Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rajstopy uciskowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiulka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 106

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 13:01    Temat postu: Rajstopy uciskowe Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie coraz większą ilość pajączków na nogach. Trochę mnie to martwi, bo w mojej rodzinie kobiety mają skłonność do występowania żylaków. Co myślicie o stosowaniu rajstop uciskowych? Mogą pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 28, 2020 13:01    Temat postu:

Powrót do góry
Olga88
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 45

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rajstopy uciskowe rzeczywiście mogą wspomóc walkę z żylakami. Usprawniają naturalne krążenie krwi w nogach, przynoszą ulgę w bólu i uczuciu zmęczonych oraz ciężkich nóg. Jeśli chcesz mieć pewność, że taka bielizna jest dla Ciebie, najlepiej udać się na wizytę do lekarza, który dobierze zarówno rozmiar jak i siłę ucisku. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić rajstopy uciskowe damskie marki venoflex https://venoflex.pl/rajstopy-przeciwzylakowe-damskie/ Szeroki wybór produktów pozwoli Ci wybrać model na dowolną okazję i porę roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilkaZ
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 193

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam sprawdzić jednak ofertę sklepu Maybella w którym można znaleźć mnóstwo wyjątkowych strojów i bielizny nocnej, która na pewno zaskoczy Twojego partnera i podniesie temperaturę. Ja uwielbiam i mam kilka takich kompletów w szafie, a jak tam u Was poszukiwania, pozdrawiam i oczywiście udanych poszukiwań Wam życzę czegoś pięknego dla siebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 10, 2022 09:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group