Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mazury obóz żeglarski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 20:08    Temat postu: Mazury obóz żeglarski Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://busolamazury.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 29, 2021 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2579

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeglarstwo w mojej opinie jest bardzo ciekawie i warto go spróbować. Spędzanie czasu na jachcie czy skuterze wodnym to zdecydowanie moja pasja, która mnie nakręca i dostarcza mi odpowiednią ilość adrenaliny. Jeśli interesuje was ten temat, warto zajrzeć na tę stronę https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/index,14,15,,szkolenia-i-kursy-zeglarskie.html i zapoznać się z ofertą szkoleń, jakie oferują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 865

PostWysłany: Pią Paź 06, 2023 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi opcjami wyjazdów na wakacje, czy również ferie to na pewno warto zapoznać się z opcjami obozów od Kocham Wakacje https://www.kochamwakacje.pl/ gdzie można spędzić aktywnie czas, ale też wypocząć w wolnym czasie. Mają opcje na przykład na nadchodzącą zimę, jak wyjazdy do Słowacji, Włoch, czy również w Alpy. Do tego na przykład obozy językowe w Anglii dla młodzieży, gdzie też dodatkowo podszkolą swój język.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś korzystał już z tego sklepu żeglarskiego https://sklepwind.pl/pl/c/ELEKTRONIKA-MORSKA/282 ? Chciałbym poznać wasze opinie na temat jakości obsługi klienta, dostępności produktów oraz szybkości dostawy. Szukam godnego zaufania sklepu, w którym mogę zrobić zakupy online, więc wszelkie sugestie będą mile widziane! Wiem, że nie ma takich miejsc zbyt wiele i to zarówno w sieci, jak również stacjonarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kahina
Barok
Barok


Dołączył: 10 Mar 2023
Posty: 79

PostWysłany: Czw Lut 22, 2024 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć forumowicze! Zbliżają się wakacje, więc zaczynam zastanawiać się, jakie macie plany na ten okres. Czy ktoś z Was może podzielić się inspirującymi pomysłami na ciekawe spędzenie czasu? Mam w głowie kurs żeglarski jako możliwość, ale chętnie dowiem się, co Was interesuje w kontekście letniego wypoczynku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 22, 2024 20:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group