka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się nie martw, zaczynasz w grupie, ale kończysz sam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, że jeśli tylko ma się możliwość, lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. W Krakowie polecane są Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl jednak wiadomo, że bardzo dużo zależy od samozaparcia i samodyscypliny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy odtruwanie alkoholowe Gdańsk https://odtruwaniegdansk.pl/ to jest to samo co detoks alkoholowy? Ktoś z moich znajomych szuka, kto by u niego zrobił odtruwanie, ale najlepiej nie w gabinecie a w domu. Widzę, że tutaj mają taką możliwość. Cena nawet przystępne, tylko 399 złotych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Nie Maj 31, 2020 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecę www.esperal24h.pl. Warto w to zainwestować, bo efekty są odczuwalne przez wiele miesięcy. Krótko wyjaśnię: gdy alkoholik napije się alkoholu, nawet małe ilości, to natychmiast odczuwa skutki kaca. Jest też duże ryzyko, bo po dużych ilościach można nawet umrzeć. Dlatego taką decyzję trzeba przemyśleć i świadomie podjąć. Podczas wszczepiania wszywki trzeba być całkowicie trzeźwym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 31, 2020 19:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group