Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siłownia w Poznaniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pandemonik
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 428

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 15:21    Temat postu: Siłownia w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Witam. Mimo, że mieszkam w Poznaniu dopiero od miesiąca, polubiłem to miasto. Szybko znalazłem pracę, mam życzliwych sąsiadów. Rozglądam się teraz za miejscem, gdzie mógłbym trenować. Nie jestem amatorem, więc szukam siłowni z prawdziwego zdarzenia. Co myślicie o CityFit w Poznaniu? Na ich stronie https://cityfit.pl/kluby/poznan-pestka/ znalazłem szeroką ofertę zajęć grupowych, m.in. MMA i TRX , przy czym karnet obejmuje zarówno je jak i indywidualne wejścia. Brzmi zachęcająco. Bardzo ucieszył mnie też fakt, że klub jest bezobsługowy, wystarczy wykupić karnet i można wchodzić kiedy się chce, nawet o dowolnej porze, bo czynny jest przez całą dobę. Byłbym jednak wdzięczny za opinie osób które tam były lub/i wciąż uczęszczają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 04, 2020 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Racjonalny Konsument
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trenowałem swego czasu tam i muszę przyznać, że dobrze wspominam tamtą siłownię. Teraz więcej czasu spędzam jako kibic Lecha na meczach piłkarskich. Nawet Lech Poznań koszulka meczowa 2018 wpadła ostatnio w moje ręce jako świąteczny prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol443221
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku lat chodzę na siłownię i bardzo sobie to chwalę.Każdy powinien chodzić na siłownię.
_________________
PORÓWNAJ CENY OKIEN w kilku sprzedawców w Żywcu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 184

PostWysłany: Sro Sie 11, 2021 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do zaproponowania nowoczesne rozwiązanie do każdej strefy fitness. Są to automaty które pozwalają na samodzielne komponowanie po treningowych koktajli oraz pysznych szejków. Jeżeli jesteście zainteresowani takim automatem zajrzyjcie na https://gymshaker.pl po wszelkie szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 11, 2021 09:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group